Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Trollkodást...

Mi lehetett ez? Trollkodást mellőzni kérem, és lehetőleg a kérdés reagáljatok, ne teljesen másba lezdjetek bele. Köszi.

Figyelt kérdés

A sztori:


Kicsit, lehet bénának tűnik, vagy gagyinak, de szerintem nem az.

Lényeg, egyik reggel a következő fogadott a vécében, égett a lámpa úgy, hogy nmem volt benn senki (és végig kérdeztem a családomat is , hogy nem hagyták e égve al lámpát, de mindegyikük biztosra mondta hogy nem) és le volt esve a falról a vécéillatosító és le volt róla jőve a nyomó gomb része (az illatósító nagyon erősen van rögzítve a falhoz és egy ekkora eséstől nem jön csak úgy le a nyomógombja) (csak hogy a kétségeket kizárjuk). Én egyből szellemre gondoltam, de ezt a tbbbiek erősen vitatták, mert nem hogy nem hisznek a szellemekben, de nagyon hülyeségnek tartják.

{!!!!!!!!!!NEM KAMU!!!!!!!!!!}



2016. nov. 6. 22:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
Legközelebb kérem a szellemet, hogy takarítson ki maga után, és ne hagyja égve maga után a villanyt, különben fizetheti a megemelkedett villanyszámlát. De, ha nem tetszik ez neki, akkor ezek után még be is perelem :) Hülye.
2016. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Tislerics Máté ***** válasza:
60%

Hát a családod tuti kihasználja, hogy ennyire hiszékeny vagy!


Még suliban anno volt egy csaj aki elkésett az óráról és azt mesélte, hogy egy időalagútba került és nem tudott beérni időben. Ha elhinné a tanár a storyt egészen biztosan megszaporodnának az időalagútak a suli környékén...

2016. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Előző az ilyenek mehetnének vissza az óvodába, és alkalmassági vizsgálaton kellene sulikezdés előtt átesniük, hogy iskolaérettek-e? Ez még óvodában elmegy, na de...
2016. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
a normális válaszokat köszi atrollok és cseztetők (főleg akik azért csesztetnek mert ők nem hisznek a szellemekben) meg nyugodtan felejtsék el a kérdésemet
2016. nov. 7. 22:19
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Időalagútba?A mi sulinkban nem mondtak ilyen vicceseket,szerintem nem csak óvodába való.:D
2016. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
89%

Ne haragudj, de szerintem valaki spontán nem vallja be. Nálunk is rengetegszer van, hogy az égve hagyott villanynak a wcben nincs gazdája. :)


Nem gúnyolódok, de ez szerintem valamelyik családtagod nem akarja bevallani, vagy elfelejtette, hogy ő volt, lehet sietett és pl az illatosítót leverte. :)

2016. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

"a normális válaszokat köszi atrollok és cseztetők (főleg akik azért csesztetnek mert ők nem hisznek a szellemekben) meg nyugodtan felejtsék el a kérdésemet"


Sose értem, hogy minek tesz fel kérdést olyan, aki csak egyetlen választ hajlandó elfogadni.

2016. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Lilcsih

Ismerem a családomat s bizton állíthatom, hogy a szüleim sosem hazudnának/tagadnának bármiről/bármit, az öcsém mondjuk hazudhat, de ezt az üti, hogy éjszaka SOHA nem megy ki vécére bármi van


17-es (eddigi utolsó) válaszoló

nem csak egy krdst fogadok el. pesrsze természetesen azokat a válaszokat szeretem amikben azt írják amit hallani karok, DE elfogadom az olya a KRDSEMRE válaszoló válaszokat is, amikben olyanokat írnak mit pl Lilcsih és azokra válaszolok is mint itt feljebb, de viszont nem fogadom el: a trollokat, meg azokat akik egyszerűen ócsárolnak hogy milyen hülye krds ez, meg hogy ilyet csak hülye írhat ki és legkevsb azokat fogadom el, ill utálom a legjobban, amikről leríj hogy el sem olvassa a krds, egyszerűen csak beregisztrált jófogásra s kérdsről kérdésre halad s mindegyikhez odaír vagy unblock (ánblokk) trollságokat, vagy egyszerűen szídja a másikat, csak mert abban leli örömét.

egyszóval több féle válasz van amit nem fogadok el, DE ugyanakkor van rengeteg amit elfogadok, max nem mindig értek vele egyet

2016. nov. 8. 23:33
 19/19 A kérdező kommentje:

előző kommentem kijavítva:

Lilcsih

Ismerem a családomat s bizton állíthatom, hogy a szüleim sosem hazudnának/tagadnának bármiről/bármit, az öcsém mondjuk hazudhat, de ezt az üti, hogy éjszaka SOHA nem megy ki vécére bármi van


17-es (eddigi utolsó) válaszoló

nem csak egy kérdést fogadok el. pesrsze természetesen legjobban azokat a válaszokat szeretem amikben azt írják amit hallani karok, DE elfogadom az olyan a KÉRDÉSEMRE válaszoló válaszokat is, amikben olyanokat írnak mit pl Lilcsih és azokra válaszolok is mint itt feljebb, de viszont nem fogadom el: a trollokat, meg azokat akik egyszerűen ócsárolnak hogy milyen hülye kérdés ez, meg hogy ilyet csak hülye írhat ki és legkevésbé azokat fogadom el, ill utálom a legjobban, amikről leríj hogy el sem olvassa a kérdést a válaszoló, egyszerűen csak beregisztrált jófogásra s kérdsről kérdésre halad s mindegyikhez odaír vagy unblock (ánblokk) trollságokat, vagy egyszerűen szídja a másikat, csak mert abban leli örömét.

egyszóval több féle válasz van amit nem fogadok el, DE ugyanakkor van rengeteg amit elfogadok, max nem mindig értek vele egyet

2016. nov. 8. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!