Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak Magyarországon paranorm...

Vannak Magyarországon paranormális aktivitás kutatók akikhez lehet segítségért fordulni? Ha igen adnátok bővebb leírást?

Figyelt kérdés
Mielőtt mindenki hülyének nézne elmondanám most először történt velem ilyen és félek. 2 napja tart egy férfi hangot hallok, állandóan azt mondja, "szevasz" és nem hajlandó békén hagyni. Emellett mondta még:"szellem vagyok","isten"(ezt egymás után többször is),"itt vagyok","segíts","te-te". Nagyon félek, csináltunk szeánszot szenteltvízzel imádkoztunk és megkértük hogy távozzon, de semmi. Kérdeztem már, hogy mit szeretne tőlem, de ennél többet nem hajlandó mondani. Megpróbáltam a kocsiban aludni de ez sem jött be ott is hallottam a hangját, olyan mintha követne mindenhová. Kérlek ha tudtok valamit segítsetek, akár módszereket amivel elűzhetem. Szinte már rettegek tőle és aludni sem tudok, nem hagy. Bármit hajlandó vagyok meghallgatni
2016. jún. 26. 09:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

A skrizoféna eggyik tünete ,ha hangokat hallasz .

Viszont még az is lehet ,hogy elvisznek a plejádok Pataky Atillával együtt ,bár akkor csak a lelkedet viszik el egy kis időre ,utána visszahoznak .

Most vicet félre téve nézesed megmagat egy elme orvosal ,lehet felír valami gyogyszert és attól elmúllik !


Jobbulást ,remélem rendbe jössz !

2016. jún. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Szevasz, szellem vagyok."


Na itt elnevettem magam...


Mentálisan kezdesz leépülni, megbetegedni... vagy csak tudatmódosítókat szedsz?

2016. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező volt egy időszak az életemben amikor nagyon keményen neki fogtam piálni, hogy mi okból az most lényegtelen és nem is tartózik senkire. Na szóval, annyit ittam amennyi belémfért és még annál is többet. Este részegen feküdtem le 2-3 órát aludtam utána újra kezdtem a piát és ez így ment két és fél hónapon keresztül. A két és fél hónap utolsó hetében előbb hangokat kezdtem hallani, hol magyarul,hol más idegen nyelveken amelyeket nem értettem. Ez nem volt elég az utolsó három napban már láttam is azokat akiktől származtak ezek a hangok.

Manókat láttam kérdező és más furcsa lényeket, hol a kéményen jöttek utánam, hol a szekrényből másztak ki vagy a ház mögül.

Utolsó nap már a kocsmában is ott voltak mellettem az asztalomnál és én beszélgettem meg veszekedtem velük és zavartam őket,hogy menjenek és hagyjanak engem, és akkor jött a dühroham,és mikor megébredtem egy ágyhoz voltam kötözve egy fehér szobába amelynek az ablakain rácsok voltak, ez az első emlékem, mert másra semmire nem emlékszem. 3 hónapot töltöttem ott a diliházba, közbe ott segítettek és felvettem a kapcsolatot az anonim alkoholistákkal akik aztán segítettek újra talpra állnom, és azóta eltelt már 12 év és többet soha nem ittam még alkohol mentes sört sem.

Na szóval engem a pia vitt odáig, hogy megtudjam milyen egy kórterem belülről és megtapasztaljam milyen a szó szoros értelmében bolondok közt élni...hát azt nem kívánom senkinek!!!!

Úgyhogy nagyon vigyázz magadra, csak ennyit szeretnék mondani.

2016. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hú de mocskok vagytok. Tudományos ténny hogy vannak paranormális jelenségek amikre nincs magyarázat. Erről Ennyit! :\
2016. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én is épp mostanában ismerkedtem a témával, mint paranormális jelenségekkel, szellemekkel, stb.

Van szerencsém belelátni a pszichiátria rendszerébe is, és a gyógyszerekbe is, valamit ismerem a skizofréniát. Félreértés ne essék, nem vagyok az.


