Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez csak szerintem felháborító?...

Ez csak szerintem felháborító? Segítség?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy kis faluban lakom, ahol az emberek semmi újat nem fogadnak el, mindig csak a régimódi dolgokért vannak oda.

Arra gondoltam, hogy idén Halloween-re partit szervezek a művelődési házba, de az öregek felháborodtak és azt mondták, hogy meg ne merjem próbálni, mert bajom lesz...


Én nem félek, sőt kicsit felidegesítettek, így arra gondoltam, hogy megidéznék pár szellemet, hogy mikor szétvernék a díszletem, akkor csúnya meglepetésben legyen részük a begyöpösödötteknek!


Már minden megvan, csontvázat is szereztem, de nem merek még készülni, mert nem tudom hogyan kell szellemet idézni. Valaki tudna segíteni? 3-4 szellem elég lenne.



2013. okt. 27. 06:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
44%
Igazuk van az öregeknek! Itt nincs Halloween, itt halottak napja van
2013. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
42%
Mi ebben az új? Régi angolszász ünnep, és mi magyarok vagyunk. Gondolom készülnek az elsejei Mindenszentek napjára és a rákövetkező napi, Halottak napjára, ez inkább a csendes elmélyülés ideje és nem a bulié. Majd jön a Szilveszter. :-)
2013. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre, trotyik.
2013. okt. 27. 09:09
 4/35 anonim ***** válasza:
47%

Igazuk van az öregeknek. Jó érzésű ember ilyenkor nem mulat, hanem a halottaira emlékezik.

Nem Amerikában vagyunk!

2013. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Igen, mert a halottaink biztosan azt szeretnék, hogy keseregjünk a sírjaik felett :)
2013. okt. 27. 09:47
 6/35 anonim ***** válasza:
41%
Minek akarsz bármit is megidézni te retardált, 3-4 szellemmel garantáltan elmegyógyintézetben fognak kezelni, és akkor még nem is említettem ha véletlen rosszabb entitást idézel meg.
2013. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem idézd meg a Cthulhu-t az lenne az igazi, csak egy olajfúró kell hozzá amivel dimenzió kaput fúrsz
2013. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem olajfúróra, de egyetértek, az jobb lenne :/
2013. okt. 27. 10:12
 9/35 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nyugodtan szervezd meg a bulit,ehhez nem kell szellemet idézni. Most komolyan,mit tud csinálni egy csapat begyöpösödött trotyi? :D
2013. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Az egyik még elég gyorsan mozog, pedig 70 körüli... plusz van láncfűrésze és a szomszédom :S
2013. okt. 27. 10:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!