Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezek a lények amik megjelennek...

Ezek a lények amik megjelennek az álmaimban ezek léteznek? És hogy hívják őket? És miért álmodok róluk?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam álmomban egy olyan világban ahol fehér volt minden de semmi épület nem volt csak a nagy fehérség és fehér fényből álló lények voltak ott, szálltak a levegőben. Karjuk volt de lábuk nem, szemük se meg szájuk se volt. Föld se volt, csak a fehér tér. Hasonló lényről álmodtam később az szürke volt.
2016. ápr. 22. 09:56
 1/3 A kérdező kommentje:
FÜLÜK SE VOLT
2016. ápr. 22. 10:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam hasonlót.
2016. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán fénylényeket láthattál.Azok léteznek, sokan beszámoltak ilyesmiről, hogy találkoztak velük, bár lehet nem pont olyanok, amilyennek te láttad, amit én láttam például, az ragyogó fehér, vagy sárgás fehér fény volt, olyan mint a nap, csak nem vakított el ahogy ránéztem, nagyjából emberi forma volt, de csak mint egy "aura", tehát a részleteit, pl arc, szem, fül, nem tudtam megfigyelni, szájat sem, mégis hallottam a szavait.Talán gondolatátvitellel kommunikált, nem tudom, de nagy szeretetet, bölcsességet árasztott az a lény, nagy megnyugvás volt találkozni vele.Mai napig erő ad, felvidít, ha eszembe jut, pedig csak egy álom volt, bár elég rendkívüli, szokatlan álom.Én egy csodaszép virágos mezőn találkoztam vele.Szebb volt, mint itt egy szép, földi táj.Persze színeiben meg mindenben olyasforma mint itt, csak valahogy "ragyogóbb".
2016. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!