Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az baj-e hogyha megmagyarázhat...

Az baj-e hogyha megmagyarázhatatlan hangokat hallok a házban s érzem a szerintem "szellemek " jelenlétét? Mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Csak NORMÁLIS válaszokat!

2012. nov. 20. 16:09
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
En is szoktam hallani , regen en is kerestem hogy mi mehet esetleg patkany... Es nem talaltam semmit , csak ugy a semmiben kattogott valami, aztan rajottem hogy amiota bekapcsoltam a futest azota kattog a radiator egy ev hasznalatlansag miatt!!!
2012. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Ha zavar baj. A mi házunk is furcsa. Folyton recseg éjjel a padló, mint mikor sétálnak rajta. Volt hogy csukott ajtók és ablakok mellett a levegőben lebegtek a függönyök. A barátnőm majd összetojta magát. Vagy volt, hogy kiment wc-re és látott valakit a konyhában a sötétben. Azt hitte apám alszik az asztalra dőlve, aztán persze mondtam neki, hogy nincs is itthon. A kősó biztos nem használ, évekig volt a szobámban. Aki meg azt mondta, hogy sózd be az ablakokat, az túl sok supernaturalst nézett! (mégha igaz is lenne, az a szellem ott van alapból és nem kizárnàd, hanem pont be.) Először el kell dönteni, hogy mi a helyzet, ha más is tapasztalt ilyet a házban, akkor nem vagy őrült. Amúgy a hangok hallàsa a skizofrénia alap tünete, fiatalkorban alakul ki. Ha más is tapasztalta a dolgot, mint nálunk, akkor meg annyit tehetsz csak, hogy figyelmen kìvül hagyod a dolgot. Nincs arra semmi bizonyíték, hogy ezeket szellemek okozzák, de ha mégis, hát még nem hallottam olyat, hogy valakit felzabáltak volna. :)
2012. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:

Enis hallottam mar a nevemet nem egyszer a szuleim hazaban raadasul oreg neni hangjan, kerdeztem anyut hogy ki lakott itt elotte, hogyan haltak meg stb, es mondta hogy egy neni felakasztotta magat a padlason (ami mostmar naluk az emelet es az en szobam is ott van).. Meg vannak meg ilyen dolgok, persze nem mondom hogy nem stresszelek ra sokszor, meg nem kepzelek be ilyeneket, de vannak erdekes dolgok...

21/L

2012. nov. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Anonymus2001 válasza:

Én szerintem ez teljesen normális! Nem kell ide orvos. Egyszerűen érzékenyebb vagy mint a többiek.

A tanácsom: Ha valóban nem kamuzol akkor tényleg lehet a szobádban szellem.

Rakd ki a szeretet jelképeit, szimbólumait és mindig mikor bent vagy a szobádban gondolj szép dolgokra, a szeretetre!

2012. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

ja és szerintem szellem.

és szellemek hogy léteznek e vagy sem azt senki sem tudhatja még ezek az okostojások sem.lehet hogy vannak lehet hogy nem erre senki sem tud választ adni.

2012. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Előző: én 10 évesen tudtam írni, valamint tudtam különbséget tenni a való élet, és a mesevilág között.
2012. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

egyébként az használ ha raksz mondjuk sót a szobádba állítólag magába szívja a negatív energiákat.


egyébként nem fogok törődni azzal aki piszkál mert ezzel pont azt akarja elérni hogy reagáljak rá.nem törődom az ilyenekkel.

2012. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
lehet %-ozni a válaszaimat is.
2012. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
17/F
2012. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Won ***** válasza:

Aki értelmes választ próbál adni, azt lehúzzák, ebből lett elegem....

Komolyan kitiltanám az olyanokat, akik csak azért járnak fel, hogy másokat sértegessenek!

Írj nyugodtan privátot, ott szívesen segítek, de ide már komolyan nem szeretek írni.


Legyetek Áldottak!

Won

2013. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!