Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan itt aki vámpírokat...

Van olyan itt aki vámpírokat kutat?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem mert már egy fél éve be akarom bizonyítani, hogy a vámpírok igenis léteznek. Találtam pár érdekes dolgot, de szeretnék olyanokat megkérdezni akik ugyanúgy kutatják a vámpírokat mint én.


Nem kérek olyan válaszokat, hogy vámpírok nem léteznek. Meg olyat sem, hogy menj el diliházba. Én normálisan kérdeztem vagyis normális választ kérek.



2013. máj. 15. 13:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/127 anonim ***** válasza:
100%
asszem én most sem nem kötekedőt, se nem regényt írok ide.én is vámpírok kutatásával töltöm az időm egy részét.ha bárki bármilyen ezzel kapcsolódó cikket talál, azt megkérem hogy írja ki.és igen vámpírok teljesen biztos hogy léteznek..
2013. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/127 anonim ***** válasza:

@ 09:58


Aztán mégis miért annyira biztos? A biológiai hátterét már meg sem merem kérdezni.

2013. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/127 anonim ***** válasza:
59%
Mert szerinted biológiailag nem létezhetnek? Pont ez az, hogy egy más létforma lehet! Mivel a vér nekünk embereknek nagyon szükséges, lehet, hogy ők nem táplálkoznak. Csupán a vért lecsapolják valakitől, és az benyomják a saját érrendszerükbe.
2013. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/127 fairi1 ***** válasza:
29%

"Fairi, hűtsd le magad."


szólj a 29%-os barátodnak, hogy ne traktálja hozzászólókat baromságaival és lázálmaival.

Én csak szépen rámutattam az ellentmondásokra.


Képtelen vagyok szó nélkül hagyni, ha vki tudományosnak tűnő magyarázatokat ad, de közben misztikus dolgokról beszél, ráadásul erőteljesen becsmérli több ezer kutató munkáját.

2013. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/127 anonim ***** válasza:

12:13


Azért ez nem így működik. Másrészt, ez mindenhogyan, egyértelműen baromság. Ha halottak, akkor lásd a fentebbi eszmefuttatást. Ha nem, akkor meg főleg mindfuck az egész, mert olyan nincs, hogy valaki pusztán véren eléldegél néhány évtizedig. Ha meg csak annyi lenne a dolog, hogy ők vért esznek, de amúgy teljesen normális emberek, nem halottak, akkor miért nem tud a létezésükről a nyilvánosság?

2013. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/127 anonim ***** válasza:
0%

10:05

talán onnan hogy én is vagyok?

2013. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/127 fairi1 ***** válasza:

46

kezdek kíváncsi lenni, hogy miért is olyan biztos a "vámpírok" léte....

Maga a kérdés is kb. erről szól, vki szakértő társakat keres és közben megoszthatnád nyilvánosság előtt a kutatási eredményeidet.


mert ha évtizedekig kutatsz és utána eltitkolod kb olyan mintha semmit nem csináltál volna.

2013. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/127 anonim ***** válasza:
100%

"ne traktálja hozzászólókat baromságaival és lázálmaival.

Én csak szépen rámutattam az ellentmondásokra."


Te szőrszállhasogattál. Az élőhalott állapot már eleve feltételezi a "misztikus erőt", hogy azt a hozzászólót idézzem. Egy pontig el lehet menni, tudományoskodni, hogy ezért meg azért, de aztán oda jutunk, hogy paranormális és ellent mond az ismert fizikai, kémiai törvényeknek.


Nyugodtan mehet a történet az elméleti-fizika mezejére.



"Képtelen vagyok szó nélkül hagyni, ha vki tudományosnak tűnő magyarázatokat ad"


Nem adtam tudományosnak tűnő magyarázatot sem. Nem hiszem, hogy megmagyaráztam tudományosan azzal a pár mondattal egy olyan lényt, ami tudományosan értelmezhetetlen az alapjait tekintve. Van amit rá lehet húzni, hogy porphyrikus hemophilia meg cyanosis meg hormonok meg DNS-t újra író HIVATALOSAN soha senki által nem vizsgált retrovírus, de ez csak érzékeltetés.



"de közben misztikus dolgokról beszél, ráadásul erőteljesen becsmérli több ezer kutató munkáját."


Az egzakt tudományossággal nincs bajom. Azzal van bajom, amikor mindenféle ökörséget, amiről normális objektív emberek állítják, hogy csak elmélet, tényként taníttatnak az iskolákban, és amikor bekockul az ember ebbe a tudományosságba, beveszi hogy amit idáig tudunk az a minden, csak az alapján lehet gondolkodni meg következtetni, és az még oké lenne, hogy maga nem hajlandó kilépni ebből a szűklátókörűségből (hol tartanánk ma, ha a régiek megmaradtak volna a mindentudás hiedelmében?), de másokat is erre biztat, eljátszva a józan értelem és felvilágosodás fényes páncélú lovagját.


Az hogy a vámpírizmus leleplezését a nagy nyilvánosság számára megköveteled egy ilyen gagyi fórumon csak az értelmi szintedet minősíti. NINCS KÖZVETLEN BIZONYÍTÉK, csak DNS-minta lehet az, amit nem lehet hamisítani...azt meg bárhogy fáj de senki nem tud neked ide felrakni.


Mit szólnál, ha azt állítanám, hogy én láttam a kiszivornyázott állattetemeket Ukrajnában? Tegyük fel papírom lenne róla, számítana valamit? Nem hinném.

