Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem volt? Esetleg rosszabb?

Szellem volt? Esetleg rosszabb?

Figyelt kérdés

Az egyik nap teljesen egyedül voltam itthon. Csak a macskám s én.

Egyszer csak becsapódott a szoba ajtóm amitől megugrottam s elkezdtem parázni,ugyanis nem volt nyitva a semmilyen ablak!

A macskám pedig egy helybe bámult,s fújtatott.

Aztán pedig hirtelen valami az ágyra lökött,amire a macskám még aggreszívabb lett!

Gyorsan felkeltem,s felkaptam Cirmit s kirohantam..

Azóta is vannak különös jelek,de csak egyszer bántott!


Szkeptikusok kíméljenek!!!!



2014. ápr. 7. 14:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Szkeptikusok kíméljenek. De akkor mit kérdezősködsz? Szellemek nem léteznek, akár szkeptikus válaszol, akár sült bolond.
2014. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg csak beképzelted, hogy ellök valami..


Magas vérnyomás vagy ellenben alacsony vérnyomás, eredménye..



(Pszichológus)

2014. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
14%
Igen rosszabb! Két szellem volt!
2014. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez most fordul elő először,akkor lehet többet nem fog bántani. Hülyén hangzik,de azt kell elérni,hogy nem félsz tőle. Nagyobb bajt nem tud veled tenni, ezt kell magadban tisztázni. Ezeket a félelem táplálja,minél jobban félsz,ő annál erősebb. Van valami a szobádban ami új,eddig nem volt és összekapcsolható a különös dolgok megjelenésével? Nekem egy energiamantra plakátban "lakott" az a valami, a kutyáim mindig azt bámulták,morogtak, vagy kirohantak rettegve amikor azt nézték..kidobtam, és azután semmi nem volt. Ez is egy megoldás. Engem nem igazán bántott, egyszer volt,hogy megcsípte a nyakamat (nem rovarcsípés,hanem mintha 2 ujjal csípték volna meg, én is egyedül voltam..aztán lépteket hallottam,de aztán eltűnt. Azóta nem nagyon vannak ilyen tapasztalataim,el is költöztünk, úgy tűnik ez a lakás nem szimpi nekik..és azt nem tudom,mik ezek. Szellem,démon, mindegy hogy nevezzük,nem e világi és megfogható dolgok,az biztos. De ne félj tőlük!
2014. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg elmeorvoshoz menj el.
2014. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kommentelők,akik elmebetegnek titulálják a kérdezőt és engem is leszavaztak..elárulom,hogy eü-s vagyok, a párom orvos, pszichiátrián dolgoztam, pszichiáterekkel, tanultam is az ágat elég mélyen,így nyugodt szívvel kijelenthetem,hogy nem vagyok elmebeteg, mert valószínűleg valakinek már feltűnt volna és kezelnének. Attól,hogy valami nem látható attól még létezhet. (Istent sem látta még senki ugye?.) És attól,hogy valaki korlátolt és földhözragadt,attól még más hihet benne.
2014. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

Igen, jól mondod: nem látta Istent senki, és sokan nem is hisznek benne, pont ezért.


ha én egy képzeletbeli barátomhoz beszélnék, akihez mindenféle (csak általam látható és magyarázható) csodákat kapcsolnék, akihez imádkoznék folyton, viszont az embertársaim összes cselekedetét NEKI és nem másnak köszönném meg - te, mint egészségügyi dolgozó, mint mondanál? (Nem, nem istenről, hanem egy, csak általam látható, képzeletbeli barátról van szó!!)


Mert a gyerekeknél várják, hogy vagy kinövi, vagy ha nem, akkor bizony orvoshoz viszik. Véletlen tán?

2014. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell félned csak a nyári szellő volt a szél nem bánt senkit még téged sem sőt a macskát sem mindenki megmenekült, de azért nézesd meg magad egy Pszichológussal. ;)
2014. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2014. ápr. 7. 17:23
 10/26 anonim ***** válasza:
53%

7-es..

Ha ismernélek,tudnám milyen vagy, (alapból normális) akkor nem feltétlenül néznélek hülyének. Én elég nyitott vagyok mindenre és semmire nem mondanám,hogy nem létezik. Annyi mindent nem tud az ember a világról,hogy nálam minden beleférhet. Akkor van gáz,ha valaki ön és közveszélyes. Ha a képzeletbeli barátod rábeszélne egy gyilkosságra,akkor megnézetnélek, de akkor is az agresszió miatt leginkább. A pszichiátria alapból a leg megfoghatatlanabb tudományág az orvoslásban, mint diagnosztikában mint kezelésben, mert sokszor hajszál választja el a normálist a nem normálistól. Nehéz megítélni a dolgokat. De hidd el nekem,láttam elég skizofrént, mániás depresszióst és egyéb durva betegséget és nagyjából el tudom dönteni,hogy valaki kezelésre szorul-e vagy sem. A kérdező nem beteg. És azt is elárulom,hogy én nem hittem semmiben, amíg nem történtek velem olyan dolgok,amiket nem lehet megmagyarázni ésszerű, logikus érvekkel. Egy idő után kénytelen voltam elhinni,hogy bizony nem vagyok/vagyunk egyedül időnként. Természetesen nem mindenki fogékony az ilyen dolgokra,valaki élete végéig nem tapasztal hasonlót, így nem fog hinni, és hülyének ítél mindenkit,aki ilyet átél. De amik velem történtek,megingathatatlan hitet adott...bár ne lenne, kevesebbet paráznék. :)

2014. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!