Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hihetetlen csoda történt...

Hihetetlen csoda történt velünk ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Katolikus hívők vagyunk én és a családom hiszünk istenben, Jézusban.

Kis fiam 9 éves ő is jár hittan órára a suliban,.

Voltak már kisebb csodák és álmok jelek, én még kicsi koromban 6 éves voltam álmodtam is Jézussal, most vagyok 37 éves jó régen volt... Ahogy én láttam álmomban Jézust úgy látta a kis fiam de ő előben látta a szobánkban ült az ágy sarkán és le írta hogy nézett ki ez tegnap hajnalban történt, még mindig ezen gondolkozom, és nagy erő kellett hogy ide ki írjam!!!

Mert több a nem hívő mint a hívő és gúnyos megjegyzést nem kérek.

Nagyon szépen köszönöm.


2016. jan. 31. 09:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%
Én gyanakodnék, ha a fiam az ágy sarkán ülve megpillantana egy idegen férfit.
2016. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Ebben hol a csoda? Folyamatosan ebben éltek, így Jézus, meg úgy Jézus. Akkor lett volna csoda, ha full ateisták vagytok, a gyerek életében nem hallotta volna Jézus nevét, és ekkor mondja: figyu anya, apa, egy szakállas vagány ül az ágy sarkán és nagyon szépeket mond!
2016. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Ozmium42 ***** válasza:
92%
Napi gyűlölködő skizofrén valláskárosult anyuka. Közben tartsátok észben, hogy a kereszténység azért gyűlöl, mert szeret, az iszlám pedig azért háborúzik, mert békés.
2016. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 PicúrHógolyó ***** válasza:

Miért írod egyiket kicsi-, a másikat meg nagy betüvel, ha hívő vagy?

Én nem vagyok az, mégis helyesen írom.

2016. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 PicúrHógolyó ***** válasza:
És minden gyermeknek van képzeletbeli barátja. A kisfiadnak Jézus az. :)
2016. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
21%
Hogy ez a kérdés hogy begyűjtötte a kisstílű, aljas keresztény elleneseket! A degenerált 'valláskárosultat' hörgő elmebetegeket! Ez nem semmi. Nem kell ide ilyen kérdéseket kiírni, mert nagyon mélyre süllyed a gyakori, telve van hitetlenekkel.
2016. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
33%
Bizony, mennyivel nemesebb lények az ilyen hívők, mint a kérdező...
2016. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 vfrtom ***** válasza:

Aki nem hisz Jézusban istenben, persze hogy nevet és gúnyos mert a gonosz árad belőle. Ennyi..!


Igen muszáj kötelező tantárgy a suliban, de ha nem lenne akkor a hívő életre tanitanànk a gyereket, mint hogy a rosszra, jobb mint a lopás, irigység káromkodás, gyilkosság, és sorolhatnàm... Inkább szeretettel éljen minthogy,..., bizony vannak gyerekek akik nincsenek a jóra nevelve, ismerek sokat,


Hogy ez a kérdés hogy begyűjtötte a kisstílű, aljas keresztény elleneseket! A degenerált 'valláskárosultat' hörgő elmebetegeket! Ez nem semmi. Nem kell ide ilyen kérdéseket kiírni, mert nagyon mélyre süllyed a gyakori, telve van hitetlenekkel.



Ezek meg a hívő (szeresd felebarátodat) hozzászólások.

Senki nem keresztényellenes, csak bolhából lett elefánt csinálva és túl lett lihegve a "csoda".

2016. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Fleurr ***** válasza:

Az elözönek igaza van. Senki sem irta h hülyeség hinni Jézusban vagy a kereszténységet gyakorolni. Szomorú h ezt szürtétek le belőle. Mi csak próbálunk racionálisan gondolkozni. Gondolj bele. Annyira akarod, hogy Jézus meglátogasson, hogy tudat alatt kényszerítetted magad h róla álmodj. Nem sokkal racionáliabb, mint hogy egy isten a sok hívöje közül nem egy pl papot látogat meg aki egész életén át csak imádkozik és isten igéjét hírdeti, hanem hozzád látogat el?


A válaszaid alapján meg ne lepődj meg hogy elkezdtek undok válaszokat írni.

Ha azt akarod, hogy ne piszkáljanak a vallásod miatt, akkor te is tartsd tiszteletben hogy vannak akik más istenben hisznek, és vannak akik egyben sem.

Nem számít hogy vannak e istenek vagy sem. Mindenki abban hisz amiben akar, és oda megy halála után amiben hisz. Ezt ti nem tudjátok megcáfolni, mivel ti még éltek és csak halálunk után derül ki az igazság.

Addig is ha tiszteletben tartanátok mások hitét, gondolatmeneteit, és nem kezelnétek le azokat akik nem hisznek az ilyenekben, nem lenne semmi gond.

Nekem bevált. Több olyan barátom is van aki más vallásban hisz vagy ateista.

2016. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
90%

Na akkor álljunk meg egy szóra.

Istnben az hisz, aki akar. Szerintem nincs. Akit az ősidőkben istennek véltek, az szerintem álom, hallucináció, vagy természeti erő-jelenség lehet.

Először is:

Az egy istenséget a keresztények, a zsidók terjesztették el. Előtte való ókori népek több istenben hittek. (amik a természetre utaltak)

A kereszténység egy mocsok szenny. Egy a társadalomra erőltetett dogma. Aki nem hitt benne, azt már elüldözték vagy megölték.

A keresztény vallás egy álszent, kitalált, romlott és aljas eszme, semmi több.

A kib.@szott keresztény vallás miatt lett az inkvizíciós baromság is. Persze, boszorkányok meg eretnekek. Holott csak egy idióta kitalálta ezt a szemetet és több tízezer embert kínoztak meg és vetettek máglyára. Gyerekeket, időseket, nőket-férfiakat egyaránt.

Mit ír a szájbab.@szott Biblia? Ne ölj, stb.? Akkor ezek a tetvek, miért aljasodtak le ennyire?

Az a tetves Biblia is micsoda? Pár tekercs ókori arámi nyelven. Napjainkig ki tudja hányszor esett át fordításokon és átírásokon, kiadásokon.? Pár éve találták meg Júdás evangéliumát is. Hoppá!

A kereszténység mindig is üldözte azt aki nem hitt ebben az elfajult, kitalált fosban.

Egy kamu, nudli az egész, úgy ahogy van.

Egyedül Jézusban nem kételkedek, meg pár bibliai alakban. De az sem úgy lehetett hogy csodákat művelt, stb. És persze Szűz Mária se volt szűz. A sperma valahogy bekerült a méhébe. :) Tán megvizsgálták hogy ki van-e szakadva a szűzhártyája vagy mi a lósz.@r? :)

Nem ge.c.iskedni és kötekedni akarok, de ilyen nincs.

2016. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!