Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? (kép)

Mi lehetett ez? (kép)

Figyelt kérdés

Tegnap este felébredtem az éjszaka közepén és fura hangokat hallottam. Próbáltam nem odafigyelni rá, de aztán az az érzésem támadt, mintha lenne valaki a szobában. Előszedtem a telefonomat és belevakuztam a sötétbe, mert túl fáradt voltam, hogy felkapcsoljam a villanyt. Ahogy ez megtörtént a hangok abbamaradtak. Visszaaludtam és mikor reggel feloldottam a telefont egy nagyon rémisztő kép fogadott. Nem tudom mi lehetett ez, de nagyon meg vagyok ijedve. Ahogy tudtam eljöttem otthonról és azóta se mentem haza.


Kép: [link]


Látott már valaki ilyet? Mit ajánlotok?



2016. okt. 16. 20:38
1 2 3 4 5 6
 21/53 True Damage ***** válasza:
53%
Anyád miért világít a szeme dikk?
2016. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
66%
Dikk, hát ilyen az, amikor valakit szemen vakuznak, more.
2016. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
2016. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

A képen egyértelműen látható valaki, aki csinál valamit. A szobaajtó nyitva. Tehát valaki járt nálad. Nála is volt valami, alighanem egy telefon, amivel világított.


A helyedben rendelnék egy ilyet: [link]


És egy 128Gb vagy minimum 64Gb SD kártyát hozzá. 0Beállítanám a szobámba vagy a szoba előtti helyiségbe, és minden éjjel bekapcsolnám.

2016. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként ez nem szellem vagy ilyesmi, hanem egy élő ember, mert a vakuzás miatt az egyik szeme vörösen világít, a másik pedig szürkésen, mivel nem pont frontálisan, hanem kissé szögben áll a feje a vaku fényéhez képest.
2016. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
Most akkor láttad ami a fotón van, vagy nem?Azt irtad, nem tudod most gépről megnézni.Viszont amint én is tapasztaltam, az ember alak csak gépen kivehető.Először telón néztem és azon szinte csak sötétség látszik.Meg az a fényes izé, ami szerintem utólag lett oda kreálva valahogy egyfajta jelzésként, hol kell az ember alakját figyelni.Ha telón nézted, azon nem láthattál olyasmit ami miatt félned kellett otthon lenni.Kezdek én is kamu szagot érezni.Most látom az embert, viszont mivel már volt szerencsém sok fura jelenséget látni, köztük szellemet is, elárulom, azok nem így néznek ki.ennek szép, egészséges ember színe van!
2016. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

Az a fényjelenség egyértelműen azért van, mert mikor fotóztál, a látogatód éppen félkörívesen mozgatta a kezében lévő tabletet vagy telefont. Gondolom, ő épp arra használta, amire te a sajátod, világítani szerett volna vele. Kérdés, hogy az ő fényét te hogy nem vetted észre, bár erre lehetne a magyarázat az, hogy az ő eszköze nem világított, hanem csak a telód fényét tükrözte vissza. De szerintem sötétben ezt is észre kellett volna venned.

Másrészt nem értem, ha világítani akarsz, miért fotózol. Nincs egy flashlight app a telódon? Újabb Androidok-ban és Windows Mobile-ban gyárilag telepítve van.

Amúgy nem kell félni tőle, nem bánt: [link]

2016. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
85%
mit össze filóztok egy kamu képen...
2016. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom rögtön, hogy kamu... mert ha nem az, akkor tisztán látszik, ha gépen nézed, hogy az egy ember.
2016. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
67%
ennyi hülyét...
2016. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!