Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetne, hogy halálom...

Hogyan lehetne, hogy halálom után szellemként itt maradhassak, és kísértsek?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne, hogy itt maradjak, ne mennyek el, és ne szülessek újjá, hanem szellemként kísérthessek ? Miket tudnék csinálni szellemként ? Csak komoly válasz!

2014. dec. 16. 20:44
1 2
 11/17 anonim válasza:
44%
Sokan akkor tudnak hinni ezekben a dolgokban,csak ha saját maguk megtapasztalják...addig NEM! Ezt ÉN is tapasztalatból tudom. Van aki meg érett rá, van aki soha nem fog!
2014. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát szórakozásból!
2014. dec. 18. 20:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Jahh, egyébként valahol tényleg tök poén lehet.
2014. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2014. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Úgy valahogy!
2014. dec. 21. 20:41
 16/17 anonim válasza:
28%

5-ös hülyeséget írsz...

nem hiszem hogy te meg tudnád ítélni hogy ki buta és ki nem..

ez a dolog egyáltalán nem butaság vagy nevelés kérdése...

mindenki abban hisz amiben akar..

akárcsak a különféle vallások..

2014. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű tudatossággal. Választhatsz mikor meghalsz (ha tudtában vagy), hogy átlépsz a fényben, vagy maradsz még 6 hétig, megnézd hogy viselik a szeretteid és a többi bla bla. Ha teljesen tudtában vagy ezekkel a dolgokkal és kontrollálni és képes vagy azt, akkor elméletileg nem vagy köteles átlépni a fénybe, mikor az első vagy a második adandó alkalommal megtehetnéd. Ha nem teszed meg, annak lehetnek következményei. Pl itt ragadsz pár ezer érvre, vagy ilyen apróságok, bár akkor már úgysem számít. Én egyszer láttam a fényt, mikor egy táltos megnyitotta nálunk az átjárót. Annak ellenére, hogy még hús vér vagyok, mégis megindultam felé az asztrálon lévő valómmal, de azonnal fel is eszméltem.
2014. dec. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!