Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan itt aki vámpírokat...

Van olyan itt aki vámpírokat kutat?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem mert már egy fél éve be akarom bizonyítani, hogy a vámpírok igenis léteznek. Találtam pár érdekes dolgot, de szeretnék olyanokat megkérdezni akik ugyanúgy kutatják a vámpírokat mint én.


Nem kérek olyan válaszokat, hogy vámpírok nem léteznek. Meg olyat sem, hogy menj el diliházba. Én normálisan kérdeztem vagyis normális választ kérek.



2013. máj. 15. 13:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:

"bár semmilyen forrást nem mutatsz,

próbálod logikusan végigvezetni a gondolatmenetet"


Nem mutatok forrást, mert tudod ez nem úgy volt, hogy gugliztam és találtam egy weboldalt, ahol minden kérdésre megkaptam a választ, aztán azt szépen idepötyögtem neked, hogy te leellenőrizhesd. Ne nevettessél már! Mindketten (vagy hárman) tudjuk, hogy ez nem így megy (nem is mehet így) ideális esetben. Mert ez ideális eset, azt leszögezem, komolyan kutatok a témában 2011 Októberétől fogva, és sok dolgot megtudtam különböző forrásokból, angol és magyar nyelvű, szemtanúktól, kutatóktól (akiknek valódinak tűnő eredményei voltak...mint pl. fotók), vadászoktól...sőt még vámpíroktól is. 100 és 100 ilyen "fórum" van, mint ez itt az angolnyelvű neten. Vannak oldalak amik régi újságok digitalizálásával foglalkoznak, beütöd, hogy vampire és szemezgethetsz a régi jelentések közül.


Mivel sokat tudok, ezért nem vállalom a kockázatot, hogy minden tényszerű dolgot ide leírok. Nem vagyok hülye. És sokat tanultam az elmúlt időszakban a megfelelő hozzáállásról is. Azt vállaltam, hogy teszek utalásokat, nem túl konkrét, mindenki által többnyire amúgy is ismert megállapításokat, amik valódiságában mindenki bizonytalan. Ennyi. Ismerem...ismertem olyat, aki annyival többet tud, hogy csak az mentette meg az életét, hogy nem jutottak el hozzá azok az infók, amelyekért a társait, ismerőseit meggyilkolták. Lehet túl sokat kérnék azzal, hogy egyszerűen hidd el, amit mondok (vagy ismerj meg személyesen, beavatlak és aztán döntsd el mit gondolsz), de mást nem tehetek.



"Én megértem, hogy szerinted butaság

természettudományosan megközelíteni a témát. De azt

meg te értsd meg, ez az egész dolog elég durván, sőt

alapjaiban rengetné meg a tudomány mai állását, és nem

csoda, ha ezzel mindenki szkeptikus, főleg, hogy

semmilyen bizonyíték nem áll a rendelkezésre."


Ahogy utaltam rá, számos dolog LÉTEZIK, ami alapjaiban rengetNÉ meg a tudomány mai állásfoglalását életről és halálról és egy rakás mindenről. Némelyek bizonyítottak is, sőt, elég gyakoriak, de azzal, hogy nem beszélnek róla, hogy úgy tesznek mintha ez egyáltalán nem rendítette volna meg az egész felépítményt, na ez az, amiért nem változik semmi. És nem is fog. Sokaknak érdekében áll, hogy a jól felépített világkép amire jogalkotás és törvények és társadalmi szabályok épültek, ne inoghasson meg. Hiszen mi lenne pl. akkor, ha minden agyhalott emberről "kiderülne", hogy mégsem számítottak halottnak? Sokáig emiatt nagy felhajtás volt a jogalkotásban, hogy most ki ölte meg azt az embert, a lövész, aki miatt ebbe az állapotba került, vagy a szerv-transzplantálók? Aztán EMBEREK ELDÖNTÖTTÉK, hogy mostantól az agyhalál=biológiai halállal (amiről egyébként Fairi is tudja, hogy nem igaz), és kész. Ám nem ez az igazság.



"A vér kémiai összetétele és az élő szervezetben

okozott biokémiai folyamatai ismertek. Hogy egy nem

élő testben ez mégis hogy képes valamilyen misztikus-

mágikus folyamatot elindítani, maradjunk annyiban

merész kérdés."


