Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cotifibra bélradírról van...

Cotifibra bélradírról van saját tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 20:33
 1/4 anonim válasza:
55%
Ugyan már régi a kérdés, de leírom a tapasztalatomat. Gyerekkorom óta emésztési problémáim vannak, sokat görcsöl a hasam, székrekedés, hasmenés,puffadás stb. Voltam kivizsgáláson, semmit nem találtak, IBS-t diagnosztizáltak (irritabilis bél szindróma). Én nagyon stresszes típus vagyok, és az idegesség sajnos kihat az emésztésemre. Végső elkeseredésemben kutattam a neten, és megtaláltam ezt a bélradírt. Megcsináltam a 3 hónapos kúrát, és csak jókat tudok mondani róla! Nekem azóta semmi bajom, elmúltak az emésztési problémáim! Hasmenést egyáltalán nem okozott, és az íze is finom. Én szeretettel ajánlom mindenkinek!
2015. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kipróbálom én is.
2015. ápr. 19. 20:55
 3/4 anonim válasza:
Jelentős mennyiségű szorbit van benne cukor helyett. Emésztési gondjaimra vettem, puffadtam, rettentő szeles voltam, de a cotifibrától a puffadásom és gázképződésem megkétszereződött, valószinű a szorbit miatt. Ahogy abbahagytam minden normális lett. 30 napig ittam én nem ajánlom azoknak akiknél a szorbit gondokat okozhat. Tartósítószereket is tartalmaz, hiába reklámozzák be teljesen természetesnek, csak meg kell nézni az összetevők listáját. Protexin balancot használok és tökéletes vele minden.
2016. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Biztosan jó a protexin is de a 100 millió csíra probiotikum esetén édes kevés. Általában milliárdos csíraszámoktól érdemes bevenni. Egyébként meg a kettőnek marhára nincs köze egymáshoz. A Cotifibra egy nagy dózisú prebiotikus rost. És pont azért tisztítja a beleket mert megtámogatja a normál bélflórát. Szépen lassan fellazítja a lerakódásokat. Nekem bevált! Csak ajánlani tudom.
2017. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!