Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megcsináljuk a szellemidézés?

Megcsináljuk a szellemidézés?

Figyelt kérdés

Na szóval, ez kicsit hosszú lesz.

A barátnőmnek egy hete elhunyt a kiskutyája. És amióta elhamvasztották, és anyukája szobájába helyezték az urnát, amin a kiskutya képe volt, mikor lefeküdt olyan érzése volt, mintha lihegne a kiskutya, és az illatát is. De az i-re a pontot az tette, hogy amikor fürdött akkor hallott egy koppanást, kifutott és látta,hogy a kiskutya képe ott hevert a földön, és nekem azt mondta,hogy ott feküdt amikor meghalt. Szegény ott sírt annyira félt. Igazából utánanéztünk ennek a "szellemidézésnek",de megijedtünk mert nem nagyon hallottunk bíztató dolgokat erről. Mert ugye azt írták,hogy megszállhat,elszabadulhatnak akár több szellem is,akár még meg is ölhetnek. Én nagyon megijedtem, de viszont a barátnőm és még 2 barátunk is szeretné,de azért félünk.Az lenne a kérdés,hogy mégis hogyan?Megéri -e?És az igaz ,hogy még 2 szellem is jön avval akit előidézünk?És azokat is kísérti akik benne volt a "szeánsz"-ba?Kísérthet minket is egy olyan szellem akit netalántán "kiszabadítunk" vagy kiszabadul?

MEGKÉRLEK TITEKET,HOGY NE VICCELŐDJETEK,mert tényleg jó lenne ha ezen tudnánk változtatni,szóval kérlek rendes válaszokat adjatok,nagyon megköszönnénk ha segítenétek,és nem mondanátok direkt hülyeségeket,és nem poénkodnátok el.

ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!



2014. jan. 30. 15:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


a 6-os válaszolónak igaza van! Nagyon vigyázz, olyan dolgokat szabadíthatsz el, amelyek tönkre tehetik az egész életedet!!! Kerüld messzire! A barátom az elmegyógyon kötött ki, rá egy hétre meg elvesztette a szüleit egy balesetben. Sajnos már felkötötte magát :( Aki segédkezett neki benne, őt nem ismerem, de azóta se hallottam felőle. Szóval nem vicc, ne piszkáld a szellemvilágot!!!

2014. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 KiSeM ***** válasza:
Meg ám mint VV Laci a rántottát!!!
2014. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem érdemes szellemet idézni,mert soha nem tudhatod,hogy mit hozol át.....

De ha már mégis meg szeretnétek ezt csinálni,akkor legalább legyen mellettetek egy médium!

És még annyi,hogy amit a Neten írnak,az nem igaz.

2014. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!