Mondom, hogy nincs válasz a miértre és a hogyanra sem. Nincs. Gyanítom akkor se lehetne kideríteni, ha műtőasztalra fektetnénk egy vámpírt (amit megint csak nem tudom hogyan lehet csinálni, mert elaltatásukról még soha nem hallottam). Aztán meg, persze az is egy marha nagy vitatéma lehetne, hogy ha a vámpír folyamatosan lecseréli a vérét másokéval, akkor miért nem csapja ki a szervezete az idegen vért? Lehet ezen filózni, de válasz soha nem lesz rá...és lássuk be, annak akit támadott már meg ilyen lény, számára teljesen irreleváns hogyan működik. Ő azt szeretné tudni, hogyan pusztíthatja el.



"A legjobb meghatározás a paranormális

endogén retrovírus. Mások szerint egyszerűen

démonokról van szó...a dolog mindenképpen

természetfeletti gonosz eredetű, de virális

tulajdonságokat mutat.



"mégis te huzakodsz elő mindig az endogén

retrovírussal"


Jézusom...tudsz jobb ötletet arra, hogyan írjak le másképpen valamit, amiről ahogy írtam csak annyit tudni, hogy "természetfeletti gonosz eredetű, de virális

tulajdonságokat mutat" és örökölhető is?

Mert nekem nincs jobb ötletem. Csak azért használom ezt a fogalmazást, mert sokan biológus szemmel nézik a dolgot. Ha csak azt mondom démonok okozzák, ez olyan mintha a bennszülöttnek próbálnánk elmagyarázni a fényképezőgép működését, aki meg van győződve róla, hogy a gép ellopja a lelkét.



"Pechedre fairi személyében pont egy

biológusra akadtál, aki szépen leírta, hogy ez miért

hülyeség."


Sem ő, sem egyetlen materialista biológus nem érti a paranormális fogalmát, szóval ez nekik olyan, mintha nem is mondtam volna. Persze, hogy magában a dolog hülyeség...de többről van szó.



"Én elfogadnám azt a választ, hogy a

vámpírokat egy egyelőre megfelelő adatok híján

bővebben nem ismert, nem bizonyítható, le nem írható,

pusztán feltételezett misztikus erő mozgatja, de te

mégis megpróbálkozol tudományosan leírni"


Mondtam..."próbálom a fényképezőgép működését érthetően elmagyarázni egy bennszülöttnek" szisztéma. A "démonok okozzák"-ból nem értenétek semmit.



"Ha pedig

kicsit bővebben kéne, egyből elkanyarodsz a

tudománytól."


Még jó hogy. A Tudomány nem ad mindenre választ. Komolyan, maga a tudományos módszer sem alkalmazható egy rakás "tudományos tény" igazolásához. Sem egy rakás létező dolog igazolásához, mert pusztán materialista módon vizsgálja a dolgokat...de immateriális dolgokat képtelen vizsgálni.



"A másik gond, hogy az általad bizonyítottnak vélt

vámpírok tulajdonságaiban, képességeiben sem született

semmilyen egzakt meghatározás"


Ha kutattál volna és lennének eredményeid, tudnád, hogy miért. Én legfeljebb 20 féle vámpírt azonosítottam, mindnek meg vannak a maga egyedi tulajdonságai amivel a többitől eltér (vannak alfajok, eltérő vérvonalak fajtánként). Sajnos még nem találkoztam olyannal (külföldivel sem), aki mindezeket kiderítette volna, csak olyanokkal, akik utaltak rá, esetleg megneveztek néhány fajtát. Olyan beszélgetést is találtam, ahol ez szintén felvetődött, hogy többen megszólaltak és máshogyan írták le milyen a valódi vámpír...aztán belátták, saját tapasztalat alapján némelyik, hogy nem csak az a fajta van, amiről ők beszélnek.


Ebben a helyzetben igen nehéz egzakt meghatározást adni, ezt beláthatod. Komolyan, maguk a vámpírvadászok nem tudják ezeket, csak azt, hogy hogyan lehet kinyírni őket, és ezzel meg is elégszenek...a többire nem kíváncsiak.



"Ahányan foglalkoznak

ezzel annyifélét mondanak, homályos, közelebbről meg

nem nevezett forrásokra hivatkozva. Tudod mikor csinál

ilyen az ember? Ha ködösít, valami oknál fogva."


