Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudhatom h szellem...

Honnan tudhatom h szellem élősködik rajtam? Ha igen hogyan tudnám 'levenni és elküldeni'?

Figyelt kérdés
Egy meglehetősen pozitív boldog személyiség vagyok. Multkór a kutyám a semmit ugatta percekig és hideg lett a szobában pedig szellőztetve sem volt. Azóta a nap óta levert vagyok, depressziós és ideges. Folyton sírnék és csak a szobàmbs gubbasztanák. Nincs semmi féle oka ennek mert az életem kiegyensúlyozott. Tényleg olyan érzésem van mintha valami számomra láthatatlan valami élősködne rajtam és elszívná minden életerőmet és boldogságomat. Helyette pedig kétségbeesés, féltèkenység, szomorúság jön a helyére. Kérem aki jönne azzal h szellemek nincsenek ne is írjon a kérdésemet komolyan írtam.

2016. dec. 24. 12:46
 1/7 Ozmium42 ***** válasza:
49%
Könnyű tudni, mivel semmiféle szellem nem létezik. Ismered azt az ostoba mítoszt, hogy a kutyák ugatnak a szellemekre, bevetted, és mióta a kutyád ugatott valamire, ami szerinted szellem volt, most beképzeled magadnak, hogy szellem élősködik rajtad. Felejtsd már el, és nőj fel.
2016. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit keresel természetfeletti témában? Komolyan nem értem az ilyen hülye embereket. Nem tudod bebizonyítani akkor meg ne írj hülyeséget. Tanulj meg olvasni inkább
2016. dec. 24. 21:53
 3/7 Ozmium42 ***** válasza:
29%
Mit kell bebizonyítani azon, hogy nincs? Kérd meg a kutyádat, hogy ugasson rá hangosabban, hátha elijeszti.
2016. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Aki még nem találkozott szellemekkel nem is fogja elhinni, mivel az ember azt hisz el amit tapasztal.


Nagyon valószínű, hogy szellem van rajtad. A jelekből érzed te is. A kutya csak arra ugat ami ott van, lehet hogy az ember nem látja, de a kutya igen. Kifinomultabb az érzékszerve.


Az EZO TV-hez fordulj segítségért, azok nap mint nap használják tudásukat, tehát frissítve van az anyag bennük. Ilyen útszéli boszorkányt, autódidakta szelleműzést meg felejtsd el, csak magadra szabadítasz még több szellemet. Olyanhoz menj, aki ért hozzá

2016. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet hogy az ellenséged megátkozott vagy a halott ellenséged rádköltözött
2016. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia. A "szellem" az elég tág fogalom. A szellemi entitások gyűjtőfogalma. A varázshasználók körében négy átfogó elnevezés létezik intelligenciák, szellemek, elementálok, lárvák. Szerintem neked egy lárvával van dolgod. Ők viselkednek így. Idézek egy honlapról. (Annwn)

"A lárvák a szellemek alacsonyabb rendű osztályát képviselik. Éteri lények, csak az energia felsőbb szintjén élnek. Ahogy a fizikai világnak is megvannak a maga élősködői: a férgek, a gombák és társaik, amelyek lebontják a holttesteket és visszajuttatják összetevőiket az ököszisztémába, az éteri szinten ezt a feladatot a lárvák végzik el. Táplálékuk a halott emberek és döglött állatok levetett éteri burka, az ürülék, bármilyen egyéb hulladék és minden más, elhagyott éteri anyag. Előfordul, hogy a lassú, buta, kitartó lárva az élő ember sérült éteri burkára is rátapad, és így általános rossz közérzetet, gyengeséget, súlyos betegséget okozhat.


A lárvák nagy számban találhatók olyan környezetben is, ahol a halálesetek igen gyakoriak. Kórház és az öregek otthona így nem mindig a legideálisabb hely a betegek számára. A lárvák halvány, félig áttetsző buborékra vagy zsákra emlékeztető alakzatok, amelyek vagy levegőben sodródnak, vagy a táplálékforrás felett lebegnek. A mágia segítségével szerencsére viszonylag könnyű elűzni őket.


Hatásos módszer, ha éles, hegyes vas vagy acél tárggyal szúró mozdulatokat végzűnk az "áldozatuk" körül 10-15 centiméterre. Ha körben elvégeztük, sikeres ellenszere lehet a lárváknak. Ám tapasztalataim azt mutatják, hogy a lárvák nem szeretik a fokhagymát sem"


A másik, ami lehetséges, az a kísértet. (Mellesleg szerintem te erre céloztál a kérdésben. Sajnos sokan keverik a szellemeket a kísértetekkel. Pedig hatalmas a különbség) Ők is élősködhetnek az ember energiáin, bár elég ritka. Vagy esetleg lidérc. Ha írsz privátban, segíthetek meghatározni, hogy pontosan mivel is van dolgod.

2016. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fogd ***** válasza:
A butaság szelleme képes előidézni az általad leírtakat, a gyógyulást, a visszatérés a való világba és a természettudományi ismereteidnek a nagymértékű bővítése jelenti.
2017. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!