Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem szabad szellemet...

Miért nem szabad szellemet idézni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 06:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És még azt elmondanátok hogy mit neveztek ,,nyomós oknak'' oknak?
2014. júl. 11. 04:47
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Hogy érted,hogy "nyomós oknak"?

Szerintem ezek elégge nyomós okok voltak,és ha Te ezek után még mindig akarsz idézni..Hát csak annyit mondok,hogy a Te felelősséged..

Én nem tenném a helyedbe,de Te tudod:)

2014. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Neeem nem akarok szellemet idézni! Hanem azt szerettem volna kérdezni hogy milyen okok miatt LEHET szellemet idézni?

Remélem most érthetőbb voltam !

2014. júl. 11. 15:50
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen okok miatt?

Ennek nincs értelme,tudod hogy miért?-Mert szellemet idézni CSAK akkor lehet,ha van rá okod!Nem szabad például azért,mert "unatkozok és húú de jó lenne kipróbálni"-Ha valaki így idéz szellemet,hogy nincsen rá oka,akkor nagy bajok lesznek belőle:ss

Mielőtt valaki szellemet idéz,azelőtt el kell döntenie magában,hogy tényleg nyomós oka van-e annak,amit tenni akar.

Például:Egy már meghalt rokonát akarja megidézni,mert hiányzik neki és beszélni szeretne vele-->Na például ez egy nyomós ok. (De ez csak egy példa,más okod is lehet,a lényeg az,hogy SOHA ne idézz szellemet,akkor ha nincs rá okod,és csak unatkozásból csinálod)

Remélem segítettem

2014. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!ment a zöld
2014. júl. 11. 22:54
 16/19 anonim válasza:
azért nem szabad,mert akkor megnyitsz egy olyan kaput melyen bármely gonosz szellem,illetve démon juthat el hozzád. én idéztem szellemet, helyette jött egy démon. szerencsére nem rossz démon, mert vannak jók is. néha mikor otthon fotózgatok látni képeken, illetve egy szobában szokott általában tartózkodni..s néha látom, hogy mozog a kilincs..hogy ki akar jönni. de hálistennek nem ártalmas.
2014. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Szia!!

Nem szabad ezzel játszani!!

Higgy nekem!! Olvastam olyan hapsiról aki idézett és lebénult...

Ha félsz azért sem szabad mert a félelemből táplálkozik..

Barátom is idézett szellemet de nem lett jó vége... Tányérok esnek le a falról!!!

NE CSINÁLJÁTOK!!!!!!!!

2014. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
ok de nem is csináltuk de nem is fogjuk
2014. okt. 2. 12:34
 19/19 anonim válasza:

Szia én már 2x idéztem .

A gyertya láng felém húzott és 2 gyertya meg mozdult ,sírgogórcsőt kaptam és csak hallottam mit beszél nekem , Papa jelent meg és a többiek állítása szerint beszéltem ráztam a fejem és nem reagáltam .De a sírásomra emlékszem meg mit mondott ,másra nem . Egyszer viszont mondtam elég ,abba hagyta megsimította az arcom és mondtam köszönöm szépen hogy választ adtál,szeretlek és hiányzol most menj vissza köszönöm .És utána már halottam a lányokat .De a másik lány azóta lát egy nőt és egy férfit tegnap kórházba került bele bolondult...nem játék!!!!!!!!!!Rohamok kínozzák ...szerintem ne tedd ..

2015. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!