Sokfélét lehet mondani, valós információtól, értelmezéstől függően. Van aki csak az egyik féle vámpírról tud, sőt azt gondolja nem lehet más fajta. Mások zavarban vannak a vámpír meghatározását illetően, mert vannak ugyebár ezek a sanguin meg psi "vámpírok", HLV-k (human living vampire), akik tudják, hogy ők élő emberek, nem hiszik magukat élőhalottnak, egyszerűen attól gondolják magukat vámpírnak, hogy vérszomjuk van vagy energia-éhségük, utóbbit képesek kielégíteni másoktól való éteri elszívással, jobban leégnek az UV-től, kicsit hatékonyabbak, jobbak az érzékszerveik, vannak pszichikus képességeik, alvás- és emésztés-zavarosak...ezek miatt már vámpírnak gondolják magukat, sőt, némelyek odáig mennek, hogy élőholtak sosem voltak, csak az ő "fajtájuk", amit élőhalottnak gondoltak régen, és ők a valódi vámpírok, és minden agyaras, sírból kikelős fertőzős, fokhagymás keresztes, alakváltós jellemző csak babona volt.

Én annyit mondanék ezzel kapcsolatban, hogy vannak vámpír-ember hibridek fogantatás útján vagy átváltozási defekt miatt, amiknek ilyen jellemzői vannak...a többségük viszont "normális ember" akik vagy démontól megszállottak, vagy csak beképzelik az egészet.

Tény az, hogy a vámpírok utáni kutatást nagyon megnehezítik, mert nem valódi vámpírok, de azokkal megfelelő felszerelés nélkül összetéveszthetők.



"a tudomány nem egy mereven

behatárolt valami. Az bármivel foglalkozhat, ami

minket körülvesz"


De az, hiába próbálod szépíteni. Ugyanolyan vallás mint a többi, a materialista ideológia az, ami behatárolja. BÁRMIVEL NEM foglalkozhat.



"Ha ezek a bizonyos megfoghatatlan

erő tényleg jelentősen létezne, szemet szúrt volna

legalább EGY olyan embernek aki komolyan foglalkozik

vele"


És szemet is szúrt...szerinted mi a lópikulát csinálnak a paratudomány paratudósai? De mint mondtam, a MAINSTREAM SCIENCE materialista ideát követő képviselői sem a paranormális kutatást, sem a kriptozoológiát, sem a teológiát, sem a demonológiát nem ismerik el tudományos ágazatoknak. Nem tehetik, és innentől az egész érvelésed csődöt mond.



"Onnantól pedig egy szép kis láncreakció lép

életbe. Az emberek nem hülyék."


Ugyan kit akarsz áltatni? Én is sokszor mondom, hogy az emberek nem hülyék...de ezzel a szemtanúkra utalok. Az emberek nem hülyék, DE HÜLYÍTHETŐK. Méghozzá nagyon kis erőfeszítéssel.



"Ha valami hasonlóra egy

legyintéssel, vagy egy kis gondolkodással meg nem

cáfolható kérdéseket merülnek fel"


Na látod itt a probléma. De most komolyan, az élet nagy kérdéseire sincs olyan válasz, amit ne lehetne legyintéssel meg "kis gondolkodással" meg cáfolni. A nagy dolgok sosem egyértelműek, sosem egyszerűek.



"azzal foglalkozni

fog a társadalom egy akkora hányada, ami nem hagyható

figyelmen kívül."


Nem fognak, erről tett a 245 éves propaganda. Én, mivel vannak infóim, akárhová nézek, Amerikába, Angliába, Óceániába, Kínába, Arábiába, Afrikába, Romániába, Szerbiába, különböző korszakokból tudok valamit felmutatni, utalásokat, hiteles történelmi feljegyzéseket, szemtanúk beszámolóit, dokumentált, újságok és híradók által leközölt eseteket, videókkal, fotókkal, máig élő és meginterjúzható szemtanúkkal, áldozatokkal. Aki igazán kutat a témában az látja az egész képet...de hiába mind, mert a propaganda, az ideológiák, a kényelmes és biztonságos világnézeti modellek meggyőzték és meggyőzik nemzedékről nemzedékre az embereket arról, hogy szörnyek nincsenek és nem is lehetnek. Hiába.



"Ráadásul a lakosság nagy része igenis

hisz a "természetfeletti" (pontosabban fogalmazva, a

jelen tudományos állás szerint be nem bizonyított,

vagy meg nem vizsgált) dolgok létezésében."


Na itt a probléma. Van egy gyenge lábakon álló "mi van ha" hitük. Ám kevés ember van ezekről a dolgokról meggyőződve, és még kevesebben, akik mernek beszélni róla, az élményeikről, nem félvén a gúnyolódástól és kiközösítéstől.



