Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy démon adhat hatalmat az...

Egy démon adhat hatalmat az embernek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy a démonok képesek hatalmat adni az emberi lénynek?Mielőtt azzal jönnétek hogy drogozom vagy túl sok volt az odaát és egyéb társai hát nem :) Csupán csak kíváncsi vagyok.Trollok,szkeptikusok off

2016. máj. 29. 14:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy vannak vagy nincsenek!Azt kérdeztem hogy lehetséges-e a fentebb leírt dolgok vagy sem
2016. máj. 29. 18:57
 12/22 anonim ***** válasza:
3%

#11

Nem akarás, vagy dislexia?

Netán csak a logika teljes hiánya?

Ha nincsenek démonok, akkor sem hatalmat, sem mást nem adhatnak, jó viszont, hogy el sem vehetnek!

.

A Démonok rosszindulatúak, de nem hülyék!

Miért adnának hatalmat, amit szerintük rosszra (azaz jótettekre!) lehetne használni?

Rizikó nagy, haszon semmi.

Ilyen üzletet csak a megátalkodott hülye köt.

2016. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 h0tb0y ***** válasza:
64%

Egy kicsit irigylem azokat, akik szerint nem léteznek démonok, mert ezek szerint ők még nem látták, mire képesek a démonok (amit mondjuk kétlek, de közben valószínűleg - képletesen szólva - befogták a szemüket). Boldogok a lelki szegények!


#12 A démonok nem rosszindulatúak, csak öncélúak. Kicsit más a kettő!


Kérdező: Igen, adhatnak. Igazából bővebben erre nem tudok válaszolni, mert nem tudom, mi a kérdés :))

2016. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Utolsó: te miről beszélsz?
2016. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

léteznek démonok de csak a saját fejünkben. mi teremtjük őket. a "zabálj még egy kis sütit", "idd meg azt az utolsó felest", "ne menj el gyúrni, maradj inkább otthon és nézz TV-t" és társai jó példák erre. léteznek démonok csak nem olyan formában ahogy azt sok ember gondolja. és higgyétek el ezek a démonok is elég erősek. gondoljatok csak a függőségekre, drog, cigi, nyerőgép stb.


bizonyos értelemben adhat neked hatalmat, pl ha harag által feltüzeled magad és mondjuk több fekvőtámaszt, ismétlést csinálsz. bocs hogy ilyen példákat hozok de próbálok földhöz ragadt maradni a témában :)

2016. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

13.Válaszoló.

Itt a kérdés az,hogy egy démoni lény adhat-e halatmat egy emberi lénynek,ez alatt azt értem hogy olyan hatalmat adhat-e az emberi lénynek mint például..teleportálás,alakváltás és stb...stb.

De ezek csak példák,engem ez érdekel hogy lehetséges-e vagy sem.

2016. jún. 3. 14:35
 17/22 anonim ***** válasza:
30%
Te már alapjáraton ilyen hülye voltál vagy gyakoroltad?
2016. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
hatalmat? neeem... a démonok nem adnak hanem elvesznek. energiát, egészséget. Nem szeretem démonnak nevezni ezeket az alacsonyabb rezgésű létsíkról átjött köcsögöket. csak a retard keresztények nevezték el démonnak de sok nevük van és évezredek óta jelen vannak. A "szellemi" entitások legerőszakosabbjai, ne akarj közelebbi kapcsolatba kerülni egyel sem, mert nagyon rossz vége lesz.
2016. jún. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#1 te hülyegyerek
2016. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha léteznének démonok, akár hatalmat is adhatnának, de ezt sosem tudjuk meg, mivel nem léteznek.
2016. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!