Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mit gondoltok a szellemek...

Ti mit gondoltok a szellemek létezéséről? Esetleg saját tapasztalatotok van e téren? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából csak több véleményt szeretnék látni, hogy mit gondoltok..... léteznek szellemek vagy sem? Lehetséges, hogy itt vannak köztünk és jeleznek (vagy próbálnának)? Valahogy én mindig is racionálisan álltam ehhez a kérdéshez, nem hittem el. De hallottam már olyan történeteket, amiket tényleg nehéz lenne megmagyarázni vagy nem is lehet, ezért kicsit elgondolkoztam. És bevallom őszintén, nem tudom, mit higgyek.

Viszont a szellemidézésben/ szelleműzésben nem hiszek, abban nagyon meggyőzni se tudna senki.


Én ilyen jeleket nem tapasztaltam, bár sajnos a nagypapám elhunyt pár éve, mai napig is hiányzik, talán ezért is foglalkoztatott kicsit jobban ez az egész. :)

Viszont ha Ti vagy esetleg rokonotok/ismerősötök tapasztalt valamit, ami esetleg szellemre utalhatott, akkor azt leírnátok nekem? Vagy csak a véleményeket e kapcsán?

Előre is köszönöm szépen, ha elolvastátok! Tudom, kicsit hosszú lett, bocsi!

És tényleg kérlek Titeket, hogy csak normális, értelmes válaszokat adjatok! Köszönöm!



2012. szept. 29. 18:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nézd meg a "Más világ" című filmet,és rájössz,hogy a legtöbb szellem nem is tudja,hogy maguk is halottak,és hogy autóval szoktak menni,és a háborúban meghalt emberek vissza akarnának menni a frontra,és a legfontosabb az,hogy egy keresztény(katolikus szerintem) ember meg szokta fojtani a gyerekeit párnával,aztán a sörétesével meg önmagát is meg szokta öli.

A viccet félretéve,az apám is idézett még fiatal korában a barátaival,de többször nem tette meg.

2013. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!