Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hihetetlen csoda történt...

Hihetetlen csoda történt velünk ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Katolikus hívők vagyunk én és a családom hiszünk istenben, Jézusban.

Kis fiam 9 éves ő is jár hittan órára a suliban,.

Voltak már kisebb csodák és álmok jelek, én még kicsi koromban 6 éves voltam álmodtam is Jézussal, most vagyok 37 éves jó régen volt... Ahogy én láttam álmomban Jézust úgy látta a kis fiam de ő előben látta a szobánkban ült az ágy sarkán és le írta hogy nézett ki ez tegnap hajnalban történt, még mindig ezen gondolkozom, és nagy erő kellett hogy ide ki írjam!!!

Mert több a nem hívő mint a hívő és gúnyos megjegyzést nem kérek.

Nagyon szépen köszönöm.


2016. jan. 31. 09:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
79%
Egy 9 évesnek minek minek kell hittanra járni? Muszáj neki, hogy abban higgyen, amiben a szülei?
2016. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
76%
Megesik, hogy az ilyenből lesz idővel sátánista, aki megcsömörlött a sok vallástól.
2016. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
69%
Én is folyton hülyeségeket hallucinálok vicces lenne a csodára fogni. Inkább átoknak hívom.
2016. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Igen muszáj kötelező tantárgy a suliban, de ha nem lenne akkor a hívő életre tanitanànk a gyereket, mint hogy a rosszra, jobb mint a lopás, irigység káromkodás, gyilkosság, és sorolhatnàm... Inkább szeretettel éljen minthogy,..., bizony vannak gyerekek akik nincsenek a jóra nevelve, ismerek sokat,

Tisztelet a kivétel.

2016. jan. 31. 11:40
 15/34 anonim ***** válasza:
82%

én hiszek benne,hogy az égiek megmutatkozhatnak aki nyitott és hisz bennük! De vallástól függetlenül!

Nézd az életet Spirituálisan, mert az nem oszt meg nemcsinál különbségeket mint a vallások.Keresztény,Református,stb.

A teremtő az egy!!

2016. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
72%
Nos, nekem nem volt kötelező tantárgy. A lopást irigységet mindenhol megtanulhatja, azért vagy te a szülő, hogy példát megmutass neki. Az én szüleim például nem vallással próbáltak rám hatni, hanem azt akarták, hogy mindig erős legyek és ne az irigység és a bűnözés hajtson engem, mert az gyengeség. A vallásnak viszont nincs nagyobb értéke. Isten nem a vallásban van, nem ott kell keresni. A vallás csak egy piramis rendszer, vagy nézzük kulturális hagyománynak. Engem a gyengeségeim tettek erősebbé, így valamivel erősebb és értelmesebb vagyok, mint a legtöbb hozzám hasonló. 17 évesen vagyok olyan, ha nem értelmesebb, mint te 37 évesen.
2016. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Nem szeretném tovább folytatni ezt a kérdést.

Ez ilyen válaszokkal a végtelenül folytatódna, ezért is írtam ki a kérdésemben hogy nagy erő kellett hogy ki e írjam mert tudtam hogy vita lesz belőle.


Köszönöm szépen a normális válaszokat.

További szép napot.

2016. jan. 31. 12:11
 18/34 anonim ***** válasza:
73%
Aki a vallásban keresni a megváltás és az útmutatós az önerőből semmire sem képes. Felesleges korlátokat állítunk magunk elé. Szerintem jobb lenne a világ vallások nélkül. Sok bűnt követünk már el a vallásunk nevében, Isten nevében. De honnan lehet tudni, hogy melyik vallás igaz, és melyik hamis? Ha valaki már hinni akar valamelyikben úgy lenne az igazságos, hogy ha szemügyre vehetné a többi vallást is, de akár a sátánizmust is, mert ezek nélkül, csak az érem egyik oldalát ismerjük. Viszont ez a lerázos duma egy újabb példa arra, hogy menekülsz a valódi kérdések előtt, mert azt hiszed a tiéd előbbre való.
2016. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
95%

"Aki nem hisz Jézusban istenben, persze hogy nevet és gúnyos mert a gonosz árad belőle. Ennyi..!"


Az ateisták joggal röhögik ki az ilyen agymosottakat.

2016. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 vfrtom ***** válasza:
96%
Ezzel a mindenki gonosz aki nem hisz Istenben dumával tökéletes példát mutatsz ám. Hogy köpöd magad szembe? Tükörbe néztél már? Vagy nagy vallásosságodban az ilyen és hasonló szeretetteljes megnyilvánulásaidat szépen legyónod. Az ugye megvan, hogy az nem számít, mert úgy is megmérettetsz? Ne haragudj ez nem csoda volt. De ezt már megkaptad. A gyűlölködésedre meg ne csodálkozz , hogy mit kapsz vissza.
2016. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!