Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek? Angyalok?

Szellemek? Angyalok?

Figyelt kérdés
igenis léteznek.... saját tapasztalatból tudom:) egyszer amikor lefeküdtem aludni este láttam a sarokban áll 2 magas fehér alak nem volt arcuk nem szóltak egy szót se csak álltak! oda mentem közel és még akkor is ott voltak:) vagy egyszer anyával aludtam az volt az álom hogy egy kamionban ültem és aki vezette kiesik belőle és pont akkor valaki akkorát csapott a hátamra hogy felkiáltottam anya meg nézte a hátamat és nem látottt semmit rajta. Anya is lát és érez. Én kis korom óta látok ilyeneket és érzem őket. Volt hogy kérdeztem az angyalaim ( csak egy ilyen egyszerű alap kérdést) hogy vannak angyalaim? erre a jobb fülembe valaki elkezd beszélni nem hallottam annyira de hallottam hogy valaki beszél.Vagy egyszer sírtam a szobámban,oldalra nézek és egy ülés nyom volt a kanapén és az elött senki nem ült mellettem ..... többször volt légnyomás változás a levegőben hogy rohadt hideg volt és ment a fűtés 4-esen! ilyenkor anyával szoktuk meg beszélni hogy mi lehet. volt olyan amikor még egy régi házban laktunk és anya pakolt és volt egy hatalmas álló hangfalunk láttuk ahogy valaki meg emeli és anya felé löki ... anyával minden ilyet meg lehet beszélni és nem mondja hogy ezek hülyeségek meg be képzelem... nyugodtan írjátok le a ti tapasztalaitokat érdekel!!! aki meg hülyéskedik ő baja 12/l

2013. ápr. 9. 11:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
plusz egyszer anya dolgozott és valaki elkezdi a fülébe mondani: "bele fog menni bele fog menni" és rá 2 órával anya ment haza és bele jött valaki....
2013. ápr. 9. 11:44
 2/13 anonim ***** válasza:

ebben a korban még fogékony az ember ilyen dolgokra, de később sajnos a társadalmi felfogás miatt sok ember elfojtja magában ezt a képességét

ha nem félsz, használd ki.

2013. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Feküdj le inkább most is aludni, fáradságtól hallucinálhat hasonlókat az ember.
2013. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
90%
Hát ha hideget érzel akkor baj van olyankor nyugtalan lelkek vannak a szóbába vagyis én így tudom.
2013. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem halucinálok -.-" állj már le...... beszéltünk már erről egy médiummal és azt mondta h ez teljesen normális -.-""
2013. ápr. 9. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is láttam már szellemet. De nekem nincs kedvem ilyenekhez. De a dédnagymamám megígérte, hogy ha meghal, akkor kopog nekem. Meghalt és néhány nem múlva kopogott is. Na az jólesett.
2013. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor már ketten vagytok agyalágyultak. :)

Miről beszéltek, bárcsak ketten lennétek...

2013. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem kértem véleményt jó? én csak leírtam te sötét -.-"
2013. ápr. 13. 19:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Látod, akkor ingyen volt, grátisz.

Legalább örülnél a diagnózisnak. :)

2013. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szóra se vagy érdemes
2013. ápr. 13. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!