Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? (kép)

Mi lehetett ez? (kép)

Figyelt kérdés

Tegnap este felébredtem az éjszaka közepén és fura hangokat hallottam. Próbáltam nem odafigyelni rá, de aztán az az érzésem támadt, mintha lenne valaki a szobában. Előszedtem a telefonomat és belevakuztam a sötétbe, mert túl fáradt voltam, hogy felkapcsoljam a villanyt. Ahogy ez megtörtént a hangok abbamaradtak. Visszaaludtam és mikor reggel feloldottam a telefont egy nagyon rémisztő kép fogadott. Nem tudom mi lehetett ez, de nagyon meg vagyok ijedve. Ahogy tudtam eljöttem otthonról és azóta se mentem haza.


Kép: [link]


Látott már valaki ilyet? Mit ajánlotok?



2016. okt. 16. 20:38
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, ne legyél már illúzióromboló! :D
2016. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Csillámpòni.
2016. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

Megneztem tuzetesebben es ez egy elo, egeszseges ember akit vagy te kertel meg h alljon a kephez, vagy mas h teged ijesztgessen de koze nincs a szellemhez.


A szellem egy teljesen mas kulseju kepzodmeny mindom ezt ugy, h veled ellentetben mar lattam egyet es hidd, nem szep latvany.

2016. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Sok volt a cucc, utolsó?
2016. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
#27-es ennek olyan az orra mint egy nagy lankadt pötsch :DD
2016. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

Jaj.....ekkora kamut.... Ertek hozza, szellemekkel foglalkozok és sokat láttam már (sokkal joban is vagyok) és ez egy ember, nem szellem

Az a fény meg nemtom mi de te csináltad vagy az az ember

2016. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Minden értelmes válaszolónak köszönöm, de uram isten így kiakadni egy képen, emberek én komolyan nem vágom. Először nem tudtam, hogy mi az DE EGY SZÓVAL SEM MONDTAM, HOGY SZELLEM. Csak megkérdeztem mi lehet a fény, mert nem láttam a képen az embert. Azóta megnéztem még egyszer és igen, valóban van ott valaki. Eddig senki sem vallott, de ki fogom deríteni, hogy ki volt az. Mondjuk értelmes válaszokért lehet, hogy nem ehhez az oldalhoz kellett volna fordulnom.
2016. okt. 24. 22:55
 48/53 anonim válasza:
Szia Sátán
2016. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg tényleg nagy kamu a kérdés leírása, ez a fénykép ugyanis vaku nélkül készült. Szerintem csak ott ült a haverod egy székben, félhomálynál, és integetett a telefonjával, te meg szépen lefotóztad. Egyértelműen látszik, hogy a kép hosszú záridővel készült, amit csak rossz fényviszonyok mellett csinál a masina. Másrészt a (relatíve távoli) háttér világosabb mint az előtér, ez is a vaku nélküli fényképkészítésre jellemző.


Szóval kamu a kérdés, kár erőlködnöd.

2016. okt. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim válasza:
Be osont egy haverod éjjel neon buli parokàban.
2016. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!