Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szóval? Kiskoromba kezdődtek...

Szóval? Kiskoromba kezdődtek ezek a dolgok, sötétbe nem mertem sehova menni, még házon belül se, mert azt éreztem h figyel valaki, egyedül voltam itthon akkor a redőnyök lehúzva voltak, és mindenhol égett a villany. Folytatás lent

Figyelt kérdés

volt olyan h épp aludni készültem, és furcsa hangokat hallottam, mintha valaki lépkedne a szobámba, először azt hittem a testvérem, de ahogy felkapcsoltam a villanyt észre vettem h senki nincs ott.

egy héten keresztül szinte égő lámpánál aludtam, és akkor is kb. éjjel 3körül tudtam aludni, mert éreztem h valaki figyel, vagy h valaki bent van velem a szobámban.

nem rég történt, h barátnőmmel sétáltunk, aztán éreztem h valami megbökte az oldalamat, és amikor hátra néztem senki nem volt ott. annyira megijedtem..

meg mikor mentem fel a szobámba fekete árnyat láttam, először azt hittem a macskám, körbe néztem h hol lehet, de nem volt sehol, még a házba se volt sehol...

tegnap épp hogy elaludtam, nagyon rossz álmom volt, és felkeltem reszkettem, aztán ahogy körbe néztem akkor is láttam egy árnyat..

most lehet hülyének nézni, vagy bolondnak..



2013. dec. 28. 17:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ez pszichológia. Bebeszéled magadnak,hogy vmi itt van, valami figyel pedig semmis sincs ott! Én régen azt éreztem,hogy valaki mögöttem van aztán rájöttem mi is ez , az agyad szórakozik veled :D. Például: nyáron azt mondtam oylan mintha egy szellem jönne erre és tényleg olyan volt, tehát becsapod az agyad, ennyi. A Valóság: semmi sem követ, vagy figyel hanem tudat alatt vagy azon kivül bebeszéled ezt te magadnak és el is hiszed ennyi. Nekem például olyan félelemem volt mikor volt barátnőm elhagyott még régen,hogy ő fog írni(félelem) de szerintem egyszer sem nézte meg azóta a lapom(és van már 1,5 éve,hogy megszakítottuk a kapcsolatot, kommunikációt). Magadnak kreálsz félelmet és beszéled be.
2014. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!