Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » The Conjuring! Démonok között!...

The Conjuring! Démonok között! Az anyát végül is Bathsheba szelleme vagy egy démon szállta meg?

Figyelt kérdés

Háromszor láttam a filmet, de ez nem teljesen tiszta...szerintem Bathsheba szelleme, de mikor Lorraine-nek a pinkcében megjelenik, akkor azt hajtogatja, hogy "Ő kényszerített rá!". A megszállt anya miközben lányát kergeti mégis hallgat a Bathsheba névre...

Ja, és a szolgálólány is azt hajtogatja: "Nézd mire kényszerített!"



2014. ápr. 17. 17:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Enopapa

Tévedsz. A démon egy inhumánus lény. Tehát sosem volt ember. Mindigis démon volt. Egy bukott angyal.

Bathsheba nem lett démon! A szelleme itt maradt, hogy kísértse a földje bitorlóit, de ő nem vált démonná.

Ezért nem értem, hogy akkor az anyát egy démon, vagy Bathsheba szelleme szállta meg?

2016. szept. 19. 16:35
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
én értelek,de ő egy sátánista volt,a filmben is szó van arrol hogy démon,emberből lehet attol démon
2016. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

nem. ő nem lehetett démon. épp ez az, ami zavar,

ezt mondja Lorraine is az anyának. hogy van ott náluk valami, ami a szellemeknél is rosszabb.

és a film elején, a Warren házaspár magyarázza a két csajnak, hogy a démon, az inhumánus lény sosem volt ember.

a démonok a bukott angyalok. nem nagy sátánista emberek szellemei..

2016. szept. 28. 21:04
 14/24 anonim ***** válasza:
58%
a 2. részt nem nézted meg?
2016. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%

Na,nem olyan borzasztóan nehéz ezt megérteni.A filmipar

hatszázhuszonnyolcezer horrorfilmen volt túl,amikor

egy agy felvetette-mostantól írjuk az elejére,hogy megtörtént eset alapján.Ez az egy mondat dollármilliókat

hoz azóta is a konyhára.A kézikamerás szarokon talán

már túl vagyunk.Amikor a rángógörcs jött rá az operatőrre

és semmit sem lehetett kivenni a sztoriból.Az említett

filmet többször is megnéztem.Hogy mi benne a lekvár?Semmi

hiteltelen száraz bukta.

2016. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#14 - De igen, láttam. Kétszer. De annak semmi köze Bathsheeba-hoz.


#15 - Valóban sokat számít, hogy írja az elején, vagy nem, hogy valós. De, gondolom, ha ennyire elveted annak a lehetőségét, hogy valós legyen, akkor felteszem, azt nem tudod, hogy pl Lorraine Warren még mindig él. Akárcsak a Perron - család.


Most az lesz a válaszod, hogy a pénzért megjátszották?

(Warrenéket több, mint 4000 esethez hívták ki. Ennek kb 90%-a "Vaklárma" volt, de a maradék 10%, azaz kb 400 esetnél (!) tényleg szükség volt rájuk.

Azt mondod, hogy a Warren házaspár egész életében csak játszott? És mindenki, akivel hasonló dolgok történtek?

2016. dec. 7. 19:56
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Démon szállta meg, az kényszerítette, hogy ölje meg a gyerekét, ugyanaz a démon, amelyik a boszorkányt is. Azért lett a boszorkány is öngyilkos. Szellem, kopogószellem jelenség is volt a házban bőven, de a szellemek NEM szállnak meg embereket és olyan módon ártani is csak démon képes, amiket azzal a nővel csinált.
2016. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

szellemek is képesek irányítani embereket. bár ez nem nevezhető éppen megszállásnak.

De amőgy érthetően leírtad, utolsó :D köszönöm

2016. dec. 15. 17:41
 19/24 anonim válasza:
77%
A film egy szar.
2016. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Nekem se tetszett annyira a film...
2020. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!