Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Imádkozás elűzi a gonosz...

A Imádkozás elűzi a gonosz szellemeket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem segít az ima se. Minket majdnem tönkretett egy vendég. privátban elmesélhetem, de az tuti, hogy nem segít semmi. Ha meg próbálkozol feldühítheted. Könnyen. Mi megpróbáltuk és megszívtuk. december közepén elköltöztünk, mert pokollá tette az életünket. Részletek privátban.
2010. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
70%

csak az fél aki bűnös.. amikor kicsi voltam sokszor ezzel jöttek nekem..

én pedig mindig megnyugodtam, márpedig én soha semmi rosszat nem tettem, így nem bánthat semmi, senki.

ilyennel nem szabad foglalkozni, mert csak rosszabb lesz.

az ima pedig megnyugtat, és nem csak ilyenkor kéne amikor baj van..

2010. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az ima működik, ha őszinte, és mélyről fakadó.

Elvileg ha valaki nagyon szenved, akkor nagyon elszánt tud lenni, és akkor bizony eléggé erős tud lenni egy ima.

Másik lehetőség az hogy szólsz az őrangyalodnak, és szépen kéred arra, hogy segítsen. Talán megsegít:)

2010. máj. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem vagy te egy kicsit paranoiás?
2010. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

hogy normális válasz is legyen:

nem űzi el

de azt hallottam hogy ha van kereszt a szobádba akkor nem jöhet át a túlvilágrol gonosz szellem


de minden idézésedkor rajzolj magad köré 1 kőrt sóval

így megvéd a legtöbb lénytől a tulvilágrol

2010. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen elűzi de a házszentelés is elűzi de minden esetre imádkozz és legyen megszentelve a házad
2011. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!