Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őrjítő várakozás! Mit lehet...

Őrjítő várakozás! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírok kikapcsolni agyilag, mindig keresem a tüneteket, olvasgatok ki, mikortól, mit, hogyan, stb, miközben tudom, hogy felesleges! De mégse megy, már az is valami, hogy ma csak reggel pörgött ezen az agyam, meg most kezdődik megint. Kérlek adjatok ötleteket, hogy lehet kibírni az idegörlő várakozást?? Legalább tünetből erőt meríthetnék, de persze nálam semmi,most még a mellem sem fáj, máskor ovu óta szenvedek vele, ja és az ovu jóstesztként is halványodik, szóval még ebben sem bízhatok. De ott még mindig nem tartok, hogy lemondjak egy pozi tesztről. Mások hogy bírják az utolsó hetet a nemvártig?
2011. nov. 19. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát igen a várakozás örjitő tud lenni ezzel én is igy vagyok minden hónapban mindig megfogadom hogy most nem de ahogy eljön az idő ujra és ujra előjön. kezdem magamon keresni a tüneteket vélem is felfedezni. most is van még 4 nap a nemvártig. De ma már esett a hőm is ugyhogy kezdem feladni. de amig nem jön meg marad a remény.....

lassan 1 éve hogy várok egy pozi tesztre és minden hónapban csalódás ér.

2011. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyanígy megfogadom, hogy nem érdekel, nem foglalkozom vele, de nem megy. Még hétközben el is megy az idő melóval, de esténként rámjön, a hétvégéről meg nem is írok :-( Én még csak a 9. dpo vagyok.
2011. nov. 19. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont azt csináltam amit ti. Bujtam a netet kerestem mi minek lehet a tünete. Végül persze addig figyeltem magam amíg találtam is mindig párat. Aztán persze mindig megjött és csalódás no meg sok sok nega teszt.

Aztán egyszer csak azt kezdtem el érezni, hogy belefáradtam, már nem figyeltem annyira magam, főleg inkább az ovut, mikor van. Beletörődtem, hogy nekünk még nem jött el az időnk. Inkább arra gondoltam, addig is szabadon mozoghatok, a férjemmel eltölthetünk még kettesben egy kis időt, mert ha már baba lesz ez megváltozik.

Elkdezdtem megnyugodni és élvezni az életet, olyan jó volt, hogy nem ezen kattogott az agyam, nem ez volt az első gondolatom reggel. És láss csodát 14 hónapnyi várakozás után beköltözött a pocakomba a mi kis apróságunk.:))

Kitartás lányok és türelem, valamint próbáljatok meg ellazulni, mert egy baba egy nyugodt anyukához akar beköltözni nem egy megfeszült, görxcsös anyukához.

Kívánom Neked és mindenkinek, hogy minnél előbb váljon valóra az álma!!:)

2011. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sziasztok én is ugyan ebbe vagyok és én is megőrülök..kitartás a remény hal meg utoljára....
2011. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam. Aztán 6,5 év után letettem a gyerek gondolatáról és most 17 hetes babás vagyok!
2011. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Sajnos még mindig nem tudok kikapcsolódni.Aki velem izgul majd írjon, hogy mi lett :-)
2011. nov. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!