Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért vagytok itt ha nem...

Miért vagytok itt ha nem hisztek az egészbe?

Figyelt kérdés

Szóval ha én is kiírtam egy kérdést, vagy bárki..akkor csak azt lehet olvasni hogy "gyerek vagy" "beképzeled" "hülye vagy" ....vagy csak valami hülyeséget.

Akkor miért kommenteltek ide??

Vannak akikkel tényleg komolyan történnek ilyen dolgok, és komolyan veszik, ti meg beletiportok hülyeségeitekkel.



2013. jan. 31. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Kérdés és kérdés között is van különbség. Van, amiben lehet hinni, de van olyan is, ami akkora blődli, hogy szabályosan fájdalmat okoz. Ez utóbbiakra talán érdemes rávilágítani...
2013. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát oké, de neked lehet hülyeség, az másnak halálosan komoly. Szerintem nem kéne kigúnyolni, és hülyeséget írni attól hogy nem hiszel benne.
2013. jan. 31. 10:48
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Osztani jönnek ide meg trollkodni
2013. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Na, akkor fussunk neki még egyszer. Vannak olyan kérdések, amelyekről messziről ordít, hogy ostobaság. "milyen varázslattal tudom feltörni valaki facebookját", "ha bloody marynek öltözök farsangkor, akkor elátkozott leszek" és hasonlók. Ezt egyszerűen nem lehet komolyan venni. A kérdezője minimálisan sem használja az agyát. Nem olyan misztériumokra keres választ, ami a normál érzékelésen túl van, hanem egyszerűen bedől az elképesztő baromságoknak. Azt hallja, mágia, és egyből arra gondol, hogy a saját kicsinyes céljaira MUSZÁJ ezt felhasználnia, persze halál könnyen fog menni és nem lesz semmilyen következménye.

Ezekre a kérdésekre nem tudok korrekt választ adni.


Ha komoly dologról van szó, láthatóan keresi a választ, kínlódik rajta és minden egyéb lehetőséget kizár, akkor igyekszem ezt tiszteletben tartani és a tudásom legjavát adva válaszolni neki.

2013. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát oké, ez teljesen jogos!

Nem is az ilyen varázslattal feltörős fészbukos dologra gondoltam. Hanem, olvastam hogy egy huszonéves fiú egyedül lakik, és suhogást vagy suttogást!? hallot, majd egy fehér fényt kirepülni. Ebbe azért lehet valami. De neki is csomó hülyeséget írtak, hogy ne füvezzél meg hasonlókat. Szerintem nem írta volna ki ha nem lenne így. Sőt én is írtam még valamikor ki egy kérdést, mert olyan volt, hogy éreztem hogy valaki a közelemben van amikor egyedül voltam, és zajok jöttek a konyhából(állat sem lehetett). És sokan hülyének néztek, meg leszóltak, amikor ez igaz, és most is csak kislámpával merek aludni. Nem vagyok bolond semmi drogot nem használok, és nem beszélek be magamnak semmit. Szerintem ahhoz hogy valaki bebeszélje magának a dolgot idő kell, nem éreztem volna egyik pillanatról a másikra ha nem úgy van.


De szóval, én ezzel a kérdésemmel tényleg nem az ilyen hülyeségekre céloztam, mert valóban nagy marhaságok, de én sem kaptam sose normális választ, amikor komolyan írtam ki a kérdést..

(amúgy 21/L )

2013. jan. 31. 11:03
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

Mert sokan szenvednek feltűnési viszketekségben, vagy épp szeretethiányban, és nincs jobb ötletük, hogy felhívják magukra a figyelmet, mint hogy itt beszólogatnak mindenkinek.

Másik részük meg a megrögzött tudományhívő, illetve materialista, akiknek bármi, amit nem lehet matematikai összefüggésekben levezetni, azzal nem érdemes foglalkozni, mert alapjáraton hülyeség, és ezt igyekeznek mindenki tudomására hozni.


De az ilyenekkel nem kell törődni, úgyis mindig lesznek, akik csak ebben tudják kiélni magukat...

2013. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Viszont kérdés: Miért kérdeztek, ha csak egyfajta választ fogadtok el?
2013. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg azért, hogy vitatkozunk?! Nem csak hívőknek van a topic, vagy az ellenvélemény már nem tetszik?!
2013. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

"Miért kérdeztek, ha csak egyfajta választ fogadtok el?"

Senki nem csak egyfajta választ fogad el (na jó, néhányan igen, de azokkal tényleg baj van), de hatalmas különbség van aközött, hogy valaki kétkedő választ ír, netán kifejti, hogy szerinte hogyan máshogy lehetne még értelmezni az adott eseményt, vagy egyszerűen csak a kérdező elmeállapotát ócsárolja...

2013. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem fogadunk el más választ?

Hm.. elfogadunk, de akkor tudományosan magyarázza meg ne hülyeségeket írjon. Szerintem egy értelmes kérdésre, még ha hülyeségnek is tűnik lehet értelmes választ írni.

Simán nem lenne baj, ha normálisan válaszolnátok, nem pedig megalázóan.

2013. jan. 31. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!