Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az nektek nem furcs hogy az...

Az nektek nem furcs hogy az Afrikában lévő kriptidek nagy része Jura kori lényekből áll? pl mokele-membe=diplodocus, kongomato=Rhamphorhynchus, kasai-rex=allosaurus lehetséges hogy megnyílt egy tér idő anomália a jura korban és onnan mentek át oda?

Figyelt kérdés
igen tudom miket írtok nem mert az érmelléki kuglófember volt meg a repülőjeti meg a jóskagyerek de normálisabb választ szeretnék még ha ez hihetetlen is

2014. máj. 7. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezek valamilyen hüllők, esetleg nagyobb krokodilok stb. lehet van köztük ismeretlen példány is. Például egy gyík nyaka megnőtt hosszabbra és ezt társítják a mokele mbembével, ami aztán hasonlít a diplodocushoz vagy a brachiosaurushoz. Sajnos számomra is túl hihetetlen, hogy dinoszauruszok ennyi időt túl élnek, de nem utasítom el a bennszülöttek beszámolóit, ők ezzel nem keresnek pénzt és nem szerepelnek a TV-ben, nincs okuk hazudni.


Üdv, a [link] írója.

2014. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én évek óta olvasgatok róluk, nekem is feltűnt, hogy egy korból származnak általában. Nos, én azért valószínűbbnek tartom, hogy egy új hüllőfajjal van dolgunk pár esetben, de nagyrészt tévedés. De az a pár eset, amikor valóban létező kriptiddel van dolgunk is világszenzáció lenne, én annak is örülnék :)

Amúgy annyi hasonló dinofaj léteze(tt), hogy többre is lehet mondani, hogy hasonlít egy adott kriptidre.

Hogy élhetnek-e még? Hát, kisebb méretűek, akik jól tudtak alkalmazkodni a kevés táplákékhoz elképzelhető. Egyszer talán megtudjuk.

üdv, én is foglalkozom kriptozoológiával hobbiszinten amúgy

2014. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek ezt a sok normális választ :)
2014. máj. 8. 14:59
 14/16 anonim ***** válasza:
akkor nesze:kuglófember....
2014. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
xDDD
2014. máj. 8. 22:51
 16/16 anonim válasza:

A kasai rex kamu, kiderült róla, hogy múlt század eleji fotómanipuláció. Viszont a többi kriptid ha létezik, valszeg nem jurakori dinoszaurusz.

Az emela ntounkát és a muhurut kihagytad, azok ceratopsidára vagy ankylosauridára hasonlítanak. Szóval, én sokkal inkább azt az elméletet vallom, hogy a kriptidek eddig fel nem fedezett állatfajok, mint élő kövületek.


A mokele membe lehet egy óriási teknős, a kongamato egy hosszú csőrű madár keratinból álló álfogakkal. A muhuru valszeg egy óriási tobzoska.

Sokkal logikusabb.


Üdvözlettel:

Néma Bob.

2015. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!