Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slenderman követő?

Slenderman követő?

Figyelt kérdés

na szóval pár napja nyílt egy magazin még a hotdogon. elég nagy volt ott az aktivitás mert minden nap érkezett új post, és az írója elmagyarázta á-tól cettig hogy miért létezhet slenderman. képeket is rajzolt, a szimbólumát pedig mindenhova felrajzolja.


a képek elég ijesztőek. de ő azt mondta azért teszi mert szerinte ha történik vele valami akkor tudják hogy ő volt a tettes. tehát elvileg fél de ki akarja deríteni pontosan mi folyik itt és látni is akarja vagy hasonló (utóbbiban nem vagyok biztos csak következtetés)


szóval inkább áldozatnak véli magát, de akkor mi a francot keres itt egy általa rajzolt ilyen kép a blogon?


[link]


ha komolyan gondolta ezzel saját maga állítására cáfolt én ugyanis az x el áthúzott dolog alatt egy bolygót látok, ami egész véletlenül a Föld. mindenhol otthagyja a jeleket tehát valamit el akar érni. ráadásul halvány utalás van a kettő között. a kör az az emberi elme amúgy, az x meg az hogy megdöglesz. tehát most az elme helyett a Földet tette oda, vagyis tömegesen akar valamit?


tudtok másról is aki ilyet csinál vagy hasonlót?



2013. okt. 23. 18:00
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
úristen... még mindig nem fogod fel, hogy semmi közöm a blog íróhoz? mekkora fogyatékos vagy hallod.
2013. okt. 26. 18:02
 32/40 anonim ***** válasza:
Mégis nem én buktam meg nyelvtanból...
2013. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
de szövegértésből valószínűleg igen.
2013. okt. 26. 20:28
 34/40 anonim ***** válasza:
Most nyugaton száj-karatézhatsz velem,de ez így igaz ahogy leírtam.
2013. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
65%
Kedves válaszolók, egy gyerekkel leálltok vitázni ? :-)
2013. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
43%
Igaz,nem pazarlom az időmet...
2013. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
örülök hogy végre befogjátok. ideje volt.
2013. okt. 27. 16:49
 38/40 anonim ***** válasza:
64%
Annak is ideje,hogy felnőj és hagyd el a mesevilágot.
2013. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Figyelj: nem létezik ,hidd el! A blogot vagy egy troll ,vagy egy olyan ember csinálta ,aki tényleg sokat gondolt rá ,hitt benne és elképzelte. PUFF!! Megjelent neki! Ugye mikre képes az agy? Én nem fogok veled vitázni ,remélem te is kutlúrált választ fogsz adni.
2013. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

Figyelj! Hidd el, hogy létezik, és dögölj bele a félelembe!

Persze, hogy Slenderman kitaláció! Hihetetlen, hogy egyesek el hisznek ilyen kitalált személyeket! Akkor higgy benne, és menj ki az erdőbe!!!! Jajjj vigyáz a hátad mögött van!! Jajj értem is eljött neeeeee!!!!

2014. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!