Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok léteznek?!

Vámpírok léteznek?!

Figyelt kérdés

Na,most lehet fikázni,hogy agyára ment a twightlight meg nem tudom mien filmet látott . Nos én leszögezem,hogy csak egy vámpíros filmet láttam (van helsing a vámpírvadász) és nem akarok VÁMPÍR lenni.

De akkor is érdekel;


-erdélyben miért volt ennyi vérszívó a történelemben?


-hallottam erröl a p-betűs betegségről ilyen válaszokat nem kérek.


-valakinek volt ''vámpír'' felmenője ? vagy esetleg vámpírvadász?


-tényeket tudtok felhozni a vámpírok létezésére?


na most olyakakat tényleg nem akarok ,hogy ilyen hülye vagy.!?stb.



2013. jún. 28. 15:55
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
hungarian.ruvr.ru/2012_11.../Szerb-vamp-rok-terrorizaljak-Europat/
2013. jún. 28. 18:02
 12/32 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom lusta voltál átnyálazni azt a rengeteg oldalt, amennyi válasz már érkezett ugyanerre a kérdésre korábban, nem kis viták keveredtek belőle.


Hármas válaszából ez: "végül kivégezték, a kedvenc módszerével, a karóba húzással. Utána a koporsóját átszúrták egy kihegyezett fabottal, mert féltek, hogy halála után újra feltámad, és "szívni fogja az emberek vérét"(képletesen értve). Ezt összekeverve egy amerikai denevérfajjal, létrejött egy gonosz élőhalott lény, aki az emberek vérét szívja, és ezt elnevezték vámpírnak. Ezt a történetet feldolgozta egy író, Dracula című könyvében. Ebből több filmadaptáció és még több könyv készült, és elterjedt a vámpír, mint szereplő."


Ez egy baromság. Vlad Tepest senki sem karózta le, a hivatalos szöveg szerint súlyosan megsebesült egy török elleni csatában, aztán levágták a fejét és a Szultánnak vitték, a testét meg eltemették egy szigeten, ahol ma is ott van a sírja, de a sír üres.

A vámpírok legendája jóval régebbi (egyidős az írott történelemmel), mint Amerika felfedezése ahol ugyebár a rőtvérszopó denevérek vannak, és veszettséget terjesztenek mellesleg.


Erdélyben azért VAN annyi vámpír (egyéb helyszínekkel egyetemben), mert az élőholtak egy része szereti a hegyvidékes, erdős területeket, a világtól elzárt helyeket, ahol sok a barlang, a várrom, a magányos falvak, és nehezen megközelíthetőek.


Mit gondolsz a Sasquatch-ot, Jetit, Big Foot-ot, vérfarkasokat, tengerikígyókat miért látják csak elvétve és miért nem találják őket? Mert olyan helyeken laknak, ahová ritkán jár ember (akik járnak azokat meg felfalják), nagy kiterjedésű erdőkbe, dzsungelekbe, hegyvidékekre, tengerek/tavak mélyére.


Itt GYIK-en olvastam valakiről, akinek állítólag az ükapja vámpírvadász volt.


Tények vannak, de most nem érek rá oldalakat írogatni ide... Egyáltalán miért érdekel? Belegondoltál már abba, hogy amennyiben tényleg vannak vámpírok, akkor vannak olyanok is, akik tudnak róluk, de ezek rejtve akarnak maradni, és micsoda harcok folynak akkor a háttérben? Mert ha ugye nem léteznek, akkor nincs miért aggódni, de akkor nincs is értelme érdeklődni utánuk, csak ha már eleve feltételezed a létüket...akkor viszont egy rakás kalamajkát is feltételezned kell, ami a létükből következik.

