Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem volt? Esetleg rosszabb?

Szellem volt? Esetleg rosszabb?

Figyelt kérdés

Az egyik nap teljesen egyedül voltam itthon. Csak a macskám s én.

Egyszer csak becsapódott a szoba ajtóm amitől megugrottam s elkezdtem parázni,ugyanis nem volt nyitva a semmilyen ablak!

A macskám pedig egy helybe bámult,s fújtatott.

Aztán pedig hirtelen valami az ágyra lökött,amire a macskám még aggreszívabb lett!

Gyorsan felkeltem,s felkaptam Cirmit s kirohantam..

Azóta is vannak különös jelek,de csak egyszer bántott!


Szkeptikusok kíméljenek!!!!



2014. ápr. 7. 14:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nálunk állandóan elromol minden. A tv rossz, nézem a tvt és egy nem oda illő fej jelenik meg benne mindig. Az a helyzet, hogy nem szellem, hanem rossz a kábel. Láttam "szellemet" amiről kiderült nem az, hanem a látási viszonyok voltak olyanok, amik ember alakot adtak. De szellem nem létezik. Lehet elestél, de nem a szellem miatt. Nekem 5 macskám van jelenleg, régebb 8 is volt, tudom milyenek a macskák. Lehet sziszegett de nem szellem miatt. Lehet léteznek szellemek, nem mondtam nem.
2014. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én nem hiszek a szellemekben, de lehet, hogy vannak, mert a tegnap próbáltam elaludni és valami úgy, olyan erősen megforditotta a nyakam ,hogy nem kaptam levegőt! :( Azóta nem vagyok biztos, hogy nincsenek :/ Ja meg mintha húzta volna a lábam..

2014. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A szellemek, nem tudnak megérinteni, ellenben a Démonokkal, ami nem ugyan az!


Nem füveztem, és még ki sem próbáltam a fű-t vagy egyéb más drogokat... De nem is szeretném.

2014. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
előfordul,hogy egy rád tapadt szellem.. gyakorlatilag lehet hogy zavaród a komfort zónáját:) tudni kéne a lakásban hunyt el-e valaki ? illetve hogy van-e hozzád tartozó aki meghalt és nem tudod elengedni:)
2014. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

23#.

Akkor lehet hogy nálam sem a fű okozta?Mert Nekem mindig eltört a kezem az eséskor.Lehet hogy engem is démon támadt meg.Eléggé parázok,Remélem nem fordul többbet elő

2014. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem létezik szellem. Csak éjszakánként
2014. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!