Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez ma éjszaka?

Mi lehetett ez ma éjszaka?

Figyelt kérdés

Éjjel 3 óra körül arra ébredtem fel, hogy a számitógép hangszórójából(ki volt kapcsolva a gép is,tv is, minden) "beszéd" jön.Nagyon rossz minőségű volt, nem is tudom mihez hasonlitani, talán mintha olyasmi minőségű lett volna mint Horthy 56-os rádiós beszéde.4-5 másodpercig beszélt kb,aztán egy érdekes gerjesztett hang volt utána, és abbamaradt.

Valakinek van ötlete hogy mi lehetett ez?


2014. okt. 3. 05:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
48%

Linkelnéd nekem azt a Horthy beszédet? Csak mert Horthy akkor éppen Portugáliában töltötte a számüzetését. A lábát nem tehette be az országba, nemhogy rádióbeszédet tartott volna.

Inkább tanulj, ne itt trollkodj.

2014. okt. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
Mint már pár ilyen kérdéshez leírtam, a kulonbozo radiofrekvenciak egyes esetekben behallatszhatnak a hangszorokba, de ahhoz legalabb a hangszoro be kell legyen kapcsolva.
2014. okt. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
69%
A cigányok korábban jöttek a ladával gyümölcsöt árulni a lakótelepre és a szar mikrofonjukat hallottad.
2014. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

Eszembe jutott egy igaz történet, amit régebben olvastam, mikor egy fiatal ember, azt hiszem tudós, vagy kutató egyszer egy fémkádból hallott ilyesmi hangokat, beszédet.A fém valami módon ráállt valami "frekvenciára".A te hangszóróddal is valami hasonló történhetett.

De az is lehet, hogy álmodtad.Vagy a szomszéd vette hangosra a tv-t.

2014. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Vagy álmodtad, vagy tényleg bekapcsolva maradt a hangszóród és így fogtál be valami rádióhullámot.

Egyébként egészen véletlenül nem Kossuth hangfelvételére gondolsz? Mert neki volt ilyenje, nálunk (mivel névadója a sulinak)le is adták egy ünnepségen. (érthetetlen volt a hangfelvétel)

2014. okt. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
62%

#5 téged össze kellene kötni a kérdezővel


- ha '56, akkor Nagy Imre

- ha II világháború akkor Horthy

- ha '48 utáni amerikai emigrálás akkor Kossuth


tanulni, tanulni, tanulni! (ez meg Lenin)

2014. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%
Valamiyen rádió hullámok bezavarták a hangszórót kérdéses, hogy milyen hangszóróid vannak, de lehet, hogy csak álmodtad, esetleg háttérzaj.
2014. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
62%

szerintem a dunántúli hanghullámember járt arra, megtévesztő egy dög az biztos!



<>fishfan, reptoid ezredes a R.É.P.A vezetője,loúlógus,kriptozoológus,hivatásos troll

2014. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

"ha '56, akkor Nagy Imre

- ha II világháború akkor Horthy

- ha '48 utáni amerikai emigrálás akkor Kossuth "


Szerintem bármelyik lehetett, ha egyszer fel lett véve a hang, bármelyik évben le lehet játszani, nem?Lehetett akár Hitler beszéde is, méginkább, mert az volt legrégebben, ha jól emlékszem 1820-ban.De azt tudom, hogy a TV-ben akkor sokat ment,mert vannak róla régi felvételek!

2014. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem Sztálin szelleme kísért téged.

Egy ideig engem is kísértett.

Én álmomban az Oroszok ellen harcoltam a fronton de túl sokan voltak. Vissza fordultam ,hogy a rádióssal beszéljek

,hogy küldjenek erősítést de a rádiós helyett Sztálin volt ott egy AK-47-el aztán BUMMMM.

2014. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!