Viszont kétségtelen, hogy sokkal több magyarázat létezik, mint azt a legtöbben gondolják, vagy tudják.


Azt azért nem árt tisztázni, hogy a szellemekről a legtöbb vallásban nyiltan beszélnek, a filozófiák sosem tagadták.

A bibliában Jézus gyakran "űzött ki" "gonosz lelket" az emberekből. Hogy ez miért fontos, később leírom.

A keleti tanok rendkívüli részletességgel beszélnek a lelkekről, a természetéről, és az emberről is. A biblia alkotó rendkívül kritikusak voltak arra, hogy a több, mint 3000 írásból mi kerülhet bele a bibliába, és összesen 66 könyvet sikerült elfogadni a 3000-ből. Egy vallástörténész elmondása szerint, aki jártas ezekben az apokrif iratokban is, minden olyan írás ki lett hagyva alapvetően, ami cáfolja az "egyszer élünk", halandóak vagyunk, "pokolba kerülünk", "bűnösek vagyunk" nézetet, és alapveteően az ÚJRAszületés tanait, amiről Jézus rengeteget beszélt.


Miért fontos ez? Mert Te és Én szellemek vagyunk, lelkek. Jézus nyiltan beszélt arról, amit a keleti tanok ugyanúgy elmondanak, hogy az ember valójában lélek, avagy a TUDAT, Te és Én, Mi lélek vagyunk, csupán emberi testben élünk, hogy a földi eseményeket, energiákat, tapasztalatokat meg tudjuk tapasztalni.

Amikor "meghalunk", valójában nem halunk meg, csupán a testünk képtelen lesz tovább funkcionálni, így ezt jobbára elhagyjuk (hogy ez mennyire automatikus, nem tudom).

Ahogy a biblia maga is tartalmazza, hogy a Jóisten is lélek: "Isten lélek, és aki Őt imádja, szükség, hogy lélekben és igazságban imádja" - mondta az apostol.

Jézus több ízben "űzött ki" "gonosz lelket" emberekből - írja a biblia.


Amikor tehát itt bárki tagadja a szellemek létezését, a Jézusról szóló tanításokat tagadja, a keleti tanok egészét tagadja, mert alapvetően erre épül a legtöbb, de tagadja minden transzcendesn létező létét is, angyalokat is démonokat is, és magát a Teremtő Istent is.


Nagyon nagy irodalma van a szellemekkel kapcsolatos dolgoknak.

A keleti tanok szerint az ember élete végén, tapasztalataival, érzéseivel, gondolataival elhagyja testét, és visszakerül az élet körforgásába, a szamszkárába: ez a reinkarnáció. Újraszületik egy másik testben, ami nem feltétlenül emberi test, de ha az is, lehet mindkét nem bármelyike. Jobbára a saját szintjének, tudatosságának megfelelő családba születik, ahonnan a legoptimálisabban tud fejlődni tovább.


A keleti tanok a lélekre vonatkozóan azt írják, hogy ÖRÖK, minden tudás ismerete benne van, és hogy alapvetően boldog, és nincsenek problémái. Az emberi formával együtt jöttek a problémák. A pénz, az étel, a lakhatás, stb, mind a testi szint problémája. A lélek, mint örök, halhatatlan létező, mint írtam, csupán a tapasztalás miatt születik emberi testbe, de születhet állati létformába is.

A karma, ok okozati törvény szintén ide kapcsolódik: aki életében jót tesz, az ennek gyümölcsét is veheti következő életében. Pl aki sokat adott, pénzt, ételt, stb, az alapból beleszülethet egy olyan családba, ahol van ideje, nem kell güriznie, mert adott a vagyon: de ilyenkor figyel a legjobban a Teremtő, hogy mit kezdesz vele.


A paranormális tevékenységeknek nagyon nagy irodalma van, manapság már felvételek sokasága áll rendelkezésre. Igaz, hogy nagyon sok az eldönthetetlen kategória, és vannak önjelölt hollywoody filmrendezők is, aki hamis felvételeket kreálnak, de vannak kifejezetten ilyen jelenséget kutató emberek is, akik megfogják a kamerát és a lámpát, és elhagyatott "szellemjárta" helyekre mennek, és kameráznak.

