Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha megidézek egy démont/szelle...

Ha megidézek egy démont/szellemet, hogy tudom visszaküldeni?

Figyelt kérdés
nem szkeptikus/troll valaazt akarok meg olyat hogy nem leteznek stb... a kerdesre szeretnek valaszt,hogy lehet oket visszakuldeni ha megideztem,ugy hogy ne zaklassan?

2016. aug. 19. 21:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
A szellemeket, ahogy elottem is elmondták, illedelmesen, kedvesen kell megszólítani. Ha esetleg kérdezel is tole, akkor utána meg kell köszönnöd a válaszokat, hogy segített, stb.
2016. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Józan paraszti logikával szerintem elég azt megnézni, hogy hol helyezkedsz el te és hol a démon egy ilyen spirituális "táplálékláncban". Egy ember kb. porszem a démonhoz képest, egy porszem pedig ne követelőzzön, ne parancsolgasson és pláne ne higgye magáról, hogy irányítani tud egy ennyire magas szintű lényt. Nemhogy küldözgetni :D

Sok helyen olvasni, hogy az ilyen természetfeletti dolgokkal (szellemek, stb., ki melyikben hisz) tisztelettel kell bánni. Ha a démonokat is ide soroljuk, akkor ez rájuk is érvényes. Szóval a paraszti logikám szerint ők döntik el, hogy mikor (és mennyi időre) mennek el.

2016. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Először is:a démon és a szellem nem ugyanaz! A szellemek érzékenyek a vasra,de ez nem végleges megoldás. A démonokat pentagrammal lehet elkapni, a szenteltvíz is hatásos, de természetesen kell a démonűző szöveg is. Ha pedig semmi sem működik hívd Sam és Dean Winchestert . Se perc alatt bepattanak az Impalába és kipucolják neked a helyet ;D


Ne haragudj, nem akartam trollkodni. De szelleműzés helyett szerintem csak nézz egy kis ODAÁT(Supernatural)-t :D

2016. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!