Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? (kép)

Mi lehetett ez? (kép)

Figyelt kérdés

Tegnap este felébredtem az éjszaka közepén és fura hangokat hallottam. Próbáltam nem odafigyelni rá, de aztán az az érzésem támadt, mintha lenne valaki a szobában. Előszedtem a telefonomat és belevakuztam a sötétbe, mert túl fáradt voltam, hogy felkapcsoljam a villanyt. Ahogy ez megtörtént a hangok abbamaradtak. Visszaaludtam és mikor reggel feloldottam a telefont egy nagyon rémisztő kép fogadott. Nem tudom mi lehetett ez, de nagyon meg vagyok ijedve. Ahogy tudtam eljöttem otthonról és azóta se mentem haza.


Kép: [link]


Látott már valaki ilyet? Mit ajánlotok?



2016. okt. 16. 20:38
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
81%

"Ha nem kamu, akkor tisztán látszik, hogy egy ember." :D Hát komolyak vagytok nagyon. Mert az ember az aztán természetfölötti lény... LOL

És akár sima, akár újburgonyával készült ez a kamufotó, az biztos, hogy ha utólag a képen nem is, de élőben látta, amikor vakuzott. Mármint, miután megkérte, hogy álljon oda. Ne legyetek már hülyék.

2016. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Oké, sokan leírják, hogy ember, ez rendben van... de egyikük sem mondta, hogy az ember természetfeletti. :D
2016. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy puncikobold csakrája.
2016. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
77%
ez egy fekete szemu.tyukert jott de csak teged talalt.ugy dontott nem visz el.
2016. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
2016. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
0%

Én gépről néztem. A fény jelenséget természetesen én is látom rajta és még mielőtt a válaszokat olvasgattm volna, néztem meg a képet és én is látni véltem a fény jelenség alatt egy emberszerű alakot, ami elég bizarrul néz ki. És a kép am hitelesnek tűnik nekem. Ez elég durva. Ha továbbra is ilyenek történnek, akkor első körben szerintem keress fel egy médiumot vagy ahhoz hasonló szakértőt, aztán ha az sem tud segíteni költözz el, hát ha nem megy utánad.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2016. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

Kérdező, éééélssz mééég?

Vagy már elvitt magával ez a gonosz, csúf, kopasz hókuszpók?

2016. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Csak akkor hallgass az Inkvizitorra, ha nagyon rossz a viszonyod a képen látható emberrel. Akkor tényleg költözz el, hátha nem megy utánad! Ha kell, kérj távoltartási végzést! Először hagyd, hogy messziről bizonyítson, ha esetleg megfordulna a fejedben, hogy szeretnél valaha még vele élni!


remélem, tudott segíteni


Erdélyi Mónika

2016. okt. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Ez tényleg a rézfas*ú bagoly!
2016. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek a fenébe a médiumokkal. A kérdező egy troll, ti meg birkák, akiket átejtett
2016. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!