Elképesztő felvételeket láttam már, és noha a felvételek 90% eldönthetetlen volt, vagy homályos, alacsony minőségű, akkor is , az a pár százaléknyi felvétel, ami jó minőségű volt, és minősíthető, engem meggyőzőtt róla, hogy a szellemek valódi létezők.


Mint írtam, alapvetően többféle "szellem" van, bár valójában a legtöbbjük valaha ember volt, csak "meghalt", elvesztette a testét, és valamiért nélküle van, és nem ment vissza a körforgásba.

A legtöbb esetben ilyen sincs, hanem visszamennek, és nyomuk sem marad. Ez a normális eset.

Viszont a különböző kultúrák nagyon sokat írtak arról, hogy milyen népek hogyan kezelték a halálozás kérdését, és hogy milyen szabályokat tartottak be. Pl ismeretes, hogy a régi magyar szokás az volt, hogy nem sírtak, mert tudták, hogy a személy, a lélek, aki elhalt, látván a családot gyászolni, nehezebben menne el tőlük. Szintén szokás volt, hogy kinyitották az ablakot, ami általában az ágy felett volt fej felől, hogy ha valaki meghalt, akkor könnyebben távozhasson. Ahogy szokás volt a fehérbe öltözés is, a mostani fekete ruházat helyett.


A cigányságban szokás, hogy ha valaki meghal, félnek, hogy visszajön kísrteni őket, vagy bosszút állni, az életükben elszenvedett bajokért.


----


Ha valaki hangokat hall, akkor még van más esetőség is a mentális betegség kategórián kívül és a szellem dolgokon kívül. Megint csak a keleti kultúra ír erről.

Az emberi elme négy szinje közül az egyik a Chitta, a tudattalan "végtelen óceánja". Innen folyamatosan jönnek fel vágy és szenvedés töredékek: ez motiválja az embert, az egót is (ami egy másik szint). Ez az oka annak, hogy az ember megy, és éli az életét: a kifelé forduló ember az egójával él: arra törekszik, hogy birtokoljon, és élvezze azt, és fél, hogy elveszíti. Ennyi az egó. Ez inkább a nyugatra jellemző.

Tehát különböző szenzációk, hangok, képek lehetnek kombinálódásai is fáradtságnak, és ilyen töredékek feljövetelének. Egy nagyon fontos dolog van: nem szabad elnyomni vágyakat, félelmeket - számba kell venni őket. Foglalkozni kell velük.


Visszatérve a szellem kérdésre.

Én magam nem gondolom, hogy lehetetlen lenne, hogy "összeszedtél" egy "szellemet", nem újkeletű dolog. Ha az ember tudatosan foglalkozik a témával, talál épp elég anyagot, ami bizonyítja, hogy bizony ez nem butaság.

Feljegyzések vannak arról is, hogy nagyon sokszor, azok az emberek, akiket félre neveltek életükben, vagy hamis ideológiát tanítottak nekik az életről, és halálról, azok a rossz felfogás miatt nem értik ha ilyesmi történik velük. Olyan leírások is vannak, hogy ha valaki hirtelen, váratlanul hal meg, pl autóbalesetben, akkor előfordulhat, hogy maga sem tudja felfogni, mi történt. Egyszerűen azt hiszi, hogy túlélte, kilép a roncsok közül, de nem érti, hogy miért nem áll szóba vele senki (amikor mondjuk a mentősök odaérnek), vagy miért nem válaszol neki senki.


