Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az lehet, hogy a lányomnak...

Az lehet, hogy a lányomnak nem záródik be a 3. szeme?

Figyelt kérdés
Már... kb. 4 éves korától lát lovakat, és 3-4 éves lát egy fekete hajú nőt. Az utóbbi, félelemmel tölti el. A lovak pedig megnyugtatják. Olyan is történt, hogy az egyik osztálytársa meg akarta verni (azóta már elvittük az iskolából) , mire ,,valami" a kislányom szerint a kedvenc lova, félrelökött egy kisfiút, kb. elsős /másodikos lehetett. A kisfiú nekiesett a támadónak, mire az hirtelen elfelejtette, hogy miért is van ott. Én is ott voltam, láttam, csak a lovakat nem. Hallottam már arról, hogy 2/3-7 éves gyerekek ilyeneket látnak, csakhogy az én kislányom már 13 éves lesz idén. Lehetséges, hogy nem záródott be a 3.szeme? És ha igen, miért?

2016. ápr. 10. 20:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
54%
naná hogy létezik,mint a mikulás meg a kedvező hitelkonstrukció...
2016. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszoló!


A válaszodat olyan komolyan fogom venni, mint nevedet :)

2016. ápr. 29. 13:17
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek eléggé ehhez, de elvileg 7 éves koráig lenne szabad ilyeneket látnia, úgy tudom. Én megpróbálnám valahogy földhöz kötni jobban, kevesebb film, meg elszállt mesék, több főzés/kertészkedés/kirándulás/sport/fiúk bármi, ami jót tesz egy fiatal lánynak, és egészséges/természetes. Én nem tagadnám le, hogy léteznek azok a dolgok, amiket lát, de el lehet vele beszélgetni, hogy ne foglalkozzon velük, illetve hogy azzal, hogy eldönti, hogy foglalkozik-e velük, hatalma van fölöttük, és ezt tudnia kell. Ez volt ez egyik lehetőség, a másik, hogy előre menekültök, és beíratod először gyerek agykontrollra, aztán gyerek reikire, aztán valami jól megválasztott helyen ezoterikus szellemi iskolába, ahol el tudják mondani neki pontosan, miket lát, segítenek értelmezni, védekezni és élni ezzel az adottsággal. Ekkor is "más" lesz, mint az átlag, de kisebb az esélye, hogy megzakkan, mert el tudja fogadni az adottságát és használni is akár előnyére később (pl tiszta megérzések). Nem mellesleg, egy ilyen helyen hasonló emberekkel találkozhat, sőt, lehet, hogy őrá fognak felnézni egyesek. Sajnos sok elmebeteg van, aki igazából látó, csak nem tudja hovatenni a dolgokat, amiket lát. Ez nem egy könnyű dolog így gyerekkorban, de az is lehet, hogy egy híres művész vagy gyógyító lesz belőle.
2017. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!