Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek a szellemekr...

Mi a véleményetek a szellemekről? Volt már paranormális tapasztalatotok? A többi lent olvasható.

Figyelt kérdés

Leírnám pár élményemet, kérem csak az olvassa el akit érdekel is az ilyen.


Kb 6-8 éves lehettem amikkor az egy szobás lakásunk ajtaját be akarta törni valami, folyamatosan rángatta, nem volt kint senki se, a nagyapám akkoriban halt meg.

A szüleim vissza tartották az ajtót, szóval végül feladta.


A következő esetek már tizenéves koromban történtek, akkor már kicsit nagyobb lakásunk volt, itt történt a legtöbb paranormálisnak nevezhető dolog is.


1.Elromlott a TV, este arra ébredek hogy a szekrény vissza tükrözi a TV képernyőt, és nézem magamnak a műsort, csak reggel fogom fel hogy nem is kapott áramot, elvégre leéget és be se volt dugva.

----------------------------------------------------------

2. Én és a húgom nagyon kedveltünk egy bizonyos műsort, ezért megvártunk az ismétlését, mikor ki megy a húgom kb. hajnali 3 kor, arra lettem figyelmes hogy valami motoszkál az ablakomnál, megnézem és nem látok semmit, mivel úgyis ragasztózva volt, arra gondoltam hogy csak a szél lehetett. Később ismét elkezdi, félre húzom a firhangot és egy fekete árnyék szerű alakot látok, mintha csak játszana az ujjával az ablakról lelógó nejlon darabkával. Az arcát nem tudom sehogy kivenni, pedig az utcai lámpa pont rá világított, és mintha megfagyna benne a vér, és mozdulni is alig tudtam. Tudom hogy nem képzeltem elvégre éber voltam, és félős se vagyok, akkoriban gyakran kopogtak be akár éjfélkor is apám ismerősei és sohase ijedtem meg. És az utcán se találtunk senkit, egyből az eset után apám keresni kezdte.

----------------------------------------------------------

3. Filmezünk, és elkezd kacagni a játék baba mi jól beijedünk, később rá jövünk hogy a macska ült a játékra, és egy elemes játék baba volt csak. De ami később történt már kevésbé megmagyarázható. Elkezdünk nevetni, hoyg mi meg mitől szartunk be, erre senki se ér a játékbabához és elkezd ismét kacagni, miközben mi is nevetünk, ugye ijesztő?


Nagyjából ezek voltak, az én tapasztalataim, ha valakit érdekel a többit is le írom, de azok nem ilyen komolyak.



2016. jún. 9. 17:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ige ln ezis bajlehet hogy bemeséljük magunknak
2016. júl. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, bár ha ott látod az orrod előtt kivehetően elég nehéz bemesélni magadnak bármit, bár jobb nem rá gondolni, még ha érdekel is a téma XD
2016. júl. 7. 12:43
 13/13 anonim ***** válasza:

Amikor kicsik voltunk, apam hatso udvaraval szemben a haz elott allt egy ilyen furcsa, fekete, csuklyas leny. nem tudtuk kivenni az arcat, es hiaba mentunk fele, nem mozdult. felelmetes volt. apam nem latta. nem sokra ra egy ejjel arra ebredtem, hogy mintha valami port lelegeznek be es mintha valami furcsa feny jonne ki az agy mogul. ezutan sulyos vesebeteg lettem.


baratnom pedig olyat meselt, hogy a teraszukon alltak, az apjaval es a tesojaval, es egy ugyanilyen fekete alakot lattak mindharman.


nekem az az erdekes ezekben, hogy mindenki csak all es nezi ledobbenten.


a regi hazunkban mindig ugy ereztem, hogy figyel valaki. de mindig csak egy pontrol, es itt egy picit sotetebb volt es homalyosabb minden. idovel annyira megszoktam, hogy mindig koszontem neki. bolondsag. aztan megtudtam, hogy az elozo lako tetemet pontosan ott talaltak meg, aki felakasztotta magat.


azt meg sem emlitem, hogy 20 evesen amikor a baratnomnel aludtam, megpendult a gitar a sarokban. meg volt egy progi a telefonomon, ami mindig csak akkor kapcsolt ve, ha valamilyen hanghatas volt. es ilyen tok furcsa ferfi hangokat vett fel. ketten voltunk otthon es bezartuk a szobaja ajtajat, es a felvetelen hallatszott, hogy valaki cseszteti az ajtot, leptek, stb. felelmetes volt, viszont nem jart ott senki.


vannak ilyen fura sztorik. az egyik csempenkrol ugy kopott le a festek, hogy a dedi arcat formazta. na az sem volt semm, le is fenykepeztem.


amugy 24 vagyok meg mielott valaki azt mondana, hogy tul elenk a fantiaziam, es ezek mind megtortent esetek. furcsak az egyszer biztos. en csak azt tudom mondani, regebben figyeltem ezekre a dolgokra, akkor tortentek is, most nincs ra idom, nem is tortenik semmi. regen sok mindent meg is ereztem. nem tudom, hogy ezeket az ember bekepzeli, vagy tenyleg leteznek-e. de szerintem ha mindenki hasonlo dolgokat tapasztal, akkor nemvaloszinu, hogy fantazia szulemeny lenne a dolog, nem?

2017. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!