Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek Isten létezik?

Szerintetek Isten létezik?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 15:34
1 2 3 4 5 6
 51/57 ökörmozgó válasza:
63%

Hopi indián azt is tudja hol van!

Nem látjuk,de VAN!

Hol a fenébe bújkál?


Marhaság ez.Isten nincs.Csak barmok...(bocs)

2016. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 Csahenk ***** válasza:
26%
Én jelen tudásom alapján úgy gondolom, hogy Istenek vannak, akik valamely tudásuk alapján kiemelkedtek a tömeg közül. Mindenkiből lehet isten, csak annak a szintnek az eléréséhez hatalams elhatározás, áldozat, kitartás, önismeret... kell. Öszintén nem is értettem azt, hogy mit akartok ezzel az Isten szóval kezdeni, mikor ha tanultátok, akkor van viz Isten, villám Isten, levegő, tűz, bor... Az már más dolog, hogy vannak Ős-tenek (én úgy gondolom, hogy ez ős 10-et jeletn) akik megalkották azt ami jelenleg van.
2016. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
62%
Az istenek zöme az emberi agy szüleménye, az embernek hinnie kell valamiben, és ha nincs más, nééé itt egy isten! (Egyébként a kedvencem az, amikor valaki kérdez valamit vámpírokról/vérfarkasokról, meg egyéb lényekről és megy a szájalás, hogy "nincs,nincs, niiiiiiiiiiiiiincs" illetve, hogy unintelligensnek tartják a kérdezőt, de kíváncsi lennék, hogy közölük hányan írták ez alá, hogy "igen c:". Láttam már máshol ilyet... Viszont itt pedig olyat, aki tartotta az akkora véleményét :) )
2016. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim válasza:

LÉTEZIK!!!

Sokszor megtapasztaltam már.

2017. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim válasza:
Érdekes hogy a nők sokkal határozottabban "foglalnak állást" Isten létezése mellett.
2017. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
#55: Mert buták, vagy hiszékenyek.
2017. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Isten nem létezik.
2017. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!