Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy Maridnál milyen komolyabb...

Egy Maridnál milyen komolyabb intézkedéseket tegyek?

Figyelt kérdés

Mivel ezek a legerősebbek akár társulnék is valakivel, hogy együtt változtassuk meg ezt a nyomorult világot! Nekem elég hatalmam van, de segéd mindenképp kéne!


Én már megidéztem számtalan démont! (tehát ha azt akarod írni hogy csak képzelem meg ilyesmi, akkor tévedsz)! Kezdtem koboldokkal, aztán már komolyabb dzsineket is és nemrég egy afrita is összejött. Én most meg akarom próbálni egy a Lemegetonban (Salamon kis kulcsai ismertebb néven) a 72 marid közül az egyiket. Csupán annyit szeretnék kérdezni komolyabb tudású társaimtól, (akikkel eddig még sajna nem volt szerencsém)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egy komoly kérdésem lenne, és csak azoknak akik tudják hogy igaz, nem azoknak akik hitetlenek és gúnyolódnak, és felvágnak ostobaságukkal, földhözragadtságukkal és tudatlanságukkal...

Tehát bunkók és hitetlenek, szűk látókörűek ne válaszoljanak!



2013. jan. 18. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nem szórakoznak a démonok megidézésével mert ha valami rosszul sül akkor nagy baj is lehet belőle...
2013. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Béla varázsló ***** válasza:
NE TEDD! Nem tudom mekkora hatalmad van, de hidd el a démonoké nagyobb. Átveszi feletted az irányítást, és komoly pusztítást végez. Rosszabb esetben akár démoni sereget is idézhet. Eggyszer még nagyon régen egy ilyen démoni sereg majdnem elpusztította a világot. Több mágikus lényt elpusztított. A sárkányok és uikornisok és sok más lény megfogyatkozott. Nélkülük nem lehetne megállítani egy űjabb inváziót. Felejdst el a démonokat más módot kell találni a világ megváltoztatására.
2013. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Neked lóf*** hatalmad nincs! Démonok pedig nem léteznek.

Amennyiben tévednék, akkor nekem is küldjél már ide légyszíves valami fullos ribanc démont. Köszönöm!

2013. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én nemrég megidéztem Chuck Norrist egyetlen gombbal a távirányítón.

Ebből ítélve hanyas szintű mágus vagyok? :D

2013. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egy embernek akkora hatalma lehet ezek felett, mint egy hernyónak az ember felett.
2013. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
legalábbis egy átlag földhözragadt embernek.
2013. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Úgy tenni, mintha ilyen lények létezése esetén nekik nem lenne szabad akaratuk. Ha én megidézlek téged, te is idefáradsz?
2013. jan. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Üdvözletem!


Mindenki aki hitetlenül és pofátlanul ócsárolt, azt megkérem hogy adja meg hogy hol lakik, és rájuk küldök egy-két "nem létező" démont, és akkor meglátjuk kinek van igaza!


Én nem az ilyen söpredéknek hanem hozzám hasonlóknak raktam ki ezt a kérdést!

Tehát jobb ha nem hergeltek fel!

2013. jan. 24. 16:50
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindenki? Egy ilyen volt, ha jól látom.
2013. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Az elkövetkező ócsárlókra is gondoltam, mielőtt még elkezdenék...



Na de te szájhős hol is laksz? csak nem félsz a "nemlétező" szolgáimtól???

2013. jan. 24. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!