Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slenderman követő?

Slenderman követő?

Figyelt kérdés

na szóval pár napja nyílt egy magazin még a hotdogon. elég nagy volt ott az aktivitás mert minden nap érkezett új post, és az írója elmagyarázta á-tól cettig hogy miért létezhet slenderman. képeket is rajzolt, a szimbólumát pedig mindenhova felrajzolja.


a képek elég ijesztőek. de ő azt mondta azért teszi mert szerinte ha történik vele valami akkor tudják hogy ő volt a tettes. tehát elvileg fél de ki akarja deríteni pontosan mi folyik itt és látni is akarja vagy hasonló (utóbbiban nem vagyok biztos csak következtetés)


szóval inkább áldozatnak véli magát, de akkor mi a francot keres itt egy általa rajzolt ilyen kép a blogon?


[link]


ha komolyan gondolta ezzel saját maga állítására cáfolt én ugyanis az x el áthúzott dolog alatt egy bolygót látok, ami egész véletlenül a Föld. mindenhol otthagyja a jeleket tehát valamit el akar érni. ráadásul halvány utalás van a kettő között. a kör az az emberi elme amúgy, az x meg az hogy megdöglesz. tehát most az elme helyett a Földet tette oda, vagyis tömegesen akar valamit?


tudtok másról is aki ilyet csinál vagy hasonlót?



2013. okt. 23. 18:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
74%
Ez az egész hülyeség egy megszerkesztett képpel kezdődött, ami egy honlap által indított horror pályázatnak készült . Kitaláció az egész :-)
2013. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

látszik hogy nem gondolkodsz annyit mint a blogíró. na figyelj én nem írom le mert hosszú, de ő leírta miért nem illik a képbe ez a szerkesztősdi. ja és kiemelem ő is szkeptikus volt!


[link]

2013. okt. 23. 18:25
 3/40 A kérdező kommentje:
amúgy nem ő az egyetlen aki hasonlóra jött rá és szkeptikus volt. csak át kell látni a médián. mert itt is a média áll.
2013. okt. 23. 18:25
 4/40 anonim ***** válasza:
87%

2009-ben a somethingawful.com internetes oldal fórumán, a „készítsünk paranormális fotókat”

felhívásra érkezett néhány különösen érdekes bejegyzés. Victor Surge posztjai rejtélyes

módon eltűnt, vagy megőrült személyekről (eleinte kisgyerekekről) szóltak, akikről utolsó

óráikban készült képeiken a háttérben rendszerint feltűnik egy körülbelül 3 méteres, fekete

öltönyös, arctalan lény, akinek hátából csápok állnak ki. Ez a Surge által Slender Man-nek

(karcsú ember) nevezett lény hamarosan egyre több helyen jelent meg, a fórumokon kívül is.


ÉS NEM VAGYOk SE SZKEPTIKUS SE HÍVŐ SZIMPLÁN RÉGÓTA FOGLALKOZOK A TÉMÁVAL!

2013. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%

Én is szoktam Slendermant rajzolzi, meg ezt a jelet is lefirkantottam már, de színét se láttam az öltönyös manusnak. Szerinted vajon miért? Pedig úgy szeretnék vele pókerezni!


Amúgy persze a blogon leírt dolog igaz, mivel az írója nagyon sokat gondolkodott rajta. Ebből következően az én blogom is csak az igazat írja (De tényleg!), hisz én még ennèl is több összefüggést írok le benne. Nagyon jól kifejti a loú (eme híres lény) tulajdonságait és történetét.

[link]

És most már tudom is miért nem jön hozzám Slendi! Fél, hogy megveccőzöm vagy ráuszítok néhány loút, ha csal a pókerben. :D


Üdv David Williams - ufológus, kriptozoológus, loúlógus, Doctor Who szakértő és hivatásos troll

2013. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki hinni akar a hülyeségekben, akkor úgy látszik semmiféle bizonyíték nem elegendő...
2013. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
xD
2013. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

pali45: te pont azt a hülyeséget nyeled le amit eléd dobnak. csak vak vagy mert nem látod az örjöngő valóságot, a hülyékkel tudják csak beetetni ezt a mocskot, hogy ez egy egyszerű verseny volt. de nem is érdekel, mert a hülyékkel nem is foglalkoznak.


amúgy kapóra jön a dolog mert elvileg már látták is, nem tudom hanyadik említette éppen...


[link]

2013. okt. 23. 19:31
 9/40 anonim ***** válasza:
53%
Nem azért, de ilyen történetet 2 perc alatt összedobok :-)
2013. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is ez jutott az eszembe, pár hónap múlva a barmok kitalálják, hogy az Érmelléki Kuglófember is igazi :D
2013. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!