Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hihetetlen csoda történt...

Hihetetlen csoda történt velünk ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Katolikus hívők vagyunk én és a családom hiszünk istenben, Jézusban.

Kis fiam 9 éves ő is jár hittan órára a suliban,.

Voltak már kisebb csodák és álmok jelek, én még kicsi koromban 6 éves voltam álmodtam is Jézussal, most vagyok 37 éves jó régen volt... Ahogy én láttam álmomban Jézust úgy látta a kis fiam de ő előben látta a szobánkban ült az ágy sarkán és le írta hogy nézett ki ez tegnap hajnalban történt, még mindig ezen gondolkozom, és nagy erő kellett hogy ide ki írjam!!!

Mert több a nem hívő mint a hívő és gúnyos megjegyzést nem kérek.

Nagyon szépen köszönöm.


2016. jan. 31. 09:07
1 2 3 4
 1/34 vfrtom ***** válasza:
91%
Ne haragudj , de ez semmit nem jelent. Persze, hogy ugyan úgy látta, hisz jár hittanra, meg ti is osztjátok otthon.Ha fillipónit nézne 24 órában akkor azt látott volna.Azt építi be a képzeletébe amivel nap mint nap találkozik.Ennyi.
2016. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
100%
Azért lehet ,mert a hittan órán neki is ugyanúgy írták le jézust,mint neked .Nagy része az embereknek ,ha jézusról van szó,akkor mindenkinek a bibliában,a szentképeken ábrázolt ,jól meghatározott figura ugrik be.A látomásról annyit,hogy én is ,álmosan ,sok furának gondolt dolgot láttam az agyunk néha egész jól meg tud tréfálni.sok-sok dolog közrejátszik ,hogy néha valami csodát látunk.aztán ezeket vagy meg akarjuk magyarázni,hogy csak tévedés vagy ,ha számunkra előnyös ,akkor maradunk abban a hitben ,hogy ez a mi kis csodánk :)
2016. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
De mi volt a hihetetlen csoda? Ott hagyott Jézus egy bőröndnyi pénzt vagy a nyertes lottószámokat?
2016. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
38%

Igen,en hiszek a csodakban.Ez a valasz csak a kerdezönek szol,nem kerek gunyos megjegyzeseket,es csakis az en velemenyem.

Tovabbra is jarjatok az utatokon,nagyon szep ezt igy hallani hgy nevelitek a gyerkeket,en nem vagyok templomjaro.Ha eggyütt a csalad ezt beszeljetek meg,örüljetek,imadkozzatok,vagy csak a sajat szavaitokkal szoljatok Jezushoz,köszönjetek meg hogy veletek van,hogy a fiad lathatta,es tovabbra is hisztek benne ,es meg sok mindent mondhattok, hogy nalatok szivesen lassatok stb.

Az eletetekröl is beszelhetsz,a jövöröl,almaitokrol stb.En ilyenkor egy gyertyat is meggyujtanak,de gondolatban is szolhatsz hozza.En is teszem,es sokat imadkozom.Minden legjobbakat nektek.

2016. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó válaszoló!


Én nem foglalkozom a gúnyos válaszokkal habár írtam nem kérek gúnyos választ. Mindegy is hiszen az ilyen emberek miatt kellett meghalnia Jézusnak mert hitetlenkedve áltak hozzá és gonoszak voltak, a mai világ még rosszabb!

Aki nem hisz Jézusban istenben, persze hogy nevet és gúnyos mert a gonosz árad belőle. Ennyi..!

2016. jan. 31. 10:24
 6/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem jezus volt, egy segito aki neked is es.most gyerekednek is segit(ett).

Ez nem csoda, csodak nincsenek. Rengeteg gyerek latja sdgitoit es beszelnek veluk. Ez teny s konnyen negmagyarazhato.

2016. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
A csodára való képesség bennünk van, akik nem élnek át csodákat, azért van, mert elzárják magukat előlük. De a csodák a csoda átélőinek szólnak mindig, kívülről nem is nagyon lehet mit kezdeni velük. Hasonló, ha meghallgatok egy gyönyörű Bach Brandenburgi versenyt élőben, csodálatos - de ha megpróbálom elmesélni: te, amikor ott beléptek a csellók és... stb.stb - nem fogja azt érezni, amit én, akár mennyire is szeretném átadni az élményt. Mérsékelten meséljétek hát, mert a ragyogását elveszti a sok lehúzó megjegyzés. Örülök, hogy csodák történnek veletek, velem is történnek, ezért tapasztalatból írom a fentieket.
2016. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Shai-Hulud ***** válasza:
93%

"Aki nem hisz Jézusban istenben, persze hogy nevet és gúnyos mert a gonosz árad belőle. Ennyi..!"


Ezt a mondatot azért tisztázzuk, hogy valóban jól értem-e?

Azt állítod, hogy ha nem vagyok istenhívő, akkor szükségszerűen gonosz vagyok?

Mondd, te (hívő létedre) VALÓBAN így viszonyulsz az emberekhez???

2016. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Ez semmit sem jelent. Eleve ebben a hitben nevelkedett, szóval nem nehéz kitalálni, hogy miről fog fantáziálni. A csoda nem itt kezdődik. Ha feltámad egy ember a hamvaiból,azt nevezzük csodának, vagy hirtelen csodával határos módon felgyógyul a betegségéből. Hogy mit lát a 9 éves kisfiad az nem csoda. Mondjuk úgy, hogy anticsoda, vagy mi-csoda, de nem csoda. [link]
2016. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Így van aki nem éli át az nem tudja.


Tisztazhatjuk de úgysem lenne értelme, te vagy hiszel vagy nem istenben, én állíthatók bármit úgysem hiszed el, atól még lehetsz hívő, de ha nem éltél át hasonlót, nem úgy fogod fel, és igen is akik nem hisznek istenben, azok hitetlenek és esélyt sem adnak önmaguknak a csodára, vagy érzéseket érezni.

Velem minden nap az angyalok itthon vannak velem, és sokszor már segítenek, hogy hogyan? Hát ezt most nem árulom el, mert csak újabb gúnyos válaszokat kapnék.

2016. jan. 31. 11:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!