Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok léteznek?!

Vámpírok léteznek?!

Figyelt kérdés

Na,most lehet fikázni,hogy agyára ment a twightlight meg nem tudom mien filmet látott . Nos én leszögezem,hogy csak egy vámpíros filmet láttam (van helsing a vámpírvadász) és nem akarok VÁMPÍR lenni.

De akkor is érdekel;


-erdélyben miért volt ennyi vérszívó a történelemben?


-hallottam erröl a p-betűs betegségről ilyen válaszokat nem kérek.


-valakinek volt ''vámpír'' felmenője ? vagy esetleg vámpírvadász?


-tényeket tudtok felhozni a vámpírok létezésére?


na most olyakakat tényleg nem akarok ,hogy ilyen hülye vagy.!?stb.



2013. jún. 28. 15:55
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Nem...sajnos vagy nem sajnos vámpírok tényleg nem léteznek.!!

Isten teremtette a földet,és Isten az embert. Néhány pap , szerzetes gondolta úgy hogy bűnös az ember, így az ördögtől származunk, azonban mára már ennél okosabbak lettünk, és tudjuk hogy ez nem igaz.

Vámpírok csak annyira léteznek mint a télapó (Mármint Szent Miklós élt de én arrol beszélek aki a kéményen keresztül "jön".)

Régen terjedt el és olyan hiedelmek egyike amely olyan erősen élt az emberekben hogy mai napig föntmaradt.

Az igazság: Van ember, állat ,növény,tárgy a földre teremtve. A vámpírok pont nem tartoznak egyikhez sem.

Ugye mint vámpír....Ember formájú, halott, fehérbőrű, hegyesfogú, és vérrel táplálkozó lény. Így terjedt el.

Az igazság az kedves emberek hogy visszamehetünk mindenféle történelmi csavarokhoz, meg helyszínekhez..visszavezethetünk akármelyik kórba.

De nincsenek szemtanúk nincsenek "túlélők".

Kérdem én miért telt el ennyi év ha még ma is ennyire bárgyúk és ostobák vagyunk?

A vámpírt egy unatkozó, és éles fantáziával megáldott ember teremtette meg. Persze régen újdonság volt, és higyjétek el megannyi történelmi, nemtörténelmi személy keresett bizonyítékot. Érdekes módon senki de SENKI nem talált.

Megkérnék mindenkit hogy használja az eszét mielőtt ennyi badarságot összeszed, és akkor mindenki rá fog jönni a megoldásra.

köszönöm

2015. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Évmilliókkal ezelőtt léteztek.

Tudósok bizonyítékokat találtak arra, hogy 750 millió évvel ezelőtt apró mikroorganizmusok szívhatták ki az életet áldozataikból.(ezt egy cikkből néztem)

2016. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!