Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az baj-e hogyha megmagyarázhat...

Az baj-e hogyha megmagyarázhatatlan hangokat hallok a házban s érzem a szerintem "szellemek " jelenlétét? Mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Csak NORMÁLIS válaszokat!

2012. nov. 20. 16:09
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Kérdezö: Én tudom, hogy normális vagyok, mert veled ellentétben én már jártam pszichológusnál :D


Neked se ártana... csak lehetséges, hogy nem azt a választ kapnád amiben reménykedsz :)

2012. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
3-MAS! Én is ezt probáltam elmagyarázni, de könnyebb az hogy idiota meg hogy bolond vagy választ adni. Engem még a nevemen is szolitottak!
2012. nov. 20. 17:25
 23/40 A kérdező kommentje:
Veronika! Te még nem gyogyultál, meg, sulyosabb lett az állapotod.
2012. nov. 20. 17:29
 24/40 A kérdező kommentje:
Nem éloleny vagy tárgyakot hallottam. Szavakat hallok, egyszer a nevemet is hallottam! Majdnem betojtam. Egysze hallottam egy mondatot, de nem értettem. Suttogva volt, s olyan érthetetlen nyelven
2012. nov. 20. 17:32
 25/40 anonim ***** válasza:
Megint a 3-mas vagyok. Az már tényleg furcsa hogy beszédet is hallottál..Nem lehet hogy valaki szórakozik veled? tesó, lakótárs, barát? Vagy az is lehet hogy féleálomban voltál és beképzelted..De az is lehet hogy tényleg így volt.
2012. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
3-MAS! nem aludtam, akkor tisztitottam a gitáromat. Nem a teso volt, mert hallottam hogy honnat jön a hang. kb. 2 méterre mellettem. S mondatot is hallottam kb 4-5 mp.-ig. Az biztos hogy nem szulő vagy teso volt.
2012. nov. 20. 17:47
 27/40 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudom, hogy erre a válaszra vársz:


IGEN EZ EGY SZELLEM! Gyorsan hívj papot, szelleműzőt, táltost, médiumot, szenteltesd fel a házat, szórj le egy raklapnyi sót, ajtóhoz, ablakhoz, hogy elmenjen!


Na, most boldog vagy?

2012. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Kérdező, attól függ, mit jelent a megmagyarázhatatlan hang.

Ha emberek kínkeserves halálsikolyait hallod az üres szobában, az igen aggasztó.

Ha megreccsen a parketta, az nem.

2012. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Egyszer szólj vissza nekik, hátha jól el lehet velük beszélgetni.
2012. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg a nyílás zárók ajtók ablakokhoz az ajtó elötti padlóra és az ablakok párkányára tiszta sót szórni de a belső oldalra ez fontos sok kúltúra szerint ez távoltartja a szellemeket és a démonokat de ez csak idéglenes és macerás megoldás örökké nem sózhac mindig ezért próbálj a lakásban vagy a portádon akár a földalat nincs e valami régi táegy vagy a kerteedben ha van kerted véletlenűl egy csontváz minden esetben bekelszórni sóval és elkel égetni így megnyukszanak a szellemek
2012. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!