Mit láthatott? .

Figyelt kérdés

A nagyszüleim egy több mint 100 éves házban nyaraltak egy faluban (mi is ott szoktunk nyaralni). a lényeg hogy a nagypapám mesélte hogy hirtelen felkelt hajnalban és meglátott egy 160 cm körüli alakot fekete köpenyben aki kicsit előre hajolva figyelte őt,az arcát nem látta mert nagyon sötét volt.azt hitte hogy a nagymamám az úgyhogy

elkezdte szólongatni,de nem kapott semmi választ.ekkor felkelt és odasétált ahhoz a valakihez de simán átsétált rajta,ezután hátrafordult de akkor már nem volt ott senki.Talán egy szellem volt a falubéli temetőből (amit mostanában kicsit megbolygattak)??? azért írtam ezt le mert többen is látták már ezt a csuklyás arc nélküli alakot és kíváncsi vagyok hogy ki vagy mi lehet valójában.egyébként a falu neve Kissomlyó.mégvalami: a nagypapám nem ivott és nem is állt semmilyen tudatmódosító szer hatása alatt.



#szellem #kísértet #ghost csuklyás alak
2013. aug. 30. 15:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia! Olvasd el ezt, nagyon hasznos!

[link]


Bár ha felkelt az öreg és már akkor is látta aligha lehet REM fázis, álom vagy alvásparalízis.

2013. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagypapám ugyanilyen alakról számolt be, bár Szlovákiában. A mama is érezte, de nemmerte kinyitni a szemét, remegett félelmében. Nagypapám azt hitte, hogy a halál. Viccesen (állítólag) oda is szólt neki: "Vigyél csak, nem félek!" Megjegyzem, a házat a papám építette a 2 kezével.


... A házukban mégis furcsa dolgok történnek, nagybátyám a nagynénémmel még a papáméknál laktak. Az egyik éjszakán a nagybátyám meztelenül, önkívületi állapotban az ablak felé indult... nagynéném húzta vissza! A kutyák vonítottak. Másnap a szomszédok azt tárgyalták, hogy fura jelenségeket láttak papámék háza felett. Lehet a 2 összefügg?


Bár a 2 esetnek már sok-sok éve, én mégis rettegek ebben a házban! Nagyon rossz atmoszférája van!


22L

2013. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy alvásparalízise volt vagy az alvás egyik szakaszában lett volna.elmondása szerint "varázsütésre" kelt fel nem volt álmos se semmi tudott mozogni és nem volt rossz érzése ezenkívül nem is ilyedt meg csak csodálkozott.de kitudja...azért köszi a vàlaszokat :D
2013. aug. 30. 18:21
 14/16 A kérdező kommentje:
17:35 ös : szerintem ugyanazt láthatták és pont erre vagyok kíváncsi hogy ki lehet ez a csuklyás alak akit annyian láttak már.
2013. aug. 30. 18:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem volt a kezében véletlen egy kasza, mert akkor ez lehetett a kaszás fia.
2013. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
slender man [link]
2013. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!