Külön pszichiátriai irodalma van, hogy pszichiáterek kezeltek úgy betegeket, akiket mentális betegnek tituláltak előzőleg, hogy alaplul vették, hogy mi van ha tényleg megszállta egy másik személy az illetőt (értsd: egy előzőleg meghalt ember test nélkül "csatlakozott" rá, vagy hatásába kerítette). Ezek az emberek sokszor nyiltan beszéltek erről, volt aki beszédesebb volt, volt aki elzárkózott. Viszont arról is vannak feljegyzések, hogy előfordult, hogy siekrült ezeket megoldani, miután elmondták a "megszállónak", hogy Ő már halott, és az nem az ő teste (mert igen, olyan is volt, hogy azt hitte a megszálló, hogy az övé a másik személy teste, talán hasonlóság alapján), és elmagyarázták neki, hogy ha eddig "nem halt meg", nem pusztult el, ezután sem fog, és elmondták neki, hogy vissza kellene térnie a "fénybe" (az élet körforgásába). Feljegyezték, hogy ezzel értek is el eredményeket.


De napjainkban is találni embereket (nyilván kuruzslók is vannak elegen), akik foglalkoznak ilyenekkel, szadítással, de papok között is van, aki felvállalja.


A megszállásos esetek nem mindíg olyan durvák mint a filmeken, bár kétségtelen, hogy a filmekkel igyekeznek mindenkit elrémíteni a témától, nem kisebb a szándék, mint ez.


A szeretet a halál után is megmarad, ahogy a gondolatok is.


---


Engem elég szomorú módon, egy belgyógyászati betegséggel, melyet egy tucat orvos nem tudott kitalálni - nagyon szigorú értelemben is legalább 3-5 orvos - a saját tudatlanságuk miatt pszichiátriai betegnek minősítettek, és egy híján az egész paletta pszichógyógyszert kipróbáltam. Ha létezik pokol, az volt az. Soha, senkinek semilyen körülmények között nem ajánlom. Nem gyógyulsz meg, nem lesz jobb. Viszont zombli leszel, egy agyhalott, akit kényük kedvük szerint lehet rángatni.


Végül kiderült, hogy három helyen súlyos belső keringési zavarom volt, amit háromszor ultrahangoztak, pontosan ott, ahol a legnagyobb volt, és egyszer sem vették észre...


Semmilyen pszichiátriai betegséget nem tudtak megállapítani, nincs is leírva semmi. Persze felelős sincs azért, hogy majd egy évig nézték, ahogy leépülök, jártányi erőm nem marad, és hogy félrekezeltek. Felelős nincs.


Summa: Aki a lélek, lelkek, szellemek létezését tagadja, nem kevesebb, mint tudatlan, és ezzel egyszerre tagdja a keleti tanokat is, a bibliát is, Istent is, és Jézus történetét is. Nem kevesebb kijelentés a szellemek tagadása, mint ateizmus, ami burkolt sátánista filozófia.


---


Tanácsok: ilyenkor érdemes először valóban feltérképezni, hogy hol hiábzik az életritmus. Rendben van-e a pihenés, kielégítő e, eszel e rendesen, szedsze e elég vitamint, eszel e megfelelően ZSÍROSAN, és eszel e szalonnát: ezek alapvetőek. Mennyire eszel cukrosan (le kell csökkenteni), stb.

Mozogsz-e, egészséges e a szervezeted. Van e fizikai baj, mennyire stresszes az életed.

Lelkileg rendben vagy-e, vagy van e valami ami folyton depresszíven hat.


A skizofrénia, mint mentális zavar, tudományos kutatásokkal igazolták, hogy a GLUTÉN és a TEJtermékek súlyos módon befolyásolják a mentális állapotát az embernek, és depresszióhoz, skizofrénia egy válfajához is vezethetnek. Ezzel egy időben vitaminhiány is kialakul.

A minimum vitamin, amit be kell szedni, naponta 5g C vitamin, és 4000 NE D vitamin, ez a legalja. Magnézium még kell, és K vitamin a D vitaminhoz.


---


Akik nem gondolják, hogy a szellem és paranormális dolgok létező dolgok lennének, azoknak tudok ajánlani pár felvételt, de ha ezek a jelenségek nincsenek, akkor gondolom nem félnek elmenni egy ilyen helyszínre személyesen, ott tölteni egy pár esti, éjszakai órát, hiszen úgysincs ott semmi.

2020. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!