"A

tudománnyal foglalkozók pedig a divatos ezós ostoba

sztereotípiával szemben, igenis szeretnek gondolkodni.

Ha pedig valaki olyan kaliberű dolgot tud bizonyítani

mint amikről most társalgunk, az legalább egy Nobel

díjat várhat."


Ezt százszor el lehet még mondani, mekkora ász lenne, aki tudja bizonyítani ezt a dolgot...sokan megpróbálták. Mind halottak.



"És itt nem lehetne azzal jönni, hogy

eltüntetnék. Ahogy mondtam, egy ilyen felfedezés túl

nagyot szólna ahhoz, hogy csak úgy el lehessen

hallgattatni."


Mielőtt még nagyot szólna, eltüntetnék. Nem fog össze jönni. Meg aztán...te átgondoltad miről beszélsz? Ha valami csoda folytán mégis kiszivárogna bizonyíték, szerinted (és ezt már mondtam másnak is) KI VENNÉ KOMOLYAN??? Ki adna érte Nobel Díjat? SENKI. SENKI SEM.



"Ez merő mellébeszélés."


Ez az igazság.

2013. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:
55%

"Sok disznóság volt a történelem

folyamán, amit sokan el akartak hallgattatni mégis

napvilágra jutottak."


És hány olyan dolog van még, ami nem került nyilvánosságra. Mondhatod, hogy egy sincs, vagy majd előbb-utóbb kiderül...én meg azt mondom süketduma. A vámpíroké pont olyan "összeesküvés-elmélet", mint a Bilderberg csoport vagy az Illuminati ténykedéseiről való spekulálás. Tudjuk, hogy vannak, de a tetteikre nincs konkrét bizonyíték.



"Ha valami alapja van a

vámpírosdinak, EGÉSZEN biztos lehetsz benne; előbb-

utóbb ki fog derülni."


Persze, ki fog. Majd amikor mindnyájunkat karámokba terelnek vagy fellógatnak valami nejlonzacskóban, hogy gyárilag csapolják a vérünket. Akkor már mindenki tudni fogja, és szart sem tehetünk majd ellene. Amennyiben ez soha nem fog megtörténni, úgy soha nem fog kiderülni.



"De eddig a ponyvairodalmon és a

filmeken túl nem nagyon foglalkoztak a dologgal. És

nem azért mert ez valakinek nem fér bele a

világképébe."


Pedig elhihetnéd, hogy így van, mert nem "valakinek" nem fér bele, hanem az egész tudományos társadalom világképébe nem fér bele.



"Na nem azért, vannak ilyenek is, de

rettentő korlátolt idiótaság lenne azt képzelni, hogy

a tudósok egytől-egyik begyöpösödött ostoba fajankók,

akik a saját orruknál tovább nem látnak"


Nem képzelem, Fairi az élő példa. És ezt be is bizonyította. Materialista ideológia, Tudományos módszer mindenek fölött. Ha valami fölött nem állhat, akkor azt gúny tárgyává kell tenni és lesöpörni az asztalról mintha nem lenne.



"és egy

egyszerű szobakutató messzebbre jutott az ukrán híradó

nézegetésével meg kétes eredetű netes bulvárcikkek

olvasgatásával."


Ennél azért többről van szó. Gondolom rendelkezel annyi személyes szabadsággal, hogy ha akarsz, utána járj ennek, tegyük fel nem gátolnálak ebben. Akkor mi az akadálya?



"Hmmm. A kriptozoológiai közösség pontosan az, akiket

nem lehet egykönnyen elhallgattatni. Mindennemű

baromságnak képesek kínos alapossággal utánanézni,

elég ha egy homályos fénykép van róla. A Loch-Nessi

szörny, a Jeti, a Csupakabra, a New Jersey-i ördög meg

a tököm tudja milyen lények azért ilyen felkapottak,

mert legalább valami halovány kis bizonyítékmorzsa a

rendelkezésre áll. Csak valami apró kis semmiség.


"Ha a

vámpírokról ennyire nincs semmi"


Felkapottak, ahogy a vámpírok is, de az átlag ember ugyanúgy nem veszi komolyan a létüket, és kimagyarázzák valami mással, ahogy a vámpírtámadásokat is. A vámpírokról sokkal több van, mint azokról amiket felsoroltál. De valamiért a nyomozók, rendőrök és hatóságok nem jutottak semmire az ügyekkel kapcsolatban. Se gyanúsított, se ésszerű indok, se ésszerű magyarázat...mára pedig ezeket városi legendának bélyegzik, és mindenki boldog. Kivéve az áldozatokat. Ők halottak.



