Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az baj-e hogyha megmagyarázhat...

Az baj-e hogyha megmagyarázhatatlan hangokat hallok a házban s érzem a szerintem "szellemek " jelenlétét? Mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Csak NORMÁLIS válaszokat!

2012. nov. 20. 16:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
6%
Nem értettem egyet, ő kérdezett én válaszoltam. Az másik kérdés hogy te nem hiszel dolgokban amit nem tapasztalsz meg, és megint más hogy dolgok léteznek attól függetlenül hogy tudsz-e róla.
2012. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Ez a normális válasz: pl a tied is. Aki nem konyvel el bolondnak. Normális választ szkeptikusok is tudnak adni.A válasz lehet szellemekrol vagy szellemek ellen is hogy igy mondjam. Az e nem normális válasz mikor mindennek lehordanak
2012. nov. 20. 16:53
 13/40 A kérdező kommentje:
Engem az a válasz érdekel hogy szellem e vegy sem, mit lehet tenni stb. Elfogadom az elutasito válaszokat is es az egyetérto válaszokat is. De hogy idiótának itélnek az már balf*szság, trollkodás!
2012. nov. 20. 16:57
 14/40 Lupus ***** válasza:
6%

Bár ennyiből nem mondhatom biztosra, de van rá esély, hogy valóban szellemekkel van dolgod.

Én két megoldást tudok az elűzésükre, először is egy alapos tatarozás (ugyanis a régi, ódon dolgokhoz ragaszkodnak).

A másik működésében már kevésbé vagyok biztos, de ha kiteszel kősót az ugye magába szívja a levegő páratartalmát és - ahogy én hallottam - azzal együtt a szellemeket is.

2012. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
4%
nem baj,csak nem jó lehet ,hogy vkinek ott ragadt a szelleme ,vagy a felhalmozódott negatív energiák
2012. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Én is ugy tudom hogy nem kell tartani tőlük, csak nagyon zavar
2012. nov. 20. 17:04
 17/40 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell tartani tőlük, ugyanolyan ember voltak azok is mint bárki más, csupán ezen a szinten ragadtak, ha nagyon zavar, akkor keress spirituális gyógyítót. Ingyen segítenek, aki pénzt kér az csak kuruzsló.
2012. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
91%
Hát elég nagy baj. Orvoshoz kéne menned, de sürgősen, valami agyi problémára tippelnék.
2012. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok: Én igazából nem hiszek a szellemekben, de valamikor volt nálunk egy ismerősöm aki látó, és igazából nem azért hívtam h nézze meg hány szellem van nálunk meg ilyesmik, csak áthívtam beszélgetni. Aztán amikor bement a szobámba azt mondta h nagyon erős energiák vannak itt.(kicsin hülyének néztem, és nem hittem el amit mond) De azóta amikor zajokat hallok mindig elgondolkodom hogy lehet igaza volt a csajnak.Meg egyik nap azt hallottam, mintha valaki elforítaná a kulcsot az ajtómon. De megnéztem és senki nem csukta be a szobaajtómat..Most mondhatjátok h hülye vagyok, meg menjek pszichológushoz. Nem fog érdekelni, nem 6 éves vagyok hogy beképzelek minden szart.! 18/L
2012. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

nagyon érdekes. milyen hangokat hallottál konkrétan?

"élőlények" hangját v tárgyakét?

2012. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!