Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy Maridnál milyen komolyabb...

Egy Maridnál milyen komolyabb intézkedéseket tegyek?

Figyelt kérdés

Mivel ezek a legerősebbek akár társulnék is valakivel, hogy együtt változtassuk meg ezt a nyomorult világot! Nekem elég hatalmam van, de segéd mindenképp kéne!


Én már megidéztem számtalan démont! (tehát ha azt akarod írni hogy csak képzelem meg ilyesmi, akkor tévedsz)! Kezdtem koboldokkal, aztán már komolyabb dzsineket is és nemrég egy afrita is összejött. Én most meg akarom próbálni egy a Lemegetonban (Salamon kis kulcsai ismertebb néven) a 72 marid közül az egyiket. Csupán annyit szeretnék kérdezni komolyabb tudású társaimtól, (akikkel eddig még sajna nem volt szerencsém)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egy komoly kérdésem lenne, és csak azoknak akik tudják hogy igaz, nem azoknak akik hitetlenek és gúnyolódnak, és felvágnak ostobaságukkal, földhözragadtságukkal és tudatlanságukkal...

Tehát bunkók és hitetlenek, szűk látókörűek ne válaszoljanak!



2013. jan. 18. 16:41
1 2
 11/19 anonim válasza:

Ha gonoszságra használod a tudásodat,remélem...

Én nem kérem a címed,mert aki tud,az ezt is tudja,de megy egy kis fenyítés a gonoszkodásért!

2013. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én már elküldtem neki vagy 1 hete a címem, de semmit nem küldött :(
2013. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Lehet,elromlott az átokküldő gps-e. :))))))
2013. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Vagy a démon pont nem ért rá menni. :)))
2013. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Rájöttem! Postán küldte a démontot,de nem ajánlottan,és mint tudjuk,a Magyar Posta nem megbízható.Tuti,ellopták az elosztóban! Kérjél egy másikat.
2013. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet már megérkezett, csak túlságosan félénk és még nem érzékelem. Szegény kis démonka. Egyébként, ha megérkezik, tudtok ajánlani valami tápszert, hogy mivel etessem? Sétáltatni naponta hányszor kell? Póráz, stb..? Kösz a segítséget!
2013. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Meg se érdemled azt a jó kis démont,teeeee!
2013. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

kérdező

hogy merészelsz így beszélni a Démonokról, ilyen pofátlanul, szemtelenül?

méghogy te megidézed,meg küldözgeted Őket különböző emberekre Ők meg ugranak az ilyen nagypofájú kihaénnem bunkóknak, így gondolod, mert ha igen, nagyot tévedsz

hazudsz,h számtalan Démont megidéztél már,akkor nem beszélnél így Róluk

ha valóban ismernéd Őket, akkor tisztelnéd is

2013. febr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Béla varázsló, a Démonoknak eszük ágában sincs inváziót indítani az emberek ellen
2013. febr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!