2013. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

kedves utolsó ezt én is olvastam hogy valakinek vámpírvadász vol az egy felmenöje. most olvastam egy cikket (a fenti link,hogy szerbiában tényleg félnek a vámpítoktól


de a titkolózásra a válaszom (feltéve ha léteznek) nem figyelmesztetik az embereket :


kevesebb ember=>kevesebb adó => kevesebb penz a politikusoknak

2013. jún. 28. 18:13
 14/32 A kérdező kommentje:
amúgy utolsó hány éves vagy ? gondolom nem valami 12 eves lehetsz...
2013. jún. 28. 18:15
 15/32 anonim ***** válasza:
80%

#12-es:


"Ez egy baromság. Vlad Tepest senki sem karózta le, a hivatalos szöveg szerint súlyosan megsebesült egy török elleni csatában, aztán levágták a fejét és a Szultánnak vitték, a testét meg eltemették egy szigeten, ahol ma is ott van a sírja, de a sír üres. "

Ugye tudod, hogy ez több mint 3 évszázada volt... Nincs olyan, hogy hivatalos szöveg...


"A vámpírok legendája jóval régebbi (egyidős az írott történelemmel), mint Amerika felfedezése ahol ugyebár a rőtvérszopó denevérek vannak, és veszettséget terjesztenek mellesleg. "

Ez igaz(mármint a rőt vérszopók), de emberek vérét nem nagyon szívják, jobban szeretik a kecskevért(erről olvastam nemrég egy kutatást is). De mi is a tárgyi bizonyíték arra, hogy egyidős a vámpírlegenda a


"Erdélyben azért VAN annyi vámpír (egyéb helyszínekkel egyetemben), mert az élőholtak egy része szereti a hegyvidékes, erdős területeket, a világtól elzárt helyeket, ahol sok a barlang, a várrom, a magányos falvak, és nehezen megközelíthetőek. "

Mondok egy nagy titkot: VÁMPÍROK NINCSENEK. Gondolom te is lepontoztad a válaszom(3-as vagyok), annak ellenére, hogy semmi rosszat nem írtam. Ahogy te is írtad: A vámpírok története legenda.


"Mit gondolsz a Sasquatch-ot, Jetit, Big Foot-ot, vérfarkasokat, tengerikígyókat miért látják csak elvétve és miért nem találják őket? Mert olyan helyeken laknak, ahová ritkán jár ember (akik járnak azokat meg felfalják), nagy kiterjedésű erdőkbe, dzsungelekbe, hegyvidékekre, tengerek/tavak mélyére."

Én is hiszek részben a kriptozoológiában; de:

Bigfoot és Sasquatch ugyanaz. Azért látják őket ritkán, mert ők nem léteznek. A Jeti pedig nem nagyon mutatja magát. A legtöbb bizonyíték róla hamis, csak pár igazi van. Ja és az erdei kriptidek többsége a jelenlegi sejtés szerint NEM ESZIK EMBERT.


"Itt GYIK-en olvastam valakiről, akinek állítólag az ükapja vámpírvadász volt. "

Azért, mert valaki ezt írja, még nem lesz igaz. Az én dédanyám reptoid volt. Amiért ezt írtam, már igaz lesz?

A kriptozoológiában is szét kell válogatni a pelyvát a búzától...

Például a reális lények a Loch Nessi szörnnyel szemben... Vagy a Jeti az ulánbátori görényember közül vajon melyik hülyeség?

2013. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ja és kérdező... Szerintem pont hogy annyi.. már csak az átlagját is nézve...
2013. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
gyerünk még válaszok !
2013. jún. 28. 19:06
 18/32 anonim ***** válasza:
2013. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyet mondhatok:Ha nem tudod valakiről biztosan, vámpír-e, dugj fel a seggébe egy gumi kacsát.Ha még ezután sem harapja át a torkod, akkor nem vámpír.
2013. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
87%

Szia én imádnám ha léteznének és nagyon foglalkoztatt a téma,de hogy az ördöghöz köze lenne ehez azt kétlem.


Elvégre gondoljunk csak bele:Ha isten teremtette a födet,akkor az embert nem az ördög teremtette?Elvégre is mi romboljuk isten munkáját.

2013. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!