2013. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/127 fairi1 ***** válasza:

Mi az a pont amíg el lehet menni? amíg nem kezdi a szép elméleteidet cáfolni amit hasra ütésre kitaláltál.

hüllő anyagcsere, mutáció, retrovírusról beszélni utána huszárvágással élőhalottságról és misztikus energiákról.

Tudományos kifejezésnek van egy jelentése,egy definíciója,és ha ezeket felemlegetem, onnantól nem a vita szemszögéből jelentéktelen dolog, hanem lényegi kérdés.

Ez nem szőrszálhasogatás, hanem ez az ALAPJA AZ EGÉSZ TÉMÁNAK. Egy alap nélkül nem lehet házat építeni.


" Nem hiszem, hogy megmagyaráztam tudományosan azzal a pár mondattal egy olyan lényt"

pedig azoknak a szavaknak van jelentése,annak ellenére hogy te nem érted igazából.


"Van amit rá lehet húzni, hogy porphyrikus hemophilia meg cyanosis meg hormonok meg DNS-t újra író HIVATALOSAN soha senki által nem vizsgált retrovírus"

akkor most nagyon menő voltál és lefordítom mindenkinek.

Olyan vérszegénység, amely során porfirin és hem termelés tönkremegy, így alacsony szöveti oxigénszint történik, egy hivatalosan el nem ismert retrovirus okoz. kegyetlen betegségnek jó, ami lassú HALÁL-hoz vezet, vámpírtól még messze vagyunk.Vírus max csak beilleszt DNS állományt, amely sejthalálhoz vagy rákhoz vezet.

DNS-t újraíró meg a tudományos fikció és teljes fikció határán működő szerkezet, ami nagyon fejlett biokémiai ismereteket sejtet meg intelligens lény munkáját.


Tudományban gyakorlatilag minden elmélet, legyen az gravitáció, elektromosság, mágnesesség. Pontosabban kifejezve modellek. Megfigyelünk dolgokat és jelenségeket, megpróbáljuk megérteni, és erre elméleteket gyártunk amiket tesztelünk.

Darwin is így tett, Einstein is, közben tettek jóslatokat amiket az utókor igazolt. A sokszorosan igazolt elméletet nevezzük tudományos ténynek.

van ezerszer megismételt dolog, ezerszer elmélet szerint működött, így azt mondjuk az elmélet igazolt. Mondhatod azt 1001-edig alkalommal nem működik, így csak "elmélet". Ám van értelme?

ha ablakon kihajítom egy golyót leesik, én erre azt mondom tény, de közbevágsz lehet 1001-edikre felrepül és megvádolsz szűklátókörűséggel.

vagyis nem mondhatom azt a jóslatot, hogy 1001-edikre leesik?


és ha megtörténik a levitáció igazolhatóan és rájövünk okára onnantól az is tudományos elméletek körébe kerül és nem legenda lesz.


"maga nem hajlandó kilépni ebből a szűklátókörűségből (hol tartanánk ma, ha a régiek megmaradtak volna a mindentudás hiedelmében?)"

nem érted mert nem akarod érteni, ha a régiek minden szarságot elhittek volna, akkor se jutunk sehova. Ezt hívják kritikus gondolkodás. ha azt feltételezem hogy 1001.-re felrepül akkor nem tudok elméletet csinálni és törvényt alkotni.


" NINCS KÖZVETLEN BIZONYÍTÉK"

akkor mi van?

mi miatt érdemes feltételezni őket?Mi az amire nem lehet ésszerű magyarázatot adni,és megköveteli őket.

Gömbvillámot is azért fogadta el a tudományos világ, mert sok olyan igazolható történet volt, amit csak ezzel lehetett magyarázni.

Látóköröd legyen tág, de gondolkodásod kritikus.

2013. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/127 anonim ***** válasza:

Kedves Fairi


"hüllő anyagcsere, mutáció, retrovírusról beszélni utána huszárvágással élőhalottságról és misztikus energiákról."


Őőő nem utána, de ezt neked jobban kéne tudni, mivel idézted is. Kedvedért újra: "A vámpír egy élőhalott és mutáns ember, amit egy vér útján terjedő retrovírus-szerűség változtatott át."


Még egyszer. Azzal kezdtem, hogy élőhalott. Stb. stb. stb. nem fogok mindent újra leírni, ha elsőre nem vágod sajnálhatod.


Elmondtam amit elmondtam, nem ismétlem magamat, nehéz a felfogásod sajnálom.


Igen, nincs közvetlen bizonyíték...ha lenne olyanom, már nem élnék. Több mint valószínű. Akkor mi van? KÖZVETETT. Miért érdemes egyáltalán feltételezni a létezésüket? Őőő nem is tudom...te is nézzél ukrán híradót, nem tudok mást mondani. Utazz el Beregszászra, ott van a határnál, és interjúzzál, hogy tényleg annyi állatot kiszivornyázott az a "valami"? Már nem kell Amerikába menni, hogy utána járhasson az ember, hogy most valakik szenzációznak, vagy tényleg valami két lyukat harap a kecskék, csirkék, nyulak nyakába és "eltünteti" a vérüket... Szét töri a ketreceket ha be vannak zárva, esetleg még a belsőszerveket is kiszívja, a tetemekhez nem nyúlnak a dögevők, legyek stb.


De ugyebár ez neked mellékes. Tudod mit? Maradj a világodban.

2013. máj. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!