"Ez esetben két dolgot tudok mondani: Egyrészt,

döntsétek már el, hogy tulajdonképpen kik is

irányítják a világot! Ördögimádó zsidók, reptoidok,

vagy vámpírok?"


Kiket kérsz számon? Én sosem állítottam, hogy zsidók irányítják a világot, vagy reptoidok. Valakivel te összekeversz engem.



"Na de komolyra fordítva a szót. Ha minden nyomot

eltüntetnek maguk után, és már évszázadok óta élnek

közöttünk, elég tré munkát végeznek mert maximum

valami elmaradott afrikai mocsárvidéken nem egyértelmű

mi az a vámpír. Ha pedig ennyire a nyilvánosság

számára ismert lény, az ha jobban belegondolunk

valójában pont a hátrányukra van a vérszívóinknak,

hiszen előbb-utóbb szemet szúr valakinek a

ténykedésük"


Sok tényező van, ami miatt ez a "hírnév" előnyükre van. Először is, egy rakás badarság kering róluk közszájon. Másodszor, sok a pozőr, magát vámpírnak képzelő alak, akik olykor emberekre támadnak és gyilkosságot követnek el, újabb védőpajzs.

Harmadszor, azért van ennyi pozőr, mert a vámpírizmust vonzónak tüntetik fel, nem véletlenül, és ami vonzó, az nem taszító értelemszerűen...hivatali szerveket megvesztegethetnek vagyonnal, az "örökélet" és emberfeletti képességek ígéretével vagy ha ezek nem jönnek be, akkor halálos fenyegetéssel.

Negyedszer, mivel sokféle vámpír van, de a propaganda csak egyet feltételez, ezért képtelenség leleplezni az egész fajt...többen is megpróbálták már, de a hiteltelenség látszatát kelti a látszólagos ellentmondás, amire te is rámutattál: "ahány kutató, annyiféle vámpír".



"A végtelenségig nem lehet játszani azt,

hogy minden nyomot eltüntetnek maguk után, ha pedig

valakinek feltűnik, előbb-utóbb megint jön a

dominóeffektus, amiről már beszéltem"


Ez elméletben szépen működik, de a gyakorlatban erre még jó sokáig várhatunk. Én szeretném a legjobban, ha a gondolatmeneted valóra válna...természetesen az emberiség számára pozitív következményekkel.



"Könyörgöm, ha megint ezzel a röhejes ködösítő

kártyával jössz elő, nincs értelme a vitának."


Neked lehet röhejes, de én az életemet féltem meg másokét, és nem vagyok ezzel egyedül.



"Mi

értelme koptatni a billentyűket, ha nem hivatkozunk

forrásokra, ha a másik kéri, nem beszélünk nyíltan a

vitatémáról."


Értelme az, hogy köztudatban tartom a témát, gondolkodásra, kutatásra ösztönzök másokat. Ez az értelme.



"Ha ennyire mellébeszél valaki egy vita

folyamán, akkor könnyen elkönyvelik egy közönséges

szájtépő ezósnak, aki csak össze-vissza beszél."


Az a legkönnyebb, elítélni valakit, ahelyett, hogy utánajárna miért mondhatja azt az illető amit, és honnan tudhatja. Könnyű ölbe tett kézzel ülni a gép előtt, és bizonyítékot várni interneten keresztül, ugyanakkor gyépés dolog is bizonyítékot, forrást várni olyasmire, amit nyilvánvalóan interneten keresztül nem lehet bizonyítani. A források pedig mint mondtam nem olyanok, hogy van egy weboldal egy elismert, közismert tudóssal, aki minden létező vámpírokkal kapcs. kérdésre kielégítő választ adott. Szép álom, de álom marad. Álmodozni lehet, meg ülni, toporzékolni, ahelyett, hogy mennél és kutatnál te is...esetleg fölvennéd a személyes kapcsolatot ha valóban érdekel a téma. Dehát az előbbi ugye annyival könnyebb, az utóbbi meg annyi energiába kerül, ÉS MI VAN HA HÜLYESÉG AZ EGÉSZ, akkor feleslegesen vesztegetted az idődet meg energiádat.

