Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Múlt éjszaka mikor mentem...

Múlt éjszaka mikor mentem hazafele, az utcában olyan ordítás volt mint ha ördögűzés lett volna. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Borzasztó volt átélni , nagyon féltem

ilyet még sose hallottam.



2014. okt. 19. 17:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Senki nem adott értelmes választ.

Egyébként nem drogozom , bulizni se járok el. Meg nincs is hova , semmi nincs itt.

Esténként meg mindig sétálok szeretek egyedül lenni , de ami tegnap történt, soha többet.

És nem tévedtem az ördögűzéssel kapcsolatban , már ma beszéltem a pappal és elmondott nekem mindent!

A családomhoz is köze volt.

2014. okt. 19. 21:20
 12/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak meg gratulálok , szebben nem is fogalmazhatott volna :-)
2014. okt. 19. 21:22
 13/17 anonim ***** válasza:

Sose tudhatod, hogy a világ másik pontján, nem-e egy keresztény ember imádkozik az adott általa ismeretlen személyért, aki pont szabadult ott nálatok:D

Örülj neki, és örvendezz, mert egy problémával kevesebb lesz az adott ember életében.

2014. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"És nem tévedtem az ördögűzéssel kapcsolatban , már ma beszéltem a pappal és elmondott nekem mindent!

A családomhoz is köze volt."

Eddig is kamuszagú volt, de itt most elárultad magad.

2014. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Én voltam. Kérlek, ne haragudj, ha megijesztettelek!
2014. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedből az derül ki, hogy hallottál valamit, de magad is csak találgatsz, mi lehetett, mert nem győződtél meg az ordítás eredetéről.

Az Ördögtől való általános félelmedből eredően annak űzése hangjához hasonlítod. Minden bizonnyal jogosan, mert azt ismered.

Nem győződtél meg az ordítás eredetéről, tehát te is csak találgatsz.

.

"Senki nem adott értelmes választ." - írod.

Mindenki más is találgathat, ugyanúgy, mint te.

Ha mások találgatása nem értelmes, miért legyen a tied az?

Ebből viszont az derül ki, hogy leszólod mások értelmetlen találgatásait a te értelmetlen kérdésedre...

2014. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
És leírnád nekünk, hogy mi is történt valójában, ha szabad tudnunk? :)
2015. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!