Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek Isten létezik?

Szerintetek Isten létezik?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 15:34
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
71%
nem
2016. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
84%
Elég szomorú, hogy a 21. században még felmerülhet ez a kérdés.
2016. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 Fingkirály ***** válasza:
46%

Egyébként nagyon vicces, hogy rengeteg vallás híve mindig igyekszik azt bizonyítgatni, hogy az ő istene az igazi, sőt képes megvetni, gyűlölni, pusztulásba küldené azt, aki nem az övében hitt. Plusz adalékként majd az összes vallás híve egyöntetűen ellenséggel viseltetik a zsidó vallásúak iránt.


Pedig alapvetően minden máig élő monoteista - azaz egyetlen istent elismerő - vallás alapvetően a régi, ortodox zsidó vallás ilyen-olyan módon pofozgatott, apgrédelt, új köntösbe öltöztetgetett verziója - az egyik legrégebbi ilyen kicsit európaibbra faragott, modernizált zsidóság-változat az ortodox keresztény egyház, gyakorlatilag az ÖSSZES többi ilyen abból nőtt ki.


Igen, az iszlám is.

2016. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 Nagy Jona válasza:
30%

Írok neked két dolgot ami bebízonyítja számomra Isten létezését

1. Mi a nyelveken való imátkozás? imátkozni másokért úgy hogy nem tudunk róla de ezzel is segítjük

2. Nekem személyes élményem van ezzel kapcsolatban kértem tőle valamit megkaptam.

Persze ez a te döntésed Isten nem erőlteti senkire a hitet ez az ember saját döntése.

2016. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 Fingkirály ***** válasza:
59%
Utolsó hozzászólónak üzenném, hogy néha a nyelvtankönyvet is kellene forgatni, nemcsak a Bibliát, mert az "imádkozni" ige dével, és nem tével írandó (tekintve, hogy ti Istent IMÁDJÁTOK, és nem átkozzátok.) Az, hogy te ezt nem tudod helyesen leírni, azt jelenti, hogy nagyon kevés írott szöveget olvastál - nemcsak általában, már az iskolában sem, így kissé tanulatlan-műveletlen vagy. Nem is csodálom, hogy minden marhaságot elhiszel :)
2016. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 Juliusz48 ***** válasza:
17%
Természetesen létezik, mindenkinek aki hisz benne. A sajnálatos csak az, hogy a vallások kisajátítják maguknak, és tagjai akár ölni is képesek a nevében, az elvakultságuk miatt.
2016. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
8%

#20, nem rád gondoltam, hanem azokra a szkeptikusokra, akik vérszemet kapnak az Ezotéria topic láttán.

(#17)

2016. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
25%

#27:


Vágom tesó. 20-as voltam.

2016. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim válasza:
0%
Persze, hogy létezik!
2016. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim válasza:
0%
Igen, létezik!! www.hit.hu
2016. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!