Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az lehetséges hogy valaki...

Az lehetséges hogy valaki megérezze a szellemek jelenlétét úgy hogy nem idézte meg őket meg semmi?

Figyelt kérdés
Általában nem szoktam félni amikor gondolok rá de tegnap Minden Szentek napján féltem a szobámban...pedig egyáltalán nem szoktam és egy szellemre tippeltem. Fura volt a légkör is a szobámban. Valamikor lefekvés előtt megérzem őket és néha tudom hogy egy kislány van ott vagy egy öreg úr. Ezt csak beképzelem vagy tényleg lehet ilyen?
2012. nov. 2. 13:17
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Ilyen volt velem is. Eg barátnőmnél aludtam és mindketten éreztünk valamit nem tudjuk mit tudtuk hogy ott van velünk egy szobában.Úgy éreztük mintha egy fiatal férfi lett volna. Másnap megkérdeztük a szüleit,hogy tudnak-e valamit az előző lakókról. Mint kiderült egy fiatal férfi lakott benne, nem túl sokáig mert autó balesetet szenvedett. A szülőknek nem mondtuk el mit tapasztaltunk.
2012. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

uhh...durva amit írtatok és köszönöm nektek akik szintén éreztek ilyet és megosztottátok!

és azok akik csak szidtak...inkább ne írjanak semmit mert nem tudok vele mit kezdeni és nem akarok olyan felesleges kommentet látni mint az első kettő! mert FELESLEGES kommentekre nincs szükségem! thx!

2012. nov. 3. 16:28
 13/44 anonim ***** válasza:
Azért próbálunk feléleszteni az álomvilágodból ha nem gond és ezt a te érdekedben, hogy ne zárjanak elmegyógyintézetbe.
2012. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
85%

válaszolók nagy része leb@szva, de hót keményen... komolyan, kihozzátok belőlem az ideget :D

először is, ez nem a mentális egészség, pszichológia, és nem is az online pszichirátriai intézet, UNALMAS UNALMAS UNALMAS azt olvasgatni minden kérdésnél, hogy menjen el orvoshoz... sokat ér vele, telenyomják gyógyszerekkel, hülyének nézik, és tönkreteszik az életét. Gondolkodjatok már egy kicst, vagy legalább menjetek át a megfelelő kategóriába!

Továbbá: 13 évesen miért ne láthatná/érzékelhetné valaki a szellemeket?! szerencsés ha nem növi el a képességét. A gyerekek mind megérzik ezeket, pici unokatesóm is látta a dédpapát, pedig nem ismerhette, és leírta milyen... kép se volt róla. Na, magyarázat, okoskáim?


Kérdező: Lehetséges, nem kell őket idézgetni. Vannak akik itt maradnak, vannak, akik nem is tudnak tovább menni. Függ attól milyen régi a házatok, hányan éltek előtte benne, mi volt a helyén, mivel ezer éve akár temető is lehetett. Vagy még régebben. Ha meg tömbház akkor még több esély van rá. Ne félj tőlük, ha ártó szándékkal közelednének már megérezted volna a kárát. Lehet hogy ők is észrevették hogy veled talán kapcsolatba lehet lépni... de ne engedd. Mindennek ellenére azt mondom, csak akkor engedd, ha nem fogod megbánni.


ÉS HÚÚÚÚSZ ÉVES VAGYOK NEM TIZENHÁROM!! :D :D :D JÖHETTEK SZKEPTIKUSOK :D

2012. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Az elég gáz, hogy 20 éves korodban még hiszel az ilyenekben... Ezzel csak magadat égetnéd, ha meg lenne adna a neved.
2012. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
elég gáz, ha csak azt hiszed el amit látsz :) ez a beszűkültség, édesem ^^ Ó, a nevem? :O Ki mondta, hogy a valós nevemet adom itt meg? ;)
2012. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Nem csak azt hiszem el, amit látok, de ilyen logikátlan hülyeségben, mint a szellem csak idióták hisznek. Semmi bizonyíték a létezésükre és ez nem véletlen.
2012. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
és hadd kérdezzem meg, Istenben hiszel?
2012. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Melyikben?
2012. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
az általánosan elfogadott Istenben, vagy akármelyikben, egyiknek sincs bizonyíték a létezésére... ha abban hiszel az ugyanolyan mint más szemmel nem láthatóban hinni
2012. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!