Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért érzem azt mintha figyeln...

Miért érzem azt mintha figyelnének este?

Figyelt kérdés

(egy kertes házban lakom egyedül)

na szóval: hazajövök a munkából hullafáradt vagyok éppen beesek az ágyba 2:00-fele és arra ébredek mintha figyelnének meg lehűl a levegő meg mintha rothadna valami olyan bűz van (szó szerint majd elhányom magam)...és néha elmegy az áram.

a bűz 3:20 körül szokott lenni.

ez mi démon/szellem?

gyorsan válaszoljatok kérlek benneteket!

(és van olyan is hogy hamar merül a telefonom de csak akkor ha otthon vagyok).



2016. ápr. 5. 21:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nincs paranoia betegségem

És nincs bűzforrás egy Állat sincs a házban csa magától jön a bűz és reggelre már eltünik azaz reggelre már nincsen bűz

2016. ápr. 5. 22:23
 12/22 A kérdező kommentje:

Nincs paranoia betegségem

És nincs bűzforrás egy Állat sincs a házban csak magától jön a bűz és reggelre már eltünik azaz reggelre már nincsen bűz

2016. ápr. 5. 22:24
 13/22 A kérdező kommentje:
Véletlenül 2 lett bocsi
2016. ápr. 5. 22:24
 14/22 death42 ***** válasza:

A különleges képességem már megint bevillant.

Tényleg a démonok között-ből született ez a kérdés? :D

2016. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 hunbula ***** válasza:

Igen ilyen a nagyiék házában is volt, hogy jajj de büdös van a szobában, szétnéztem találtam egy szerencsétlen kis döglött egeret az egyik szekrény alatt. (Kis mérete ellenére eszméletlen büdös volt, el nem hittem volna, pfúúúj.) Egyébként rafinált kis állatok simán megdögölhetnek a falban is. Ha van a közelben aki disznót, egyéb állatot tart, vagy tetemeket feldolgozó üzem, dögkút, szeméttelep, bármi ilyen, pont hajnalban lehetséges, hogy olyan széljárás alakul ki, hogy arra viszi a szagot, csukott ablaknál is simán bejöhet. (Szintén a nagyiház, állatfeldolgozó üzem a közelben, minden nyári alkonyatkor dőlt a szag, emlékszem. Jó helyen laknak na.)


Egyébként minél fáradtabb vagy, annál fogékonyabb az agyad ilyen paranoid marhaságokra, próbálj megnyugodni, ha kiidegeled magad mindenféle démonos gondolatokkal, annál rosszabb lesz. Nagyon nem megy a dolog inkább a tesód menjen át hozzád aludni, aztán nappal nézzetek szét a ház körül nem mászott e valami be valahova megdögleni.

2016. ápr. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 hunbula ***** válasza:
Meg még esetleg ezt https://www.youtube.com/watch?v=rE2s47pIfX8 , meg az ajánlott feldobja a B és C részt, gondolatébresztőnek.
2016. ápr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Nem ijesztegetni akarlak,de a nagynéném éketársa régen foglalkozott ezzel és ő monta hogy a tükröket le kell este takarni mert éjjel 3:20kor jelenik meg ablegtöbb szellem és a tükröt átjáronak hasznaljak.Eddig nem nagyon hittem el,de most beoaraztattal..
2016. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én már néztem a tükörbe sütétbe 00:00-kor is de 3:20 kor is :'DD beszaras de még élek
2016. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A záptojásszag kénre vagy csatornaszagra utal...
2016. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak befostál.
2016. ápr. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!