Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek az igaz, hogy a...

MuSky kérdése:

Szerintetek az igaz, hogy a macskák látják a szellemeket?

Figyelt kérdés

hallottam egy kísérletről amelyben a testen kívüli élményekkel kísérleteztek, asztrális projekcióval és arra voltak kíváncsiak milyen állatok azok akik érzékelik, látják ezt.


az lett az eredmény ,hogy a kígyó ,a macska és valamilyen harmadik állat képesek voltak meglátni ezt a szellemet, vagy energia testet, vagy lelket, nem tudom ,hogy nevezzem.


tudom elég hihetetlenül hangzik én sem hiszek benne teljesen de egy kicsit elképzelhetőnek tartom



2015. márc. 25. 09:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
34%

Kedves Kérdező!

Az én véleményem szerint, látják a szellemeket az állatok ebbe a macskák is beletartoznak.

Vegyünk egy példát:

A kutya bámul a nagy semmibe, vagy más háziállat.(Ahogyan a kisgyermekeke is)

Valószínüleg lát ott valamit / valakit.

Nem lehetetlen, hiszen hány olyan hír van, ahol a házikedvencük menti meg az életüket mert érzékelik a vízözönt, vagy hasonló természeti katasztrófát.

Ezért nem hihetetlen, hogy a lelkeket vagy szellemeket is látják.

Remélem segítettem! :)

2015. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

NEM láthatnak szellemeket, mert ni9cnsenek. De az állatok minden mozgásra, illatra érzékenyebbek, mint az emberek.

Ezek az állítólagos kísérletek, mind átverések.

2015. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Igen látják. Sok âllat látja s mindegyik mâshogy reagál rá.
2015. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, innen származik a mondás, hogy "dülleszti a szemit, mint a kandúr, ha szecskába sz@rik"! Mer tulajdonképpen szellemet lát, csak elvonja a figyelmit.
2015. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Néz a semmibe" Attól hogy neked nem érdekes a ház oldala, a kutya még bámulhatja.
2015. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Először jussunk el odáig, hogy valaki valamikor valahol demonstrálja a lélek létezését. Utána bele lehet menni a mindenféle részletekbe. Egyelőre a kérdés olyan szint, mintha azt kérdeznéd vajon a macskák látják-e a kentaurokat.
2015. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert a macskáknak több eszük van, mint pl. neked.
2015. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ozmium42 ***** válasza:

Betegségre utalhat:


[link]

2015. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

a lélek létezésére eddig 3 kicsit is hihető történetet hallottam.


az 1# amikor meghal valaki akkor a teste nem tudom hány grammal azonnal könnyebb lesz, talán 70 gramm


2# volt egy kísérlet orosz űrhajósokkal, számokra kellett gondolniuk transzba esve az űrhajón és azt a földön valaki szintén valamilyen meditációban megpróbálta dekódolni, bár ez inkább a gondolat erejét bizonyítja nem a lélek létét, csak leírtam mert érdekes


3# van egy könyv ami klinikai halálból visszatértek élményeit szedi össze és van közte pl egy olyan történet ,hogy: a lelke kiszállt a testéből, felülről látta saját magát a kórházi ágyon aztán tovább emelkedett feljebb egy másik szobába ahol látta,hogy az ablakba van rakva egy cipő majd ezt követően visszahozták és a beteg beszámolt róla mit látott és érthetetlen volt honnan tud a cipőről ,mert sosem járhatott fizikailag abban a szobában.


egyébként nekem ezek a történetek olyan nem is tudom túl drámaiak meg olyanok amikben az átlag ember is hinni tud vagy ahogy elképzeli a lelket, szerintem ha tényleg van lélek az valami sokkal bonyolultabb annál ,mint amit az emberi agy logikusan fel tud fogni, mint ahogyan egy kutya sem érti meg ha Ady verseket olvasnak fel neki.

2015. márc. 25. 22:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"Amiben az átlag ember is hinni tud." Az átlag ember hülye, és ez nem megállapítás hanem tény.
2015. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!