Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hová kerül a jó ember, ha...

Hová kerül a jó ember, ha öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Először is bocsánat a kategóriáért, de nem találtam meg a Vallást. Egy ismerősöm öngyilkos lett. Jó ember volt, jókat tett és nekem azt mondták, aki öngyilkos lesz, nem kerülhet fel a Mennyekbe. De, mégis... ha valaki tündérként, gyönyörű főnixét röpteti, ha valaki ad másoknak, ha valaki csak másokra gondol, ha valaki inkább az ételét másnak adja... Ha valaki éjszakázik is, hogy másnak jó legyen... És mégis... megbotlik a végén és öngyilkos lesz; nem nyerhet bebocsátást az örök békességbe?

2014. jan. 1. 21:12
1 2 3
 21/27 Evele123 ***** válasza:
0%

A 8. válaszolónak el kellene olvasnia Gloria Polo történetét, a könyv címe: Akit villámcsapás ért. Ingyen letölthető a netről. Ha ezek után is ugyanaz a véleménye, az már az ő baja...


Remélem segítettem.


Evele

2014. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Bárki bármit mond, hogyha a kereszténységet vesszük alá, akkor legyen akármennyire is jó ember, pokolba kerül, a konstantin c. film is jól szemlélteti ezt. ( ahogy az egyik válaszoló írta )
2014. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
46%

Időpont ma 15:25

8-as vagyok

Nem olvastam a könyvet (bár nem is igazán érdekel a téma) de nem tudom miben kéne a hozzáállásomnak változnia.

Én csak azt mondom, hogy mivel senki sem jött vissza sem a mennyországból sem a pokolból, hogy elmondja bizony ő ott járt, attól még létezhet. Nincs senki aki cáfolná hogy ilyen nem létezik.

Valaki írt nekem privatban, hogy voltak akik 6-7 napos halálból jöttek ki. Én nem a teszthalottakról beszélek, és nem azokról akik klinikai halál állapotában voltak.

Én csak egy hozzászólásra reagáltam, hogy attól, hogy nem tudjuk van-e pokol vagy mennyország még nem kell teljesen elutasítani hogy nincs. Nincs ÉLŐ ember aki átélte volna a maga valójában a poklot vagy mennyországot.. akkor miről is beszélünk???

2014. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves magyarokos.

A privat üzeneteidet ide is leírhatod, mások is olvassák el.

6-7 napos afrikai bennszülött halottakról hallottam már. Nem is olyan régen volt egy dokumentum film róluk. A filmből megtudhattuk többek között azt is, hogy a helyiek zombiknak is nevezik őket, hiszen meghaltak majd újra élnek.

Végül is kiderült, hogy nem voltak halottak. Egy bizonyos kígyó mérge a ludas ebben. Akit megmar, szinte észre sem venni a marás helyét, de az illető ha nincs ellenszer hamar "belehal" a marásba. Kiderült, hogy nem halott, minden érzékel, lát, csak kommunikálni nem tud, sőt egy idő után pislogni sem, és a levegővétel, szívdobogás is vészesen lelassul. Egy harmadik világban ahogy te is írod, hogy nem sok kórház van, főleg jól felszerelt kórház, bizony egy alapos vizsgálat hiányában a beteget halottá nyilvánítják. Nem akarok téves adatot mondani, mert már nem emlékszem rá, de sok olyan ember van akit halotti szertartás szerint elégetnek, holott nem volt halott...

Érdemes megnézni..

2014. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as! Ez így nem igaz. Mindkét helyről tért már vissza ember, példának okáért Bill Wiese. Könyvet írt róla.
2014. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Időpont ma 18:08

Írtak könyvet vámpírokról, és mars lakókról is..:)

2014. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem olvasok sületlenségeket, ellenben valós emberek igaz élményeit igen.
2014. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!