Nos, aki mer, az nyer, ahogy a mondás tartja. Gyanítom, neked is volt már az életedben olyan erőfeszítés, ami utólag nézve tök felesleges volt...még sem haltál bele igaz? Szóval mitől féltek? Persze attól is lehet félni, amiért én sem merek ide írni mindent...de ez egy járulékos dolog. Vagy vállalod, vagy nem, te döntesz.



"Gondolom a legkevésbé sem érdekel, hogy vadidegen

emberek mit gondolnak rólad, de ha már a

szabadidőnkben hosszú regényeket körmölünk egymásnak

egy tulajdonképpen teljesen értelmetlen témában"


Látod, ez itt a gond. Ha "tulajdonképpen teljesen értelmetlen ez a téma", akkor minek fecsérled rá azt a DRÁGA idődet? Megmondom én miért. Azért, amit írtam...várod hogy a szádba repüljön a sült galamb. Hát nem fog barátom, az én számba se repült bele magától.



"legalább csináljunk rendesen és alaposan. Különben

végképp időpocsékolás az egész."


Csinálhatjuk, de nem nyilvánosan.

2013. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 fairi1 ***** válasza:
100%

Nem akarok újabb vitába kezdeni, két felesleges után, DE


".......sőt még vámpíroktól is. 100 és 100 ilyen "fórum" van, mint ez itt az angolnyelvű neten."


Akár egyre is kíváncsi lennék. Jártam sok fórumon, angol nyelvűn, sőt egyszer egy grúzra(félig angol volt) is eltévedtem, ám a legtöbb üres fecsegés, hangzatos szavak, semmi mellettük,és a legjobb hogy a szakértők és állítólagos vadászok egymásnak ellentmondanak.

Sokszor még egy mondaton belül is csikorognak az állítások.


Akár .onion-os weblapot is adhatsz, az a rejtekhelye az illegális dolgoknak. Egyszer azokon is kutattam,találtam fura dolgokat, de vámpírról infót nem.


Míg ameddig nem teszed addig, csak üres szófosás amit csinálsz itt, infótartalmat 10 sorba össze lehetne foglalni.

2013. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
55%

Kösz a tippet. Valószínűleg én több sikerrel járok.


"Míg ameddig nem teszed addig, csak üres szófosás amit csinálsz itt, infótartalmat 10 sorba össze lehetne foglalni."


Megmondtam. Nem tudok olyan oldalt mutatni, amin minden kérdésre van válasz, és ami mindent felölelne, amit tudok. Hogy valaki átláthassa azt amit én, annak ugyanúgy hónapokig kell kutatnia, összehasonlítania, mire össze rakja a kirakóst, és kiválogatja a kamut. Ez nem egy ötperces-egy hetes dolog. Hogy is lehetne az, de bele sem gondoltok ennek a témának a mélységébe. Ha meg annyira kamunak tartjátok, felesleges időpocsékolásnak, vajon miért kérdeztek még mindig? Hmmm hmmm.


Tudod, az ami a hitelességem mellett szól csak annyi, hogy komolyan veszem amit csinálok, és nem 2 mondatos hsz-ekkel villogok. Lehet beleszarni, lehet kamut kiáltani. Mindent lehet. De ettől még az világos, hogy nem szórakozok.

2013. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 fairi1 ***** válasza:
100%

Kb összefoglalva: nem linkelek semmit, hagyjátok abba.



Ám igazából nem értem a szenvedésedet: mivel csak annyi kellene tenned hogy olyan oldalt mutatsz ami szted hiteles infókat tartalmaz,és azokra mutatsz. Sőt elég lenne egy nicknevet megadnod, utána google levadássza a hozzászólásait.

Témában sok gyűjtőoldat van, csak azok mitológiával, könyvekkel.filmekkel, vagy vmi HLV (human living vampire) oldal. Akik leszögezik, hogy szeretik magukat különbnek tartani másoktól, de azért ők is emberek valójában.


Kitérés oka egyértelmű:amit mondasz az csak a fejedben létezik,valóságban nem.

Ezért is fosod a szót,ez olyan benyomást kelt, hogy mintha szakértő lennél, és tudás lenne birtokodban, ám tartalmilag teljesen üres, valódi válasz vagy cáfolás helyett körbeírod a nagy semmit..

Tipikus "bölcsész válasz"


Lényegre törés hasznos kivéve ha semmit nem tudsz és palástolni akarod.

2013. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 anonim ***** válasza:
Na ez a vita már fárasztó
2013. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:

én egy kicsit kutatok. viccen kívül, komolyan.

tudom le fognak pontozni, hát ez van.

2013. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!