Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az lehetséges hogy valaki...

Az lehetséges hogy valaki megérezze a szellemek jelenlétét úgy hogy nem idézte meg őket meg semmi?

Figyelt kérdés
Általában nem szoktam félni amikor gondolok rá de tegnap Minden Szentek napján féltem a szobámban...pedig egyáltalán nem szoktam és egy szellemre tippeltem. Fura volt a légkör is a szobámban. Valamikor lefekvés előtt megérzem őket és néha tudom hogy egy kislány van ott vagy egy öreg úr. Ezt csak beképzelem vagy tényleg lehet ilyen?
2012. nov. 2. 13:17
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Nem hiszek egyikben sem.
2012. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

14-es válaszoló, egyet értek. :D

De ez, amit már ezredszer is el kell mondanom, szerintem elég érthető: EZ ITT A TERMÉSZETFELETTI KATEGÓRIA!!!

ÉRTELMEZZÉTEK A SZAVAKAT!!!

2012. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Miért kéne értelmeznünk nekünk a szavakat, amikor neked sem sikerült értelmezni a valóság és a mese szavakat és az ezek közti különbséget?
2012. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges ilyesmi
2012. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

nem mondom hogy vannak, de azt sem hogy léteznek.én hiszek. bennük.és mégsem vagyok idióta.ti nem hisztek bennük.nem vagytok idióták csak gorombák.mindenki abban hisz amiben akar.

és azt hogy vannak-e vagy sem még a tudósok sem tudják kideríteni.senki sem még ti sem.soha senki nem fog rájönni.

és egyébként meg akik hisznek bennük írok privátban.nekem is vannak/voltak különös tapasztalataim velük.de nem vagyok hülye mielőtt bárki feltételezné róla.

10 éves vagy.

2012. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
10%
Előző, de, az vagy.
2012. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
"nem mondom hogy vannak, de azt sem hogy léteznek.én hiszek. bennük." Na ez a kettős tagadás kiváló példája.:)) Vagy 3-as.:)) Egyáltalán tudod mit írtál le idétlen?
2012. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Szerintem elírta aki azt az "ellentmondást" írta.


Van valami, az biztos, amit lehet érzékelni.

Hogy szellem-e, vagy más, azt nem tudom, de vannak olyan negatív energiák, amit lehet érzeni, egy helyen, vagy egy személy körül.


Ezt szerintem meg nem mondja senki, hogy szellem-e, vagy micsoda.


De az tény, hogy vannak nagyon rossz kisugárzású helyek, emberek, akiktől vagy ahonnan jobb menekülni.

2012. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Jaja...nett 80ezer...
2012. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Várjuk a magunkét.:)))
2012. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!